Δελτίο τύπου 3-3-11

0

ΔΕΛΤΙΟ   ΤΥΠΟΥ   της  3.3.2011

ΟΡΙΣΜΟΣ   ΑΓΩΝΩΝ  Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

25η ΑΓΩΝ/ΚΗ

ΗΜ/ΝΙΑ 

ΩΡΑ 

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ 

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ 

ΓΗΠΕΔΟ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ

5/3/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

15:30

ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ

ΑΕΡΑ

ΦΑΝΩΝ

ΠΑΠΑΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΩΣΤΑΣ

5/3/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

15:30

ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ

ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ

ΠΑΣΤΙΔΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ

4/3/2011

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

16:00

ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΥΘΙΩΝ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ

ΚΑΛΥΘΙΩΝ

ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ

5/3/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

13:30

ΑΟ ΔΙΚΑΙΟΥ

ΕΥΑΓΟΡΑΣ

ΝΕΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑ

ΦΟΥΡΛΗΣ

5/3/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

15:30

ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.Ρ

ΨΙΝΘΟΥ

ΜΑΤΣΑΜΑΣ

4/3/2011

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

13:30

ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ

ΑΕ ΚΩΣ

ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ

ΜΠΑΚΑΡΗΣ

ΑΟ ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ

ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ

0-3 Α.Α.

5/3/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

15:30

ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ

ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ

ΜΑΛΩΝΑΣ

ΝΙΚΟΛΗΣ Γ

4/3/2011

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

15:30

ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ

ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ

ΚΥΠΡΑΙΟΣ ΘΕΟΔ

ΟΡΙΣΜΟΣ  ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

ΒΟΗΘΟΣ_Α

ΒΟΗΘΟΣ_Β

ΠΑΡ.ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ

ΓΙΑΤΡΟΣ

ΣΗΜΕΙΩΣΕΙΣ

ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ

ΑΕΡΑ

ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ

ΦΡΑΓΚΙΝΗΣ

ΜΑΓΓΟΣ

ΖΑΝΕΤΙΔΗΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ

ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ

ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Α.

ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ

ΣΑΒΒΕΝΑΣ

ΚΟΤΤΟΡΟΣ

ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΥΘΙΩΝ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ

ΜΑΜΜΗΣ

ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ

ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ

ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ

ΑΟ ΔΙΚΑΙΟΥ

ΕΥΑΓΟΡΑΣ

ΚΥΡΙΤΣΗΣ

ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΛΕΞΙΟΥ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.Ρ

ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ Ε

ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ

ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ

ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΣ

ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ

ΑΕ ΚΩΣ

ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ

ΜΠΕΡΔΕΜΠΕΣ

ΔΡΑΓΑΤΗΣ Δ

ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ

ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ

ΜΑΜΜΗΣ

ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ

ΤΣΙΠΑΣ Δ.

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ

ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ

ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ Ε

ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Α.

ΤΑΡΑΛΗΣ

ΟΡΙΣΜΟΣ   ΑΓΩΝΩΝ  Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ   19η ΑΓΩΝ/ΚΗ

