Αρχική Τοπικό Δωδεκανήσου Γ' Δωδεκανήσου ENA γκολ ήταν αρκετό!

ENA γκολ ήταν αρκετό!

0
ena_dorieas
Καλύτερη η ΕΝΑφάντου, από τον Δωριεα, κέρδισε 1-0, στην έδρα του, με ένα εκπληκτικό απ ευθείας, κτύπημα φαουλ, του Κανελλου στο 22΄
Στο πρώτο ημίχρονο ,οι γηπεδούχοι είχαν την υπεροχή, όμως με πολύ δυσκολία μπορούσαν να γίνουν απειλητικοί, για τον τερματοφύλακα του Δωριεα .
Στο δεύτερο ημίχρονο, ο ΕΝΑ είχε αρκετές ευκαιρίες και δυο δοκάρια, αλλά το σκορ παρέμεινε, όπως διαμορφώθηκε στο α΄ ημίχρονο.
Χαρακτηριστικό του αγώνα η πρώτη διαιτητική παρουσία του νεαρού Γιαννουκα, σε ανδρικό αγώνα, που τα πήγε καλά ,με βοηθούς τους Τσαούση και Φουκάρα
ΕΝΑ. ΓΙΩΡΓΟΥ. ΣΕΝΤΗΣ(60΄ΣΕΝΤΗΣ) . ΚΑΠΑΝΟΒ. ΣΤΕΡΓΑΛΑΣ. ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ. ΜΟΣΧΟΥΣ(70΄ΣΑΛΠΕΑΣ). ΜΙΧΑΙΛΟΒ. ΣΦΟΥΓΓΑΡΙΣΤΟΣ Α (30΄ΛΟΞΑΣ). ΧΑΤΖΑΝΤΩΝΗΣ. ΚΑΝΕΛΛΟΣ. ΣΦΟΥΓΓΑΡΙΣΤΟΣ Σ.
ΔΩΡΙΕΑΣ. ΘΕΟΤΟΚΑΤΟΣ. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ. ΜΑΝΔΟΥΡΑΡΗΣ. ΚΑΛΙΟΥΤΣΗΣ. ΚΟΤΣΙΣ. ΠΡΩΤΟΠΑΠΑΣ. ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗΣ(70΄ΚΙΑΡΗΣ). ΑΥΓΕΡΗΣ. ΝΤΑΚΟΣ. ΤΑΦΑΝΙ. ΝΙΚΟΛΟΒ(45΄ΛΟΣΕ).ΤΑΟΥΛΑΝΤ( 63΄ΤΑΦΑΝΗΣ)