Διαγόρας: Επιτυχημένοι αγώνες στίβου

0
diagoras stivos4

Τεράστια επιτυχία σημείωσαν οι αγώνες στίβου κατηγοριών μίνι και προμίνι, που διοργάνωσε το τμήμα στίβου του Γ.Σ. Διαγόρας στο Δημοτικό Στάδιο Ρόδου «Καλλιπάτειρα». Πήραν μέρος παιδιά-αθλητές από τα σωματεία «Υγείας», ΑΟ Σταματίου, ΑΟ Καλλιπάτειρα και Γ.Σ. Διαγόρας, των οποίων οι επιδόσεις κρίνονται πολύ καλές και ελπιδοφόρες για μια καλύτερη συνέχεια!
Τα αποτελέσματα:
E’ & ΣΤ’ Κορίτσια 50μ
1. Παραστατίδου Γεωργία- Α.Ο Σταματίου 7.57
2. Αρβανίτη Ελευθερία- Α.Ο Σταμτίου 7.70
3. Σιντικά Χουσείν- Α.Ο Σταμτίου 7.80
4. Βογιατζή Ιωάννα- Διαγόρας 7.82
5. Χατζηαλεξίου Φωτεινή- Καλλιπάτειρα 7.83
6. Σημιτζή Αρετή- Καλλιπάτειρα 7.92
7. Καμίτση Ατζελίνα- Διαγόρας 7.93
8. Φωτεινού Άντα- Διαγόρας 7.95
9. Βελεμιρ Άννα- Καλλιπάτειρα 8.00
10. Κωτρέτσου Νεφέλη- Υγείας 8.15
11. Σταυρούλη Ανθούλα- Υγείας 8.27
12. Κιτσαή- Α.Ο Σταματίου 8.30
13. Κωνσταντινίδη Ευσταθία- Καλλιπάτειρα 8.32
14. Τιγκίρη Κωνσταντίνα- Διαγόρας 8.40
15. Κωνσταντινίδη Μαρία- Καλλιπάτειρα 8.45
16. Βασιλείου Αθηνά- Καλλιπάτειρα 8.56
17. Βιργινία Εξαδάχτυλου- Διαγόρας 8.90
18. Βασιλείου Ηρώ- Καλλιπάτειρα 8.95
19. Καρίπη Μαρία- Διαγόρας 8.99
20. Δήμα Μαίρη- Καλλιπάτειρα 9.50
Γ’ & Δ΄ ΑΓΟΡΙΑ 50μ
1. Χατζημιχάλης Γιώργος- Καλλιπάτειρα 8.17
2. Λουκισσας Μιλτιάδης- Υγείας 8.25
3. Μίαρης Νίκος- Καλλιπάτειρα 8.59
4. Φιλόπουλος Δημήτρης- Καλλιπάτειρα 8.64
5. Γρηγοριάδης Δημήτρης- Καλλιπάτειρα 8.87
6. Μπέζας Συμεών- Καλλιπάτειρα 8.90
7. Σταματιάδης Γιάννης- Υγείας 9.10
8. Κωνσταντινίσης Δημήτρης- Καλλιπάτειρα 9.30
9. Θώμογλου Τάσος- Διαγόρας 9.40
10. Αμπλιανίτης Τάσος- Καλλιπάτειρα 9.55
11. Τζόγιας Κυριάκος- Α.Ο Σταματίου 9.59
12. Τσιούμας Παναγιώτης- Καλλιπάτειρα 9.84
13. Πλάτζης Ευάγγελος- Υγείας 10.30
14. Αλεξίου Παναγιώτης- Υγείας 10.40
15. Λαζαρίδης Παναγιώτης- Υγείας 12.20
Ε’ & ΣΤ’ Αγόρια Μήκος
1. Σπαχιού Αρλίν- Διαγόρας 3,66
2. Παναγιώτης Ποικιλίδης- Διαγόρας 3,60
3. Κώστας Ευθυμίου- Υγείας 3,57
4. Βογιατζής Νίκος- Διαγόρας 3,10
5. Κακλαμάνος Γιάννης- Υγείας 3,03
Ε’ & ΣΤ’ Κορίτσια Vortex (Μπαλάκι)
1. Αγγουρά Ηλιάνα- Διαγόρας 21,4
2. Τανεβα Μιλένα- Υγείας 15,6
3. Αργυρίου Μαρίλια- Διαγόρας 15,5
4. Κορλού Θεοδώρα- Διαγόρας 14,7
5. Θεοδοσίου Καλλιόπη- Διαγόρας 14,5
6. Καραμολέγκου Μαρία- Καλλιπάτειρα 12,7
7. Ζωάννου Χρυσάνθη- Διαγόρας 12,6
8. Μανωλακά Κρυστάλω- Υγείας 12,4
9. Καστρουνή Χρυσάνθη- Διαγόρας 10,1
10. Ξανθοπούλου Χριστίνα- Υγείας 8,7