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ

ΓΗΠΕΔΟ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ

8/3/2011

ΤΡΙΤΗ

14:15

ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ

ΠΑΟΚ ΚΩ

ΚΟΣΚΙΝΟΥ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ

5/3/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

12:30

ΕΥΚΛΗΣ

ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ

ΦΑΝΩΝ

ΚΑΡΙΚΗΣ

4/3/2011

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

12:00

ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ

ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ

ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ

ΚΟΚΚΙΝΟΣ

6/3/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

15:30

ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝΑΔΙΟΥ

ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑΣ

ΓΕΝΝΑΔΙΟΥ

ΣΤΕΡΓΑΚΗΣ ΑΓ

ΧΑΛΚΗΣ ΑΣ

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ

ΑΝΑΒΟΛΗ

5/3/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

15:30

ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΑΡΩΝ

ΑΓ.IΣΙΔΩΡΟΣ

ΜΑΣΑΡΩΝ

ΝΤΑΚΑΣ ΝΙΚ

4/3/2011

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

13:00

ΣΥΜΗΣ ΑΟ

ΑΣΠΙΣ ΣΑΛΑΚΟΥ

ΣΥΜΗΣ

ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ

ΟΡΙΣΜΟΣ   ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

ΒΟΗΘΟΣ_Α

ΒΟΗΘΟΣ_Β

ΠΑΡ.ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ

ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ

ΠΑΟΚ ΚΩ

ΚΑΚΑΝΗΣ

ΚΑΣΙΩΤΗΣ

ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑΣ

ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ

ΕΥΚΛΗΣ

ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ

ΦΡΑΓΚΙΝΗΣ

ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ

ΜΑΓΓΟΣ

ΓΕΝΗΣ

ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ

ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ

ΚΥΡΙΤΣΗΣ

ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑΣ

ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ

ΚΑΖΑΣ

ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝΑΔΙΟΥ

ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑΣ

ΔΡΑΓΑΤΗΣ Δ

ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ ΣΤ

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ

ΚΟΝΤΖΟΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΑΡΩΝ

ΑΓ.IΣΙΔΩΡΟΣ

ΔΙΑΜΑΝΤΕΑΣ

ΜΠΕΡΔΕΜΠΕΣ

ΓΕΩΡΓΑΣ

ΣΥΜΗΣ ΑΟ

ΑΣΠΙΣ ΣΑΛΑΚΟΥ

ΚΑΣΙΩΤΗΣ

ΛΑΤΣΟΣ

ΝΤΟΚΟΣ

Β  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ     1ος ΟΜΙΛΟΣ

18η ΑΓΩΝ/ΚΗ

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ

ΓΗΠΕΔΟ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ

6/3/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

15:30

ΚΑΣΤΡΟ ΑΟ

ΑΛΘΑΙΜΕΝΗΣ

ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ

ΚΟΝΤΟΥ ΣΑΒΒΑΣ

6/3/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

15:30

ΑΣΠΙΣ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ

ΔΩΡΙΕΑΣ

ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ

ΕΓΓΛΕΖΟΣ ΕΜΜ.

6/3/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

12:00

ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ

ΡΟΔΙΑΚΟΣ

ΕΑΚ ΡΟΔΟΥ/ΛΟΓΩ  ΤΙΜΩΡΙΑΣ/

ΠΑΧΟΣ

4/3/2011

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

15:30

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ

ΑΦΑΝΤΟΥ Ε.Ν

ΕΜΠΩΝΑΣ

ΣΕΒΔΑΛΑΚΗΣ

9/3/2011

ΤΕΤΑΡΤΗ

12.00

ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ

ΑΣ ΤΗΛΟΥ

ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ

ΜΑΝΕΓΑΣ

6/3/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

12:00

ΔΗΜΗΤΡΑ

ΝΗΡΕΥΣ

ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ

ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΟΡΙΣΜΟΣ  ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

ΒΟΗΘΟΣ_Α

ΒΟΗΘΟΣ_Β

ΚΑΣΤΡΟ ΑΟ

ΑΛΘΑΙΜΕΝΗΣ

ΚΑΚΑΝΗΣ

ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ

ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ

ΑΣΠΙΣ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ

ΔΩΡΙΕΑΣ

ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ

ΧΑΛΙΚΙΑΣ

ΓΕΩΡΓΑΣ

ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ

ΡΟΔΙΑΚΟΣ

ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Α.

ΧΑΡΙΣΜΑΝΙΔΗΣ

ΒΟΥΤΣΑΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ

ΑΦΑΝΤΟΥ Ε.Ν

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ

ΓΕΩΡΓΑΣ

ΧΑΛΙΚΙΑΣ

ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ

ΑΣ ΤΗΛΟΥ

ΚΑΣΙΩΤΗΣ

ΛΑΤΣΟΣ

ΛΑΖΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΑ

ΝΗΡΕΥΣ

ΜΠΕΡΔΕΜΠΕΣ

ΤΣΙΠΑΣ Δ.

