Δελτίο τύπου 24.2.11

0

ΟΡΙΣΜΟΣ   ΑΓΩΝΩΝ  Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

24η ΑΓΩΝ/ΚΗ

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ

ΓΗΠΕΔΟ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ

25/2/2011

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

15:30

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ

ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ

ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ

ΝΤΑΚΑΣ ΝΙΚ

26/2/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

15:30

ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ

ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΥΘΙΩΝ

ΠΑΣΤΙΔΑΣ

ΝΙΚΟΛΗΣ Γ

26/2/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

13:00

ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ

ΑΟ ΔΙΚΑΙΟΥ

ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ

ΤΑΧΡΑΜΑΝΗΣ

26/2/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

15:30

ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ

ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ

ΜΑΡΙΤΣΩΝ

ΠΑΠΑΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΩΣΤΑΣ

26/2/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

15:30

ΑΕΡΑ

ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ

ΑΦΑΝΤΟΥ

ΒΑΣΙΛΑΡΑΚΗΣ

27/2/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

13:00

ΑΕ ΚΩΣ

ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ

ΝΕΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑ

ΦΟΥΡΛΗΣ

26/2/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

15:30

ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ

ΒΑΤΙΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ

26/2/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

15:30

ΕΥΑΓΟΡΑΣ

ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ

ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ

ΔΗΜΗΤΡΑΣ ΔΗΜ

ΟΡΙΣΜΟΣ   ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

ΒΟΗΘΟΣ_Α

ΒΟΗΘΟΣ_Β

ΠΑΡ.ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ

ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ

ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ

ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ ΣΤ

ΝΤΟΚΟΣ

ΜΙΧΑΣ  Ε.

ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ

ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΥΘΙΩΝ

ΔΙΑΜΑΝΤΕΑΣ

ΜΠΕΡΔΕΜΠΕΣ

ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑΣ

ΣΤΕΡΓΟΥ

ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ

ΑΟ ΔΙΚΑΙΟΥ

ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ

ΜΑΓΓΟΣ

ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ ΣΤ

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ

ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ

ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ

ΦΡΑΓΚΙΝΗΣ

ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΣ

ΑΕΡΑ

ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ

ΚΥΡΙΤΣΗΣ

ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ

ΛΑΖΟΣ

ΕΡΩΤΟΚΡΙΤΟΣ

ΑΕ ΚΩΣ

ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ

ΜΑΜΜΗΣ

ΚΟΝΤΟΒΑΣΙΛΗΣ

ΜΑΛΛΙΑΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Π.

ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ

ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ Ε

ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ

ΚΑΣΙΩΤΗΣ

ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΣ

ΕΥΑΓΟΡΑΣ

ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ

ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Α.

ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ

ΤΣΑΟΥΣΗΣ

ΚΟΤΤΟΡΟΣ

ΟΡΙΣΜΟΣ   ΑΓΩΝΩΝ  Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ   18η ΑΓΩΝ/ΚΗ

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ

ΓΗΠΕΔΟ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ

27/2/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

15:30

ΑΓ.IΣΙΔΩΡΟΣ

ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝΑΔΙΟΥ

ΚΟΣΚΙΝΟΥ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ

25/2/2011

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

15:30

ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΑΡΩΝ

ΧΑΛΚΗΣ ΑΣ

ΜΑΣΑΡΩΝ

ΠΑΠΑΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Δ.

27/2/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

12:30

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ

ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ

ΚΑΡΠΑΘΟΥ

ΣΠΑΝΟΣ

25/2/2011

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

15:30

ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑΣ

ΕΥΚΛΗΣ

ΜΑΛΩΝΑΣ

ΚΟΝΤΟΥ ΣΑΒΒΑΣ

26/2/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

12:30

ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ

ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ

ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ

ΦΩΤΑΡΑΣ

26/2/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

15:30

ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ

ΑΣΠΙΣ ΣΑΛΑΚΟΥ

ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ

ΣΤΕΡΓΑΚΗΣ ΑΓ

27/2/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

12:00

ΠΑΟΚ ΚΩ

ΣΥΜΗΣ ΑΟ

ΖΗΠΑΡΙΟΥ

ΒΡΑΧΝΑΣ

ΟΡΙΣΜΟΣ  ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

ΒΟΗΘΟΣ_Α

ΒΟΗΘΟΣ_Β

ΠΑΡ.ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ

ΑΓ.IΣΙΔΩΡΟΣ

ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝΑΔΙΟΥ

ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Σ

ΚΟΛΥΒΑΚΗΣ

ΒΟΥΤΣΑΣ

ΣΑΚΕΛΑΡΙΔΗΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΑΡΩΝ

ΧΑΛΚΗΣ ΑΣ

ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ

ΤΣΙΠΑΣ Δ.

ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ Β.

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ

ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ

ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ

ΒΑΣΙΛΑΡΑΚΗΣ

ΜΑΝΤΑΣ

ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑΣ

ΕΥΚΛΗΣ

ΚΑΚΑΝΗΣ

ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ

ΛΑΤΣΟΣ

ΚΟΝΤΖΟΣ

ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ

ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ

ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ

ΜΑΛΛΙΑΣ

ΑΤΣΑΛΑΚΗΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ

ΑΣΠΙΣ ΣΑΛΑΚΟΥ

ΜΙΑΡΗΣ

ΛΑΤΣΟΣ

ΔΡΑΓΑΤΗΣ Δ

ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ

ΠΑΟΚ ΚΩ

ΣΥΜΗΣ ΑΟ

ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ

ΑΛΕΞΙΟΥ

ΑΤΣΑΛΑΚΗΣ

ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΥΑΓ.

Β  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ     1ος ΟΜΙΛΟΣ

17η ΑΓΩΝ/ΚΗ

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ

ΓΗΠΕΔΟ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ

27/2/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

11:30

ΡΟΔΙΑΚΟΣ

ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ

ΕΑΚ ΡΟΔΟΥ

ΠΑΧΟΣ

27/2/2011
ΚΥΡΙΑΚΗ

15:30

ΝΗΡΕΥΣ

ΑΛΘΑΙΜΕΝΗΣ

ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ

ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΣΠΥΡΟΣ

27/2/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

15:30

ΑΦΑΝΤΟΥ Ε.Ν

ΔΗΜΗΤΡΑ

ΑΦΑΝΤΟΥ

ΦΩΤΕΙΝΗΣ

25/2/2011

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

17:00

ΔΩΡΙΕΑΣ

ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ

ΕΑΚ ΡΟΔΟΥ

ΠΑΧΟΣ

27/2/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

15:30

ΑΣΠΙΣ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ

ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ

ΕΓΓΛΕΖΟΣ ΕΜΜ.