Ε’ & ΣΤ’ Αγόρια Vortex (Μπαλάκι)
1. Κουσουρνάς Μιχάλης- Υγείας 27,1
2. Χατζημιχάλης Ανδρέας- Καλλιπάτειρα 24,9
3. Καστρουνής Παντελής- Διαγόρας 14,4
Γ’ & Δ’ Αγόρια Vortex (Μπαλάκι)
1. Διακοσταυριανός Σταύρος- Καλλιπάτειρα 22,5
2. Καλανδράνης Γιώργος- Διαγόρας 17,6
3. Λαουδίκος Κωνσταντίνος- Διαγόρας 15,2
Γ’ & Δ’ Κορίτσια Vortex (Μπαλάκι)
1. Παπασεβαστού Μαρία- Καλλιπάτειρα 18,5
2. Μοντέρο Λεορτζίνα- Υγείας 16,4
3. Μιγιάτοβιτς Αφροδίτη- Διαγόρας 15
4. Τουμαρά Παρασκευή- Διαγόρας 13,65
5. Μωραϊτη Κωνσσταντίνα- Υγείας 11,7
6. Τσίγκου Μαρία- Διαγόρας 10
Ε’ & ΣΤ’ Κορίτσια Μήκος
1. Μανωλάκη Εύη- Καλλιπάτειρα 3,40
2. Λάουρα Ζενέγια- Υγείας 3,36
3. Ελημπιώνα Ζενέγια- Υγείας & Δήμου Σεβαστιανή- Διαγόρας 3,30
4. Ιωαννίδη Ανασστασία- Σταματίου 3,17
5. Τριγένη Ιωάννα- Καλλιπάτειρα 3,13
6. Τουρλούγκου Μαρία- Καλλιπάτειρα & Φίλλη Ιλιάνα- Διαγόρας 3,10
7. Ντάσκα Κωνσταντίνα- Υγείας 3,02
8. Μαρία Γακούδη- Σταματίου 2,98
9. Πάππου Σοφία- Σταματίου 2,97
10. Άννα Μαρία Δελεγιανούση- Σταματίου 2,92
11. Ρούντη Σοφία- Διαγόρας 2,72
12. Νικολάου Ειρήνη- Υγείας 2,70
13. Τσουκαλά Δέσποινα- Καλλιπάτειρα & Κορλού Μαρία- Διαγόρας 2,63
14. Τσουκαλά Χριστίνα- Καλλιπάτειρα 2,59
15. Παυλή Χριστίνα- Καλλιπάτειρα 2,58
16. Χριστίνα- Α.Ο. Σταματίου 2,50
17. Μαστρομιχάλη Γιώτα- Α.Ο. Σταματίου 2,47
18. Φιλλιπάκη Στέλλα- Α.Ο Σταματίου 2,38
19. Μεταξάκη Ευγενία- Καλλιπάτειρα 2,33
20. Σφήκα Άννα- Καλλιπάτειρα 1,82
Γ’ & Δ’ Κορίτσια 50μ
1. Οικονομοπούλου Σαββίνα- Διαγόρας 7.95
2. Μωραϊτη Μικαέλα- Υγείας 8.78
3. Καραταπάνη Ματίνα- Διαγόρας 8.87
4. Καλημέρη Τσαμπίκα- Υγείας 8,92
5. Μυρλιση Ελίνα- Διαγόρας 9,13
6. Γαζέτη Μαρία-Αγάπη- Καλλιπάτειρα 9,14
7. Φάφτη Βασιλική- Σταματίου 9,35
8. Σουσάρη Πάολα- Καλλιπάτειρα 9,39
9. Καψάλα Δέσποινα & Κόβα Μαρία- Σταματίου 9,50
10. Λυμπεροπούλου Αλεξάνδρα- Υγείας 9,56
11. Χατζηκωνσταντή Μαρία- Καλλιπάτειρα 9,59
12. Μιχαήλ Γεωργία- Υγείας & Χριστίνα Αλίκη Σταμπόρη 9,70
13. Πέρου Γεωργία & Θεοδοσίου Εμμαωουέλα- Διαγόρας 9,72
14. Παυλή Τσαμπίκα- Καλλιπάτειρα 9,90
15. Καλαθενού Γεωργία- Καλλιπάτειρα 9,94
16. Παπαδοπούλου Ξένια- Σταματίου 9,99
17. Πέππα Μαριάννα- Καλλιπάτειρα & Μανωλάκη Άλκηστης- Υγείας 10,20
18. Γερούτση Σοφία- Υγείας 11,96
Γ’ & Δ’ Κορίτσια Μήκος
1. Κωνσταντάκη Αλεξάνδρα- Διαγόρας 3,05
2. Μαγκαφά Εύη- Διαγόρας 2,93
3. Παμπίδη Ιωάννα- Καλλιπάτειρα 2,90
4. Κηπουρού Τσαμπίκα- Καλλιπάτειρα 2,79
5. Γκελερή Μαρίνα- Σταματίου 2,78