ΤΣΑΟΥΣΗΣ

και   2ος ΟΜΙΛΟΣ  /18η ΑΓΩΝ/ΚΗ/

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ

ΓΗΠΕΔΟ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ

5/3/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

15:00

ΘΥΕΛΛΑ ΠΥΛΩΝΑΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ

ΠΥΛΩΝΑΣ

ΤΑΧΡΑΜΑΝΗΣ

5/3/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

15:30

ΙΠΠΟΤΕΣ ΑΣ

ΖΕΥΣ

ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ

ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΣΠΥΡΟΣ

5/3/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

15.30

ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ

ΚΑΛΑΘΟΥ

ΚΑΚΟΥΛΗΣ

5/3/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

12:30

ΗΛΙΟΣ ΙΑΛΥΣΟΥ

Ο.Φ.ΙΣΤΡΙΟΥ

ΠΑΣΤΙΔΑΣ

ΜΠΑΡΚΑΣ ΑΛΕΚΟΣ

10/3/2011

ΠΕΜΠΤΗ

12:00

ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ ΝΙΣΥΡΟΥ

ΙΑΛΥΣΟΣ 97

ΝΙΣΥΡΟΥ

ΟΡΣΑΡΗΣ

ΟΡΙΣΜΟΣ   ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

ΒΟΗΘΟΣ_Α

ΒΟΗΘΟΣ_Β

ΠΑΡ.ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ

ΘΥΕΛΛΑ ΠΥΛΩΝΑΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ

ΚΑΚΑΝΗΣ

ΤΣΑΟΥΣΗΣ

ΛΑΤΣΟΣ

ΜΙΧΑΣ

ΙΠΠΟΤΕΣ ΑΣ

ΖΕΥΣ

ΚΟΛΥΒΑΚΗΣ

ΤΑΣΗΣ

ΚΟΣΚΙΝΑΣ

ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ

ΚΑΣΙΩΤΗΣ

ΦΟΥΚΑΡΑΣ

ΤΑΣΗΣ

ΗΛΙΟΣ ΙΑΛΥΣΟΥ

Ο.Φ.ΙΣΤΡΙΟΥ

ΦΟΥΚΑΡΑΣ

ΧΑΡΙΣΜΑΝΙΔΗΣ

ΧΑΛΙΚΙΑΣ

ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ ΝΙΣΥΡΟΥ

ΙΑΛΥΣΟΣ 97

ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ

ΜΠΕΡΔΕΜΠΕΣ

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ

ΟΡΙΣΜΟΣ   ΑΓΩΝΩΝ  ΝΕΩΝ   1ος ΟΜΙΛΟΣ  /16η ΑΓΩΝ/ΚΗ/

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ

ΓΗΠΕΔΟ

5/3/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

16:00

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΟΔΟΥ

ΡΟΔΟΣ ΑΣ

ΕΑΚ ΡΟΔΟΥ

ΑΕΡΑ

ΣΥΜΗ ΑΟ

ΑΝΑΒΟΛΗ

5/3/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

12:00

ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ

ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ

ΜΑΣΑΡΩΝ

6/3/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

12:00

ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΥΘΙΩΝ

ΟΡΦΕΑΣ

ΚΑΛΥΘΙΩΝ

6/3/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

16:00

ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ

ΑΡΗΣ ΑΡΧ

ΕΑΚ ΡΟΔΟΥ

ΟΡΙΣΜΟΣ  ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

ΒΟΗΘΟΣ_Α

ΒΟΗΘΟΣ_Β

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΟΔΟΥ

ΡΟΔΟΣ ΑΣ

ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ

ΚΡΗΤΙΚΟΣ

ΚΟΤΤΟΡΟΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ

ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ

ΡΑΔΟΣ

ΧΑΡΟΚΟΠΟΣ

ΛΑΤΣΟΣ

ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΥΘΙΩΝ

ΟΡΦΕΑΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ

ΡΟΔΙΤΗΣ

ΒΟΛΟΝΑΚΗΣ

ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ

ΑΡΗΣ ΑΡΧ

ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ

ΣΤΑΜΑΤΙΑΔΗΣ

ΛΑΧΑΝΑΣ

2ος ΟΜΙΛΟΣ   /16η ΑΓΩΝ/ΚΗ/

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ

ΓΗΠΕΔΟ

ΑΦΑΝΤΟΥ Ε.Ν

ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

ΑΝΑΒΟΛΗ

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ

ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ

ΑΝΑΒΟΛΗ

6/3/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

12:30

ΑΣΚΛΗΠΙΕΙΟΥ ΠΑΣ

ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ

ΓΕΝΝΑΔΙΟΥ

ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΠΑΡ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ

3-0 Α.Α

6/3/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

15:30

ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ

ΛΙΝΔΟΥ

ΟΡΙΣΜΟΣ   ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

ΒΟΗΘΟΣ_Α

ΒΟΗΘΟΣ_Β

ΑΣΚΛΗΠΙΕΙΟΥ ΠΑΣ

ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ

ΧΑΡΟΚΟΠΟΣ

ΛΥΚΟΥΡΕΣΗΣ

ΛΑΜΠΡΟΥ

ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ

ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ

ΛΑΤΣΟΣ

ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΣ

3ος ΟΜΙΛΟΣ  /13η ΑΓΩΝ/ΚΗ/

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ

ΓΗΠΕΔΟ

ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ

ΑΟ ΒΑΘΥ

3-0 Α.Α.

