Δελτίο τύπου 8-4-11

0

ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ  της   8-4-2011

ΑΛΛΑΓΗ  ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ   Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ

ΓΗΠΕΔΟ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ

9/4/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

16:30

ΑΓ.IΣΙΔΩΡΟΣ

ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ

ΚΟΣΚΙΝΟΥ

ΚΟΥΦΑΛΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

ΟΡΙΣΜΟΣ   ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

ΒΟΗΘΟΣ_Α

ΒΟΗΘΟΣ_Β

ΑΓ.IΣΙΔΩΡΟΣ

ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ

ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ

ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ

ΤΣΙΠΑΣ  Δ.

ΟΡΙΣΜΟΣ   ΚΥΠΕΛΛΟΥ  ΝΕΩΝ   5η ΑΓΩΝ/ΚΗ

1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ   10/4/2011

ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ  ΓΗΠΕΔΟ  ΙΑΛΥΣΟΥ   ΩΡΑ 14.00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.Ρ.-ΡΟΔΟΣ

ΔΙΑΙΤ:ΡΑΔΟΣ-ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ-ΣΤΑΜΑΤΙΑΔΗΣ  Γιατρός   ΤΑΜΠΑΚΗΣ

ΓΗΠ:ΦΑΝΩΝ  ΩΡΑ   16.30  ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ  -ΔΙΓΕΝΗΣ

ΔΙΑΙΤ:ΚΟΣΚΙΝΑΣ-ΚΡΗΤΙΚΟΣ  -ΛΑΜΠΡΟΥ  ΕΥΗ   Γιατρός    ΠΟΜΠΟΥ

ΤΕΤΑΡΤΗ  13/4/2011

ΓΗΠ:ΑΦΑΝΤΟΥ  ΩΡΑ  16.30  ΑΕΡΑ-ΑΡΗΣ

ΔΙΑΙΤ:ΧΑΡΟΚΟΠΟΣ-ΛΑΧΑΝΑΣ-ΜΙΤΖΙΡΙΚΗΣ   ΓΙΑΤΡΟΣ     ΧΡΙΣΤΟΦΙΔΗΣ

2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ  9/4/2011

ΓΗΠ:Ε.Α.Κ.  ΩΡΑ   10.30  ΝΙΚΗ  ΡΟΔΟΥ-  ΔΙΑΓΟΡΑΣ

ΔΙΑΙΤ:ΦΟΥΚΑΡΑΣ-ΓΙΩΡΓΑΣ-ΡΟΔΙΤΗΣ    ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ   10/4/2011

ΓΗΠ:ΑΣΚΛΗΠΕΙΟΥ  ΩΡΑ  12.00  ΠΑΣ  ΑΣΚΛΗΠΕΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ  ΚΑΛ.

ΔΙΑΙΤ:ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ-ΛΑΤΣΟΣ  Ν.-ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΥ

ΓΙΑΤΡΟΣ   ΖΑΝΕΤΙΔΗΣ

ΓΗΠ:ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ   ΩΡΑ  14.00  ΚΛΕΑΝΘΗΣ –ΦΟΙΒΟΣ

ΔΙΑΙΤ:ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ-ΛΑΧΑΝΑΣ-ΛΥΚΟΥΡΕΣΗΣ  ΓΙΑΤΡΟΣ   ΣΤΕΦΟΥΔΗΣ

ΟΡΙΣΜΟΣ   ΑΓΩΝΑ   ΕΞ  ΑΝΑΒΟΛΗΣ

4ης αγων/κης

ΤΕΤΑΡΤΗ    13/4/2011

ΓΗΠ:ΚΟΣΚΙΝΟΥ ΩΡΑ   16.30  ΔΙΓΕΝΗΣ –ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ  ΡΟΔΟΥ

ΔΙΑΙΤ: ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ-ΡΟΔΙΤΗΣ-ΛΑΜΠΡΟΥ  ΕΥΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ    ΝΕΩΝ  ΤΗΣ  ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ   ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ

4η ΑΓΩΝ/ΚΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ   10/4/2011

ΓΗΠΕΔΟ   ΦΑΝΩΝ

ΩΡΑ  9.30-10.30     ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ-ΡΟΔΟΣ

10.30 –11.30  ΚΛΕΑΝΘΗΣ-ΝΙΚΗ  ΡΟΔΟΥ

11.30-12.30  ΑΡΕΝΑ- ΔΙΑΓΟΡΑΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ  ΜΙΧΕΛΑΡΑΚΗΣ  ΓΙΑΝΝΗΣ

ΓΙΑΤΡΟΣ    ΜΠΑΟΥΡΗΣ

ΔΙΑΙΤ: ΚΟΣΚΙΝΑΣ-ΛΥΚΟΥΡΕΣΗΣ-ΛΑΜΠΡΟΥ  ΕΥΗ

ΓΗΠΕΔΟ  ΚΑΛΥΘΙΩΝ

ΩΡΑ  9.30-10.30  ΑΡΗΣ  -ΔΙΓΕΝΗΣ

ΩΡΑ  10.30-11.30   ΗΡΑΚΛΗΣ  Λ.- ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.Ρ.