1/3/2011

ΤΡΙΤΗ

12:30

ΑΣ ΤΗΛΟΥ

ΚΑΣΤΡΟ ΑΟ

ΤΗΛΟΥ

ΜΟΡΦΩΠΟΣ

ΟΡΙΣΜΟΣ  ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

ΒΟΗΘΟΣ_Α

ΒΟΗΘΟΣ_Β

ΡΟΔΙΑΚΟΣ

ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ

ΔΡΑΓΑΤΗΣ Δ

ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ

ΓΕΩΡΓΑΣ

ΝΗΡΕΥΣ

ΑΛΘΑΙΜΕΝΗΣ

ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ

ΧΑΡΙΣΜΑΝΙΔΗΣ

ΣΑΒΒΕΝΑΣ

ΑΦΑΝΤΟΥ Ε.Ν

ΔΗΜΗΤΡΑ

ΜΠΕΡΔΕΜΠΕΣ

ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ

ΤΑΣΗΣ

ΔΩΡΙΕΑΣ

ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ

ΦΡΑΓΚΙΝΗΣ

ΜΠΕΡΔΕΜΠΕΣ

ΧΑΛΙΚΙΑΣ

ΑΣΠΙΣ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ

ΚΑΚΑΝΗΣ

ΝΤΟΚΟΣ

ΚΟΣΚΙΝΑΣ

ΑΣ ΤΗΛΟΥ

ΚΑΣΤΡΟ ΑΟ

ΚΟΓΓΟΣ

ΛΑΤΣΟΣ

ΓΕΩΡΓΑΣ

και   2ος ΟΜΙΛΟΣ  /17η ΑΓΩΝ/ΚΗ/

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ

ΓΗΠΕΔΟ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ

27/2/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

15:30

ΖΕΥΣ

ΗΛΙΟΣ ΙΑΛΥΣΟΥ

ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ

ΚΑΝΤΑΡΑΣ

27/2/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

15:30

ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ

ΑΣΚΛΗΠΙΕΙΟΥ ΠΑΣ

ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ

ΚΑΡΙΚΗΣ

27/2/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

13:00

ΙΑΛΥΣΟΣ 97

ΙΠΠΟΤΕΣ ΑΣ

ΠΑΣΤΙΔΑΣ

ΜΠΑΡΚΑΣ ΑΛΕΚΟΣ

28/2/2011

ΔΕΥΤΕΡΑ

15:15

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ

ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ ΝΙΣΥΡΟΥ

ΔΙΜΥΛΙΑΣ

ΜΑΚΡΗΣ

26/2/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

15:30

ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ

ΘΥΕΛΛΑ ΠΥΛΩΝΑΣ

ΚΑΛΑΘΟΥ

ΚΑΚΟΥΛΗΣ

ΟΡΙΣΜΟΣ   ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

ΒΟΗΘΟΣ_Α

ΒΟΗΘΟΣ_Β

ΠΑΡ.ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ

ΓΙΑΤΡΟΣ

ΣΗΜΕΙΩΣΕΙΣ

ΖΕΥΣ

ΗΛΙΟΣ ΙΑΛΥΣΟΥ

ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ

ΓΕΩΡΓΑΣ

ΧΑΛΙΚΙΑΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ

ΑΣΚΛΗΠΙΕΙΟΥ ΠΑΣ

ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Α.

ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ

ΤΑΡΑΛΗΣ

ΙΑΛΥΣΟΣ 97

ΙΠΠΟΤΕΣ ΑΣ

ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ

ΜΑΓΓΟΣ

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ

ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ ΝΙΣΥΡΟΥ

ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ

ΚΑΣΙΩΤΗΣ

ΛΑΤΣΟΣ

ΓΕΝΗΣ

ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ

ΘΥΕΛΛΑ ΠΥΛΩΝΑΣ

ΚΟΓΓΟΣ

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ

ΧΑΛΙΚΙΑΣ

ΟΡΙΣΜΟΣ   ΑΓΩΝΩΝ  ΝΕΩΝ   1ος ΟΜΙΛΟΣ  /15η ΑΓΩΝ/ΚΗ/

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ

ΓΗΠΕΔΟ

27/2/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

12:00

ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ

ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΥΘΙΩΝ

ΜΑΣΑΡΩΝ

ΑΡΗΣ ΑΡΧ

ΣΥΜΗ ΑΟ

ΑΝΑΒΟΛΗ

27/2/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

15:00

ΡΟΔΟΣ ΑΣ

ΑΕΡΑ

ΕΑΚ ΡΟΔΟΥ

26/2/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

11:00

ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ

ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ

ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ

26/2/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

11:00

ΟΡΦΕΑΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΟΔΟΥ

ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ

ΟΡΙΣΜΟΣ   ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

ΒΟΗΘΟΣ_Α

ΒΟΗΘΟΣ_Β

ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ

ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΥΘΙΩΝ

ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ

ΡΟΔΙΤΗΣ

ΛΑΜΠΡΟΥ ΕΥΗ

ΡΟΔΟΣ ΑΣ

ΑΕΡΑ

ΡΑΔΟΣ

ΚΡΗΤΙΚΟΣ

ΒΟΛΟΝΑΚΗΣ

ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ

ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ

ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ

ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ

ΟΡΦΕΑΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΟΔΟΥ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ

ΣΤΑΜΑΤΙΑΔΗΣ

ΛΑΧΑΝΑΣ

2ος ΟΜΙΛΟΣ   /15η ΑΓΩΝ/ΚΗ/

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ

ΓΗΠΕΔΟ

27/2/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

11:30

ΑΣΚΛΗΠΙΕΙΟΥ ΠΑΣ

ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΠΑΡ

ΒΑΤΙΟΥ

27/2/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

12:00

ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ

ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ

ΜΑΛΩΝΑΣ

27/2/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

13.30

ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ

ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ

ΚΟΣΚΙΝΟΥ

ΑΛΛΑΓΗ   ΓΗΠΕΔΟΥ

ΠΑΣ   ΑΣΚΛΗΠΕΙΟΥ  -ΚΛΕΑΝΘΗΣ

ΓΗΠΕΔΟ   ΒΑΤΙΟΥ

ΟΡΙΣΜΟΣ  ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

ΒΟΗΘΟΣ_Α

ΒΟΗΘΟΣ_Β

ΑΣΚΛΗΠΙΕΙΟΥ ΠΑΣ

ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΠΑΡ

ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ

ΛΑΤΣΟΣ

ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΥ  ΤΣΑΜΠΙΚΑ.

ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ

ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ

ΛΥΚΟΥΡΕΣΗΣ

ΜΙΤΖΙΡΙΚΗΣ

ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ

ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ

ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ

ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ

ΚΡΗΤΙΚΟΣ

ΚΟΤΤΟΡΟΣ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ  ΤΗΣ  ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ  ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ

ΗΛΙΚΙΕς  1997-1998

ΑΛΛΑΓΗ   ΣΤΟΝ  ΟΡΙΣΜΟ    ΑΓΩΝΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ  26-2-2011

ΓΗΠΕΔΟ  ΚΟΣΚΙΝΟΥ

ΩΡΑ   11.00   ΝΙΚΗ  ΡΟΔΟΥ-ΗΡΑΚΛΗΣ  ΛΑΡΔΟΥ

ΔΙΑΙΤ: ΛΑΤΣΟΣ   -ΜΙΤΖΙΡΙΚΗΣ  -ΛΑΜΠΡΟΥ  ΕΥΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ   27/2/2011

ΓΗΠΕΔΟ  ΚΑΛΥΘΙΩΝ

ΩΡΑ   09.30   ΕΡΜΗΣ  ΚΑΛ.-ΑΡΕΝΑ

ΔΙΑΙΤ:ΛΑΧΑΝΑΣ –ΒΟΛΟΝΑΚΗΣ-ΣΤΑΜΑΤΙΑΔΗΣ

ΩΡΑ  10.30   ΑΡΗΣ  ΑΡΧ.- ΡΟΔΟΣ

ΔΙΑΙΤ:ΣΤΑΜΑΤΙΑΔΗΣ-ΒΟΛΟΝΑΚΗΣ-ΛΑΧΑΝΑΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ:ΚΟΚΚΙΝΟΣ-ΒΑΣΙΛΑΡΑΚΗΣ

ΓΗΠΕΔΟ  ΚΟΣΚΙΝΟΥ

ΩΡΑ   9.30   ΔΙΓΕΝΗΣ-ΔΙΑΓΟΡΑΣ

ΔΙΑΙΤ:ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ-ΚΡΗΤΙΚΟΣ-ΚΟΤΤΟΡΟΣ

ΩΡΑ  10.30  ΚΛΕΑΝΘΗΣ-ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ

ΔΙΑΙΤ:ΚΡΗΤΙΚΟΣ  -ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ-ΚΟΤΤΟΡΟΣ

ΩΡΑ 11.30  ΑΣΤΕΡΑΣ  ΠΑΣΤ.-  ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

ΔΙΑΙΤ:ΚΟΤΤΟΡΟΣ  -ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ-ΚΡΗΤΙΚΟΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ:ΜΙΧΕΛΑΡΑΚΗΣ-ΠΑΧΟΣ

Ολοι  οι  ποδ/στές   υποχρεωτικά  θα  φέρουν   επικαλαμίδες

Θα  υπάρχει  κανονική    βαθμολογία    /σύμφωνα  με   την   προκ. Πρωτ/τος  ΝΕΩΝ/

Ομάδα  που  δεν  θα  προσέλθει  ν  αγωνισθεί    θα  μηδενίζεται  και  θα  πηγαίνει   -3  βαθμούς.Ποδ/στής  που  θα  βλέπει    2η κίτρινη  κάρτα   ή  απ  ευθείας  κόκκινη    θ  αποβάλλεται   από   τον   αγώνα,αλλά  στο  επόμενο  παιχνίδι  θ  αγωνίζεται  κανονικά.

ΚΛΗΣΗ  ΠΟΔ/ΣΤΩΝ    ΜΙΚΤΩΝ  ΟΜΑΔΩΝ

Από   τους   Ενωσιακους  προπονητές  καλούνται   οι  πιο   κάτω   ποδ/στής    της  Μικτής  προπαίδων  το  Σάββατο    26-2-2011  και   ωρα    10.00   στο  γηπεδο   ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ   για   προπονηση

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ

1.-ΜΙΧΑΛΑΣ     ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ     ΑΠΟΛΛΩΝΑ   ΚΑΛ.

2.-ΚΙΟΤΤΟΥ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ    του  ΑΠΟΛΛΩΝΑ  ΚΑΛ.

3.-ΤΣΑΛΙΚΗΣ   ΣΤΑΜΑΤΗΣ    του  ΑΠΟΛΛΩΝΑ   ΚΑΛ.