6/3/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

18:00

ΑΟ ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ

ΟΜΙΛΟΣ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ

ΚΑΛΥΜΝΟΥ

8/3/2011

ΤΡΙΤΗ

15:00

ΑΟ ΔΙΚΑΙΟΥ

ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ

ΖΗΠΑΡΙΟΥ

5/3/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

15:00

ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑ

ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ

ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ

ΑΕ ΚΩΣ

ΠΑΟ ΚΩ

ΑΝΑΒΟΛΗ

ΟΡΙΣΜΟΣ   ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

ΑΟ ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ

ΟΜΙΛΟΣ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ

ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΟ ΔΙΚΑΙΟΥ

ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ

ΑΛΕΞΙΟΥ

ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑ

ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ

ΚΟΝΤΟΒΑΣΙΛΗΣ

ΟΡΙΣΜΟΣ  ΑΓΩΝΑ   ΕΞ  ΑΝΑΒΟΛΗΣ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ   4/3/2011  ΩΡΑ   19.30

ΓΗΠ:ΦΙΛΙΝΟΣ  -ΠΑΟ  ΚΩ  -ΟΜΙΛΟΣ   ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ

ΔΙΑΙΤ:ΑΤΣΑΛΑΚΗΣ-ΓΙΑΝΝΑΚΙΔΗΣ-ΚΡΙΚΟΓΛΟΥ

ΟΡΙΣΜΟΣ   ΑΓΩΝΩΝ    ΚΥΠΕΛΛΟΥ     ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ  ΦΑΣΗ

ΤΕΤΑΡΤΗ  9/3/2011

ΓΗΠ:ΚΑΛΥΘΙΩΝ   ΩΡΑ  13.00 ΕΡΜΗΣ ΚΑΛ.-ΑΟ  ΔΙΚΑΙΟΥ  παρ.ΦΡΑΝΤΖΗΣ

ΔΙΑΙΤ:ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ-ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ –ΔΙΑΜΑΝΤΕΑΣ  παρ. διαιτ.:ΖΑΝΕΤΙΔΗΣ

ΓΗΠ:ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ  ΩΡΑ  14.30 ΑΡΗΣ  ΑΡΧ.-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ  ΝΡ  παρ.ΔΗΜΗΤΡΑΣ

ΔΙΑΙΤ:ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ-ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ-ΜΑΓΓΟΣ  παρ. διαιτ: ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ

ΟΡΙΣΜΟΙ  ΑΓΩΝΩΝ  ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ  11/3/2011

ΓΗΠ:ΜΑΡΙΤΣΩΝ  ΩΡΑ   15.30  ΗΡΑΚΛΗΣ  ΜΑΡ.-ΚΛΕΑΝΘΗΣ  ΠΑΡ.

Παρ.ΠΑΥΛΟΥΣ

ΓΗΠ:ΑΓΙΩΝ  ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ  ΩΡΑ  15.30  ΕΥΑΓΟΡΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ  ΠΑΣΤ.  παρ.ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ

ΚΛΗΣΗ  ΠΟΔ/ΣΤΩΝ  ΜΙΚΤΗΣ  ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ

Από  τον   Ενωσιακό   προπονητή   κ.ΘΕΟΔΩΡΟΥ  καλούνται  οι  πιο  κάτω  ποδ/στές   της    Μικτής  προπαίδων    το  Σάββατο  5/3/2011 και   ωρα   10.00  στο   γήπεδο  Κρεμαστής   για  προπονηση.

ΜΙΧΑΛΑΣ  ΔΙΑΜ.-ΚΙΟΤΤΟΥ  ΝΙΚ.-ΤΣΑΛΙΚΗΣ  ΣΤΑΜ. ,του  ΑΠΟΛΛΩΝΑ  ΚΑΛ.,

ΚΩΝ/ΝΟΥ  ΝΙΚ.-ΣΑΓΡΗΣ  ΣΕΡΑΦΕΙΦ.  Της  ΝΙΚΗΣ  ΡΟΔΟΥ,

ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ  ΡΑΦ.   Του  ΑΣΤΕΡΑ  ΠΑΣΤ,

ΚΟΥΓΙΟ  ΣΤΑΥΡΟ  του ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΥ,ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗ  ΠΕΤΡΟ    του  ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ,

ΑΡΝΙΤΑΛΗ-ΜΑΝΤΙΚΟ-ΘΑΡΡΕΝΟ-ΚΑΛΛΙΩΡΑΣ Γ. ,ΚΩΣΤΑΝΤΟΥΡΑΣ  ΚΩΝ. του  ΔΙΓΕΝΗ

ΚΥΠΡΙΩΤΗΣ Γ.-ΓΚΡΙΖΗΣ  ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΣΑΜΟΛΑΔΑΣ  ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ   ΓΕΩΡΓΙΟΣ    του  ΔΙΑΓΟΡΑ,

ΣΚΙΑΘΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΠΕΛΕΚΑΝΟΣ   ΣΤΑΜ.  Της ΡΟΔΟΥ

ΚΑΠΙΡΗΣ  ΔΗΜ.-ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ  ΚΩΝ. Του ΕΥΚΛΗ

ΠΑΠΑΖΑΣ  ΕΜΜ.  Του  ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΥ

Ε.Π.Σ.ΔΩΔ/ΣΟΥ