ΩΡΑ  11.30-12.30  ΕΡΜΗΣ  ΚΑΛ.-ΑΣΤΕΡΑΣ  ΠΑΣΤ.

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ   ΚΟΚΚΙΝΟΣ   ΣΠΥΡΟΣ

ΓΙΑΤΡΟΣ   ΧΡΙΣΤΟΦΙΔΗΣ

ΔΙΑΙΤ:ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ-ΛΑΧΑΝΑΣ-ΑΥΓΕΡΙΝΟΥ

ΚΛΗΣΗ  ΠΟΔ/ΣΤΩΝ  ΜΙΚΤΩΝ  ΟΜΑΔΩΝ

Από  τους  Ενωσιακούς   προπονητές  κ.κ. ΘΕΟΔΩΡΟΥ  ΘΕΟΔΩΡΟ  και  ΜΑΝΟΥΣΟΓΛΟΥ  ΓΙΑΝΝΗ   καλούνται   για   την  Τρίτη  12/4/2011   και   ωρα   15.00  οι   ποδ/στές   των  ΝΕΩΝ και  των  ΠΑΙΔΩΝ   να   βρίσκονται   στο  Ε.ΑΚ  για  προπονηση  εν  όψει    των   αγώνων   του  ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ   ΠΡΩΤ/ΤΟΣ  ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗΣ    ΕΘΝΙΚΩΝ  ΟΜΑΔΩΝ  GOOD  LEAGUE   περιόδου   2010-2011 .

ΔΙΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΕΣ  ΠΕΡΙΦ.

1Οη  -7η περιφ.   ΤΕΤΑΡΤΗ   13/4/2011   ΓΗΠΕΔΟ ΕΑΚ

ΠΑΙΔΕΣ   ΩΡΑ   13.00

ΝΕΟΙ    ΩΡΑ     15.00

2.-Καλούνται   για   προπονηση    την  Τρίτη   12-4-2011  και   ωρα    17.00  στο  Ε.Α.Κ.  οι  πιο  κάτω   ποδ/στές   της  Μικτής  των  προπαίδων

ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ

1.-ΣΑΜΟΛΑΔΑΣ   ΚΩΝ/ΝΟΣ      του  ΔΙΑΓΟΡΑ

2.-ΣΑΓΡΗΣ    ΣΕΡΑΦΕΙΜ   της ΝΙΚΗΣ  ΡΟΔΟΥ

3.-  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ      ΝΙΚΟΛΑΟΣ    της  ΝΙΚΗΣ  ΡΟΔΟΥ

4.-ΚΟΥΓΙΟΣ   ΣΤΑΥΡΟΣ     του ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΥ

5.-ΑΡΝΙΤΑΛΗΣ  ΜΙΧΑΛΗΣ   του  ΔΙΓΕΝΗ

6.-ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ  ΠΕΤΡΟΣ  του  ΑΡΗ  ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ

7.-ΚΥΠΡΙΩΤΗΣ   ΣΕΡΓΙΟΣ   του  ΔΙΑΓΟΡΑ

8.-ΓΚΡΙΖΗΣ   ΚΩΝ/ΝΟΣ    του  ΔΙΑΓΟΡΑ

9.-ΤΣΑΛΙΚΗΣ   ΣΤΑΜΑΤΗΣ   του  ΑΠΟΛΛΩΝΑ  ΚΑΛ.

10.-ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ   ΓΕΩΡΓΙΟΣ    του  ΔΙΑΓΟΡΑ

11.-ΚΙΟΤΤΟΥ   ΝΙΚΟΛΑΟΣ   του  ΑΠΟΛΛΩΝΑ  ΚΑΛ.

12.-ΣΚΙΑΘΙΤΗΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ   του  ΟΡΦΕΑ

13.-ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ   ΓΕΩΡΓΙΟΣ      ΚΩΣ

14.-ΚΕΦΑΛΙΑΝΟΣ   ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ    ΚΩΣ

15.-ΣΚΟΥΛΗΣ  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ    ΚΩΣ

16.-ΧΟΥΡΔΑΣ  ΔΗΜΗΤΡΗΣ    ΚΑΛΥΜΝΟΣ

17.-ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗΣ   ΑΝΤΩΝΗΣ    ΚΑΛΥΜΝΟΣ

18.- ΧΑΤΖΗΣΤΕΡΓΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ    ΚΩΣ

Ε.Π.Σ.ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