Δελτίο τύπου (β) 14-4-11

0

ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ  της   14-4-2011

Α1  ΕΡΑΣ. ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ   /30Η ΑΓΩΝ/ΚΗ/

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ

ΓΗΠΕΔΟ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ

16/4/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

16:30

ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ

ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ

ΤΑΧΡΑΜΑΝΗΣ

16/4/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

16:30

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.Ρ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ

ΠΑΣΤΙΔΑΣ

ΦΡΑΝΤΖΗΣ ΗΛ.

16/4/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

13:00

ΑΕ ΚΩΣ

ΑΕΡΑ

ΝΕΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑ

ΒΡΑΧΝΑΣ

16/4/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

16:30

ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ

ΕΥΑΓΟΡΑΣ

ΒΑΤΙΟΥ

ΧΟΥΡΔΑΣ ΜΙΧ

ΑΟ ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ

ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ

0-3  Α.Α.

16/4/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

16:30

ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ

ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΥΘΙΩΝ

ΨΙΝΘΟΥ

ΒΑΣΙΛΑΡΑΚΗΣ

17/4/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

14:00

ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ

ΑΟ ΔΙΚΑΙΟΥ

ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ

ΜΠΑΡΚΑΣ ΑΛΕΚΟΣ

16/4/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

16:30

ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ

ΦΑΝΩΝ

ΕΛΕΝΗΣ

16/4/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

16:30

ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ

ΛΙΝΔΟΥ

ΠΑΠΑΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ

ΟΡΙΣΜΟΣ   ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ 

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ 

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ 

ΒΟΗΘΟΣ_Α 

ΒΟΗΘΟΣ_Β 

ΠΑΡ.ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ 

ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ

ΜΑΓΓΟΣ

ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ

ΑΛΕΞΙΟΥ

ΚΑΡΙΚΗΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.Ρ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ

ΜΙΑΡΗΣ

ΚΑΣΙΩΤΗΣ

ΛΑΖΟΣ

ΖΑΝΕΤΙΔΗΣ

ΑΕ ΚΩΣ

ΑΕΡΑ

ΜΑΜΜΗΣ

ΚΟΝΤΟΒΑΣΙΛΗΣ

ΑΤΣΑΛΑΚΗΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Π

ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ

ΕΥΑΓΟΡΑΣ

ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ Ε

ΦΡΑΓΚΙΝΗΣ

ΛΑΤΣΟΣ

ΚΟΝΤΖΟΣ

ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ

ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΥΘΙΩΝ

ΑΝΤΩΝΑΣ

ΚΟΛΥΒΑΚΗΣ

ΤΣΙΠΑΣ Δ.

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ

ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ

ΑΟ ΔΙΚΑΙΟΥ

ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ Ε

ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ

ΜΑΓΓΟΣ

ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ

ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ

ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Α.

ΚΟΓΓΟΣ

ΧΑΛΙΚΙΑΣ

ΠΗΔΙΑΚΗΣ

ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ

ΚΑΚΑΝΗΣ

ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ

ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ ΣΤ

ΤΑΡΑΛΗΣ

Α2  ΕΡΑΣ. ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ   /24η ΑΓΩΝ/ΚΗ/

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ

ΓΗΠΕΔΟ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ

17/4/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

16:30

ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝΑΔΙΟΥ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΑΡΩΝ

ΓΕΝΝΑΔΙΟΥ

ΣΤΕΡΓΑΚΗΣ ΑΓ

16/4/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

16:30

ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ

ΑΓ.IΣΙΔΩΡΟΣ

ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ

ΚΑΚΟΥΛΗΣ

16/4/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

19:00

ΕΥΚΛΗΣ

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ

ΕΑΚ ΡΟΔΟΥ

ΠΑΧΟΣ

16/4/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

19:00

ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ

ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑΣ

ΚΟΣΚΙΝΟΥ

ΔΗΜΗΤΡΑΣ ΔΗΜ

17/4/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

12:00

ΑΣΠΙΣ ΣΑΛΑΚΟΥ

ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ

ΣΑΛΑΚΟΥ

ΣΕΒΔΑΛΑΚΗΣ

17/4/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

13:30

ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ

ΠΑΟΚ ΚΩ

ΕΑΚ ΡΟΔΟΥ

ΠΑΧΟΣ

16/4/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

12:30

ΧΑΛΚΗΣ ΑΣ

ΣΥΜΗΣ ΑΟ

ΚΟΣΚΙΝΟΥ

ΜΠΟΥΣΙΟΣ

ΟΡΙΣΜΟΣ   ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ 

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ 

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ 

ΒΟΗΘΟΣ_Α 

ΒΟΗΘΟΣ_Β 

ΠΑΡ.ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ 

ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝΑΔΙΟΥ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΑΡΩΝ

ΚΥΡΙΤΣΗΣ

ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ ΣΤ

ΒΟΥΤΣΑΣ

ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΣ

ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ

ΑΓ.IΣΙΔΩΡΟΣ

ΜΠΕΡΔΕΜΠΕΣ

ΡΟΔΙΤΗΣ

ΚΟΤΤΟΡΟΣ

ΕΡΩΤΟΚΡΙΤΟΣ

ΕΥΚΛΗΣ

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ

ΚΟΓΓΟΣ

ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑΣ

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ

ΚΟΤΤΟΡΟΣ

ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ

ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑΣ

ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΛΕΞΙΟΥ

ΚΟΣΚΙΝΑΣ

ΣΑΚΕΛΑΡΙΔΗΣ

ΑΣΠΙΣ ΣΑΛΑΚΟΥ

ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ

ΔΡΑΓΑΤΗΣ Δ

ΝΤΟΚΟΣ

ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ

ΣΤΕΡΓΟΥ

ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ

ΠΑΟΚ ΚΩ

ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ

ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Α.