6. Αδαμάκη Ειρήνη- Σταματίου 2,64
7. Καραμολέγκου Χριστίνα- Καλλιπάτειρα 2,60
8. Οικονομοπούλου Χριστίνα- Διαγόρας 2,54
9. Σιμιτζή Δικαία- Υγείας 2,50
10. Κυταρούδη Βαρβάρα- Σταματίου 2,50
11. Δημητρούλη Θεοδώρα- Καλλιπάτειρα & Αμπελά Παναγιώτα- Διαγόρας 2,46
12. Παπαγιάννη Άννα- Υγείας & Κατσιδώνη Γεωργία 2,45
13. Κοκώνα Θεοδώρα- Σταματίου 2,42
14. Κωνστάντουρα Βασιλική- Καλλιπάτειρα & Λυμπεροπούλου Δέσποινα 2,40
15. Σκούλου Δέσποινα- Καλλιπάτειρα 2,36
16. Σκότη Μυρσίνη- Καλλιπάτιερα 2,23
17. Πέτσα Αναστασία- Σταματίου 2,20
18. Κουκή Χριστίνα- Σταματίου 2,15
19. Καλανδράνη Σαββίνα- Διαγόρας 2,06
20. Πεστλίκη Μαρία- Διαγόρας 1,92
21. Παπαδοπούλου Ξένια 1,88

Γ’ & Δ’ Αγόρια Μήκος
1. Παντελίδης Γιώργος- Υγείας 3,56
2. Μισίκος Γιάννης- Υγείας 2,90
3. Τερεζάκης Συμεών- Καλλιπάτειρα 2,62
4. Φεσάκης Ανδρέας- Διαγόρας 2,57
5. Καστάνιας Γιάννης- Υγείας 2,22
6. Ζαγοριανός Αντώνης- Σταματίου 1,95
Τα παιδιά Της Α’ και της Β΄ Δημοτικού αγωνίστηκαν σε ομάδες και έκαναν μήκος, vortex (μπαλάκι) και σκυταλοδρομία.
Α’ & Β’ ΔΙΑΓΟΡΑΣ
1. Βασιλική Μπατάλα
2. Ραφαέλα Κουκιά
3. Βασιλική Κριτηκού
4. Καρανικόλα Ελισάβετ
5. Καλανδράνη Παναγιώτα
6. Μανωλάς Σταύρος
7. Τσαμπίκα Τζιομπάνη
8. Αλεξίου Νίκος
9. Αλεξίου Χρυσούλα
10. Βασιλεία Χαστάλη
11. Τσαμπίκα Λέσι
12. Παπουρδάνος Ιάσωνας
13. Αλμπάνα Κοροβέση
Α’ & Β’ Υγείας
1. Παντελίδη Έλσα
2. Λυμπεροπούλου Μαρία
3. Κουσουρνά Μαρία
4. Καλημέρη Κατερίνα
5. Παρασκευή-Τσαμπίκα Μανωλακά
6. Καλημέρη Κατερίνα
7. Νικολέττα Σουρμάν
8. Χατζηνικόλα Ιρίνα
9. Φραγκούλη Μαριάτζελα
10. Νικήτα Μαρία
11. Καραγιάννη Δανάη
12. Μούρκου Σκιαδενή- Αντωνία
13. Νόβα Ηλιάνα
14. Χατζηγεωργίου Αγγελική
15. Ζωάννου Γεωργία
16. Ρεγγίνα Αλεξίου
17. Ακκουρη Άννα-Μαρία
18. Ντελούλα Νικολέτα
19. Χριστοδούλου Μανώλης
20. Ανανίας Μελέτης
21. Μικαέλα Μιχαήλ
22. Μανώλης Βασιλάκης
23. Θεανό Παππασταμάτη
24. Μποχώρη Μαρία
25. Λαγκαλη Μαρία
Α’ & Β’ ΑΟ Σταματίου
1. Σφιατκας Βασίλης
2. Σαββίδη Ματίνα
3. Φιλλιπάκης Σάββας
4. Τσέλο Μπερσάντ
5. Μόλι Εράλντο
6. Καραγιάννη Χρυσούλα
7. Κουντούρης Πανορμίτης
8. Ειρήνη Χαριασμιάδου
9. Ελευθερία Μπατσιάκα
10. Ελευθερία Πηδιάκη
11. Αγγελάκη Μαρκέλα
12. Μαστόρου Δέσποινα
13. Μωλιάρη Κική
14. Χαβιαρά Άννα
15. Ζουρούδη Ελευθερία
16. Αγγελική Ματίνα
17. Πρώτου Λυδία
18. Ρένεση Κατερίνα
19. Μήκας Χρήστος
20. Σάμαλης Γιώργος
21. Στεφανάκης ηΗλίας
22. Τσαμπανάκη Αρχοντούλα
23. Παχωπού Εύη
24. Μονδάνος Γιάννης
25. Σακομήτρου Όλγα