Δελτίο τύπου 28-4-11

0

ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ  της   28-4-2011

Α1  ΕΡΑΣ. ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ   /31Η ΑΓΩΝ/ΚΗ/

ΗΜ/ΝΙΑ 

ΩΡΑ 

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ 

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ 

ΓΗΠΕΔΟ 

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ 

30/4/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

13:00

ΑΕΡΑ

ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ

ΜΑΣΑΡΩΝ

ΤΑΧΡΑΜΑΝΗΣ

30/4/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

13:00

ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ

ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ

ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ

ΔΗΜΗΤΡΑΣ ΔΗΜ

30/4/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

13:00

ΑΕ ΚΩΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.Ρ

ΝΕΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑ

ΦΟΥΡΛΗΣ

30/4/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

16:30

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ

ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ

ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ

ΦΡΑΝΤΖΗΣ ΗΛ.

30/4/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

13:00

ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ

ΑΟ ΔΙΚΑΙΟΥ

ΜΑΛΩΝΑΣ

ΠΑΠΑΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΩΣΤΑΣ

30/4/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

16:30

ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ

ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ

ΠΑΣΤΙΔΑΣ

ΜΑΤΣΑΜΑΣ

29/4/2011

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

16:30

ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΥΘΙΩΝ

ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ

ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ

ΚΥΠΡΑΙΟΣ ΘΕΟΔ

ΕΥΑΓΟΡΑΣ

ΑΟ ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ

3-0  Α.Α.

30/4/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

16:30

ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ

ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ

ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ

ΟΡΙΣΜΟΣ   ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ 

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ 

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ 

ΒΟΗΘΟΣ_Α

ΒΟΗΘΟΣ_Β

ΠΑΡ.ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ

ΑΕΡΑ

ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ

ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ Ε

ΚΟΛΥΒΑΚΗΣ

ΧΑΛΙΚΙΑΣ

ΚΟΝΤΖΟΣ

ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ

ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ

ΑΝΤΩΝΑΣ

ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Α.

ΦΡΑΓΚΙΝΗΣ

ΣΤΕΡΓΟΥ

ΑΕ ΚΩΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.Ρ

ΚΑΚΑΝΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΛΑΤΣΗΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ

ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ

ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ

ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ

ΚΟΤΤΟΡΟΣ ΕΜ

ΤΑΡΑΛΗΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ

ΑΟ ΔΙΚΑΙΟΥ

ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ

ΚΑΣΙΩΤΗΣ

ΚΟΤΤΟΡΟΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ

ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ

ΚΥΡΙΤΣΗΣ

ΛΑΖΟΣ

ΧΑΡΟΚΟΠΟΣ

ΠΗΔΙΑΚΗΣ

ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΥΘΙΩΝ

ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ

ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Α.

ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ

ΧΑΡΙΣΜΑΝΙΔΗΣ

ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ

ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ

ΜΠΕΡΔΕΜΠΕΣ

ΒΟΥΤΣΑΣ

ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ

ΣΑΚΕΛΑΡΙΔΗΣ

Α2  ΕΡΑΣ. ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ   /25η ΑΓΩΝ/ΚΗ/

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ

ΓΗΠΕΔΟ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ

30/4/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

16:30

ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑΣ

ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ

ΜΑΛΩΝΑΣ

ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΣΠΥΡΟΣ

30/4/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

12:30

ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ

ΕΥΚΛΗΣ

ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ

ΠΑΡΙΑΝΟΣ

29/4/2011

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

19:00

ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ

ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ

ΚΟΣΚΙΝΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ

30/4/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

12:30

ΣΥΜΗΣ ΑΟ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΑΡΩΝ

ΣΥΜΗΣ

ΖΕΡΒΑΚΗΣ

29/4/2011

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

16:30

ΑΓ.IΣΙΔΩΡΟΣ

ΧΑΛΚΗΣ ΑΣ

ΚΟΣΚΙΝΟΥ

ΒΑΣΙΛΑΡΑΚΗΣ

30/4/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

12:30

ΠΑΟΚ ΚΩ

ΑΣΠΙΣ ΣΑΛΑΚΟΥ

ΖΗΠΑΡΙΟΥ

ΦΩΤΑΡΑΣ

30/4/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

12:00

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ

ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝΑΔΙΟΥ

ΚΑΡΠΑΘΟΥ

ΣΠΑΝΟΣ

ΟΡΙΣΜΟΣ   ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

ΒΟΗΘΟΣ_Α

ΒΟΗΘΟΣ_Β

ΠΑΡ.ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ

ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑΣ

ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ

ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ

ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ

ΚΑΣΙΩΤΗΣ

ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΣ

ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ

ΕΥΚΛΗΣ

ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ

ΑΤΣΑΛΑΚΗΣ

ΤΣΟΜΠΑΝΟΣ

ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ

ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ

ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ

ΡΟΔΙΤΗΣ

ΜΙΧΑΣ

ΣΥΜΗΣ ΑΟ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΑΡΩΝ

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ

ΧΑΡΙΣΜΑΝΙΔΗΣ

ΝΤΟΚΟΣ

ΑΓ.IΣΙΔΩΡΟΣ

ΧΑΛΚΗΣ ΑΣ

ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ

ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΤΟΚΟΣ

ΠΑΟΚ ΚΩ

ΑΣΠΙΣ ΣΑΛΑΚΟΥ

ΜΑΜΜΗΣ

ΔΗΜΑΡΑΚΗΣ

ΜΑΛΛΙΑΣ

ΑΡΓΥΡΙΟΥ

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ

ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝΑΔΙΟΥ

ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ

ΜΑΝΤΑΣ

ΒΑΣΙΛΑΡΑΚΗΣ

ΟΡΙΣΜΟΣ   ΑΓΩΝΩΝ   ΚΥΠΕΛΛΟΥ  ΝΕΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ  30/4/2011

ΓΗΠ:ΕΑΚ ΩΡΑ   11.00 ΔΙΑΓΟΡΑΣ   -ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ.

ΔΙΑΙΤ:ΔΡΑΓΑΤΗΣ-ΡΟΔΙΤΗΣ-ΛΑΧΑΝΑΣ

ΔΕΥΤΕΡΑ   2/5/2011

ΓΗΠ:ΕΑΚ   ΩΡΑ  16.30   ΡΟΔΟΣ-ΑΕΡΑ

ΔΙΑΙΤ:ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ-ΚΟΤΤΟΡΟΣ-ΜΙΤΖΙΡΙΚΗΣ  Π.

Ε.Π.Σ.ΔΩΔ/ΣΟΥ