ΚΟΛΥΒΑΚΗΣ

ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ

ΧΑΛΚΗΣ ΑΣ

ΣΥΜΗΣ ΑΟ

ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ

ΧΑΡΙΣΜΑΝΙΔΗΣ

ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ

ΓΕΝΗΣ

ΚΛΗΡΩΣΗ    ΓΙΑ  ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ   ΦΑΣΗ  ΚΥΠΕΛΛΟΥ  ΥΠΟΔΟΜΩΝ

Το  Σάββατο   16-4-2011 και   ωρα    10.00   καλούνται    οι   εκπροσωπο  των   Σωματείων     που   παίρνουν   μέρος   στο   Κύπελλο    υποδομών   για   την  ημιτελική  φάση  να  βρίσκονται     στα   γραφεία   της  ΕΠΣΔ  /Ε.Α.Κ./ για   να   πραγματοποιηθεί   η   κλήρωση

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ  ΝΕΩΝ  ΤΟΥ  ΜΙΝΙ  ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ    ΤΗΣ  ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ  ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ

ΓΙΑ  ΤΙΣ  ΗΛΙΚΙΕΣ   1997-1998-1999

1.-ΔΙΑΓΟΡΑΣ    10   βαθμοί      4  αγων.

2.-ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ    9 Βαθμοί     4  αγων.

3-ΑΠΟΛΛΩΝ  ΚΑΛ.   9  βαθμοί   4  αγων.

4.-ΑΣΤΕΡΑΣ  ΠΑΣΤ.  9  βαθμοί   4  αγων.

5.-ΔΙΓΕΝΗΣ   7  βαθμοί   3  αγων.

6.-ΑΡΗΣ   ΑΡΧ.  6  βαθμοί    4  αγων.

7.-ΚΛΕΑΝΘΗΣ   6 βαθμοί     4  αγων.

8.-ΝΙΚΗ  ΡΟΔΟΥ   6  βαθμοί   4  αγων.

9.-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ  Ν.Ρ.  4  βαθμοί     4  αγων.

10.-ΗΡΑΚΛΗΣ  Λ.     1  βαθμός    3   αγων.

11.-ΡΟΔΟΣ                 0        βαθμοί    4  αγων.

Η  επομενη    αγων/κή  θα   διεξαχθεί   μετά  το  ΠΑΣΧΑ.

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ   ΜΙΚΤΩΝ  ΟΜΑΔΩΝ  ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ

10ου ΟΜΙΛΟΥ  ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ  ΠΡΩΤ/ΤΟΣ   ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗΣ   ΕΘΝΙΚΩΝ  ΟΜΑΔΩΝ GOOD LEAGUE ΟΠΑΠ

ΑΝΑΧΩΡΗΣΗ  ΤΗΣ  ΜΙΚΤΗΣ  ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ  ΑΠΟ  ΡΟΔΟ   ΣΗΜΕΡΑ    ΠΕΜΠΤΗ   14-4-2011  ΚΑΙ  ΩΡΑ   16.40    ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ     ΤΗΝ  ΤΡΙΤΗ   19  ΑΠΡΙΛΙΟΥ ΚΑΙ   ΩΡΑ  19.00   ΟΛΟΙ  ΟΙ  ΑΓΩΝΕΣ  ΘΑ  ΔΙΕΞΑΧΘΟΥΝ  ΣΤΟ   ΓΗΠΕΔΟ  Π.ΦΑΛΗΡΟΥ  /ΣΩΤ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ/

1η ΑΓΩΝ/ΚΗ    ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  15/4/2011

ΩΡΑ  14.30  ΕΠΣ  ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ  -ΕΠΣ ΧΙΟΥ

2η ΑΓΩΝ/ΚΗ   ΣΑΒΒΑΤΟ   16/4/2011

ΩΡΑ  11.00  ΕΠΣ  ΣΑΜΟΥ-ΕΠΣ  ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

3η ΑΓΩΝ/ΚΗ   ΚΥΡΙΑΚΗ   17/4/2011

ΩΡΑ   11.00  ΕΠΣ  ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ-ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ

4η ΑΓΩΝ/ΚΗ   Μ.ΔΕΥΤΕΡΑ   18/4/2011

ΔΕΝ  ΑΓΩΝΙΖΕΤΑΙ  Η  ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΣ

5η ΑΓΩΝ/ΚΗ   Μ.ΤΡΙΤΗ  19/4/2011

ΕΠΣ  ΛΕΣΒΟΥ-ΕΠΣ  ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

Ε.Π.Σ.ΔΩΔ/ΣΟΥ