Δελτίο τύπου 9-3-11

0

ΟΡΙΣΜΟΣ   ΑΓΩΝΩΝ  Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

26η ΑΓΩΝ/ΚΗ

ΗΜ/ΝΙΑ 

ΩΡΑ 

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ

ΓΗΠΕΔΟ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ

12/3/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

15:30

ΑΕ ΚΩΣ

ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ

ΝΕΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑ

ΒΡΑΧΝΑΣ

11/3/2011

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

15:30

ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ

ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ

ΜΑΡΙΤΣΩΝ

ΠΑΥΛΟΥΣ ΣΑΒΒΑΣ

11/3/2011

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

15:30

ΕΥΑΓΟΡΑΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ

ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ

12/3/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

15:30

ΑΕΡΑ

ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΥΘΙΩΝ

ΑΦΑΝΤΟΥ

ΒΑΣΙΛΑΡΑΚΗΣ

13/3/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

15:30

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.Ρ

ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ

ΙΑΛΥΣΟΥ

ΔΗΜΗΤΡΑΣ ΔΗΜ

12/3/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

15:30

ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ

ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ

ΒΑΤΙΟΥ

ΧΟΥΡΔΑΣ ΜΙΧ

12/3/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

15:30

ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ

ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ

ΛΙΝΔΟΥ

ΕΓΓΛΕΖΟΣ ΕΜΜ.

ΑΟ ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ

3-0  Α.Α.

12/3/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

13:30

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ

ΑΟ ΔΙΚΑΙΟΥ

ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ

ΠΑΠΑΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΩΣΤΑΣ

ΟΡΙΣΜΟΣ   ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ   ΑΓΩΝΩΝ  ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ  ΜΑΡ.-ΚΛΕΑΝΘΗΣ  ΠΑΡ. ΔΙΑΙΤ: ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ-ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ-ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ  παρ. Διαιτ:ΣΤΕΡΓΟΥ

ΕΥΑΓΟΡΑΣ  -ΑΣΤΕΡΑΣ  ΠΑΣΤ.:ΔΙΑΙΤ:ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ –ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ  ΣΤΑΜ.-ΚΑΣΙΩΤΗΣ ΧΡ. Παρ. Διαιτ.:ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΣ

ΟΡΙΣΜΟΣ   ΑΓΩΝΩΝ  Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ   20η ΑΓΩΝ/ΚΗ

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ

ΓΗΠΕΔΟ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ

13/3/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

15:30

ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ

ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝΑΔΙΟΥ

ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ

ΣΤΕΡΓΑΚΗΣ ΑΓ

13/3/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

12:00

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ

ΑΓ.IΣΙΔΩΡΟΣ

ΚΑΡΠΑΘΟΥ

ΣΠΑΝΟΣ

12/3/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

12:30

ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ

ΧΑΛΚΗΣ ΑΣ

ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ

ΣΥΝΤΗΧΑΚΗΣ

13/3/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

12:30

ΠΑΟΚ ΚΩ

ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ

ΖΗΠΑΡΙΟΥ

ΦΟΥΡΛΗΣ

13/3/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

12:00

ΑΣΠΙΣ ΣΑΛΑΚΟΥ

ΕΥΚΛΗΣ

ΣΑΛΑΚΟΥ

ΚΑΡΙΚΗΣ

11/3/2011

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

20:30

ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ

ΣΥΜΗΣ ΑΟ

ΚΟΣΚΙΝΟΥ

ΤΑΧΡΑΜΑΝΗΣ

13/3/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

15:30

ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΑΡΩΝ

ΜΑΛΩΝΑΣ

ΝΤΑΚΑΣ ΝΙΚ

ΟΡΙΣΜΟΣ  ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ

ΔΙΓΕΝΗΣ-ΣΥΜΗ   ΔΙΑΙΤ:ΔΡΑΓΑΤΗΣ-ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑΣ-ΝΤΟΚΟΣ  παρ. διαιτ: ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΣ

Β  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ     1ος ΟΜΙΛΟΣ

19η ΑΓΩΝ/ΚΗ

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ

ΓΗΠΕΔΟ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ

13/3/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

15:30

ΚΑΣΤΡΟ ΑΟ

ΔΗΜΗΤΡΑ

ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ

ΚΥΠΡΑΙΟΣ ΘΕΟΔ

13/3/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

15:30

ΑΛΘΑΙΜΕΝΗΣ

ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ

ΚΡΗΤΗΝΙΑΣ

ΣΕΒΔΑΛΑΚΗΣ

13/3/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

15:30

ΝΗΡΕΥΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ

ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ

ΜΑΤΣΑΜΑΣ

ΑΣ ΤΗΛΟΥ

ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ

ΠΑΡΑΙΤΗΘΗΚΕ

Ο ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ

13/3/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

16:00

ΔΩΡΙΕΑΣ

ΡΟΔΙΑΚΟΣ

ΕΑΚ ΡΟΔΟΥ

ΠΑΧΟΣ

13/3/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

15:30

ΑΦΑΝΤΟΥ Ε.Ν

ΑΣΠΙΣ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ

ΑΦΑΝΤΟΥ

ΜΑΚΡΗΣ

και   2ος ΟΜΙΛΟΣ  /19η ΑΓΩΝ/ΚΗ/

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ

ΓΗΠΕΔΟ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ

13/3/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

15:30

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ

ΙΑΛΥΣΟΣ 97

ΔΙΜΥΛΙΑΣ

ΣΤΕΛΛΑΣ Π

12/3/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

15:30

ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ

ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ

ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ

ΚΑΚΟΥΛΗΣ

ΖΕΥΣ

ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ ΝΙΣΥΡΟΥ

ΘΑ  ΟΡΙΣΘΕΙ

13/3/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

12:00

Ο.Φ.ΙΣΤΡΙΟΥ

ΙΠΠΟΤΕΣ ΑΣ

ΚΟΣΚΙΝΟΥ

ΦΩΤΕΙΝΗΣ

13/3/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

15:30

ΗΛΙΟΣ ΙΑΛΥΣΟΥ

ΑΣΚΛΗΠΙΕΙΟΥ ΠΑΣ

ΠΑΣΤΙΔΑΣ

ΜΠΑΡΚΑΣ ΑΛΕΚΟΣ

ΟΡΙΣΜΟΣ   ΑΓΩΝΩΝ  ΝΕΩΝ   1ος ΟΜΙΛΟΣ  /17η ΑΓΩΝ/ΚΗ/

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ

ΓΗΠΕΔΟ

ΣΥΜΗ ΑΟ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΟΔΟΥ

ΑΝΑΒΟΛΗ

13/3/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

12:00

ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ

ΑΡΗΣ ΑΡΧ

ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ

12/3/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

10:30

ΑΕΡΑ

ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ

ΑΦΑΝΤΟΥ

ΟΡΦΕΑΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ

ΑΝΑΒΟΛΗ

13/3/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

11:00

ΡΟΔΟΣ ΑΣ

ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΥΘΙΩΝ

ΕΑΚ ΡΟΔΟΥ

2ος ΟΜΙΛΟΣ   /17η ΑΓΩΝ/ΚΗ/

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ

ΓΗΠΕΔΟ

12/3/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

11:30

ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ

ΑΦΑΝΤΟΥ Ε.Ν

ΦΑΝΩΝ

13/3/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

15:30

ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ

ΚΟΣΚΙΝΟΥ

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ

ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ

ΑΝΑΒΟΛΗ

13/3/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ

ΑΣΚΛΗΠΙΕΙΟΥ ΠΑΣ

Ο-3  Α.Α.

13/3/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

13:00

ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΠΑΡ

ΕΑΚ ΡΟΔΟΥ

3ος ΟΜΙΛΟΣ  /14η ΑΓΩΝ/ΚΗ/

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ

ΓΗΠΕΔΟ

13/3/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

15:00

ΑΟ ΔΙΚΑΙΟΥ

ΑΕ ΚΩΣ

ΖΗΠΑΡΙΟΥ

13/3/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

14:00

ΟΜΙΛΟΣ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ

ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ

ΛΑΜΠΗ

12/3/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

15:00

ΠΑΟ ΚΩ

ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ

ΦΙΛΙΝΟΣ

13/3/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

16:00

ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ

ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑ

ΛΑΜΠΗ

ΟΡΙΣΜΟΣ  ΑΓΩΝΑ   ΕΞ  ΑΝΑΒΟΛΗΣ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ   11/3/2011  ΩΡΑ  12.00

ΓΗΠ:ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ   ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ  -ΤΗΛΟΣ  παρ.ΚΟΝΤΟΥ

ΔΙΑΙΤ:ΑΝΤΩΝΑΣ-ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ-ΛΑΤΣΟΣ

ΤΕΤΑΡΤΗ  16/3/2011

ΓΗΠ:ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ   ΩΡΑ  12.00  ΝΗΡΕΑΣ  -ΤΗΛΟΣ  παρ.  ΚΟΚΚΙΝΟΣ

ΟΡΙΣΜΟΣ   ΑΓΩΝΩΝ  ΕΞ  ΑΝΑΒΟΛΗΣ   ΝΕΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ   12/3/2011   ΩΡΑ   12.00

ΓΗΠ:ΛΙΝΔΟΥ  :ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ  -ΠΑΣ  ΑΣΚΛΗΠΕΙΟΥ

ΤΕΤΑΡΤΗ  16/3/2011

ΓΗΠ:ΜΑΛΩΝΑΣ   ΩΡΑ   16.00 ΗΡΑΚΛΗΣ Λ.-ΔΙΓΕΝΗΣ

ΓΗΠ:ΑΦΑΝΤΟΥ  ΩΡΑ  16.00   ΕΝΑ  -ΝΙΚΗ  ΡΟΔΟΥ

3ος ΟΜΙΛΟΣ  /13η ΑΓΩΝ/ΚΗ/

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ

ΓΗΠΕΔΟ

10/3/2011

19.30

ΑΕ ΚΩΣ

ΠΑΟ ΚΩ

ΦΙΛΙΝΟΣ