4.-ΚΩΝ/ΝΟΥ   ΝΙΚΟΛΑΟΣ    της  ΝΙΚΗΣ  ΡΟΔΟΥ

5.-ΣΑΓΡΗΣ   ΣΕΡΑΦΕΙΜ       της  ΝΙΚΗΣ   ΡΟΔΟΥ

6.-ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ   ΡΑΦΑΗΛ     του  ΑΣΤΕΡΑ  ΠΑΣΤ.

7.-ΚΟΥΓΙΟΣ   ΣΤΑΥΡΟΣ      του  ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΥ

8.-ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ   ΠΕΤΡΟΣ     του  ΑΡΗ   ΑΡΧ.

9.-ΑΡΝΙΤΑΛΗΣ  ΜΙΧΑΛΗΣ       ΔΙΓΕΝΗΣ

10.-ΜΑΝΤΙΚΟΣ   ΚΩΝ/ΝΟΣ      ΔΙΓΕΝΗΣ

11.-ΘΑΡΡΕΝΟΣ   ΡΑΦΑΗΛ        ΔΙΓΕΝΗΣ

12.-ΚΑΛΛΙΩΡΑΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ     ΔΙΓΕΝΗΣ

13.-ΚΥΠΡΙΩΤΗΣ   ΓΕΩΡΓΙΟΣ     ΔΙΑΓΟΡΑΣ

14.-ΓΚΡΙΖΗΣ   ΚΩΝ/ΝΟΣ        ΔΙΑΓΟΡΑΣ

15.-ΣΑΜΟΛΑΔΑΣ  ΚΩΝ/ΝΟΣ    ΔΙΑΓΟΡΑΣ

16.-ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ    ΓΕΩΡΓΙΟΣ   ΔΙΑΓΟΡΑΣ

17.-ΣΚΙΑΘΙΤΗΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ      ΡΟΔΟΣ

18.-ΠΕΛΕΚΑΝΟΣ    ΣΤΑΜΑΤΗΣ   ΡΟΔΟΣ

Την   Τρίτη   1-3-2011   και   ωρα   12.30  στο   ΕΑΚ   καλούνται     για  προπονηση     οι  πιο  κάτω  ποδ/στές   της  ΜΙΚΤΗΣ  ΠΑΙΔΩΝ  ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ

1.-ΠΕΤΑΥΡΑΚΗΣ   Χ.  ΦΟΙΒΟΣ

2.-ΓΙΩΡΓΟΥ   Ι       ΑΕΡΑ

3.=ΠΑΠΑΣΤΕΦΑΝΟΥ  Ε.  ΡΟΔΟΣ

4.-ΝΙΚΗΤΑΣ  Σ.  του  ΑΣΤΕΡΑ  ΜΑΣ.

5.-ΚΟΥΡΝΟΥΝΑΣ  Ν.  του   ΔΙΑΓΟΡΑ

6.-ΒΟΛΟΝΑΚΗΣ  Π.  του   ΔΙΓΕΝΗ

7.-ΚΑΤΣΑΡΑΣ    Β   του   ΔΙΓΕΝΗ

8.-ΒΑΣΙΛΑΡΑΚΗΣ   Φ.  του  ΔΙΓΕΝΗ

9.-ΣΤΑΤΗΣ  Τ.  του  ΑΡΗ  ΑΡΧ.

10.-ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑΣ       του  ΚΛΕΑΝΘΗ

11.-ΠΟΛΥΜΕΝΩΦ    του  ΚΛΕΑΝΘΗ

12.-ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ   Χ      ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ

13.-ΚΕΦΑΛΙΑΝΟΣ    Γ.     ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ

14.-ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ   Α    ΑΕ  ΚΩΣ

15.-ΧΑΤΖΗΣΕΒΑΣΤΟΣ     Ι   ΔΟΞΑ  ΚΑΡΔ.

16.-ΣΚΕΥΟΦΥΛΑΚΑΣ   Π.  ΠΟΣΕΙΔΩΝ  ΚΑΡΠ.

Την    Τετάρτη   2-3-2011   και    ωρα    14.30    καλούνται   για  φιλικό   αγώνα    με  την  παίδων  οι   πιο   κάτω  ποδ/στές   της   περιφερειακής  ομάδας  Νεων.

ΚΟΥΜΕΝΤΟΣ   Γ.  της  ΡΟΔΟΣ

ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΗΣ  ΠΕΤΡΟΣ   ΔΙΚΑΙΟ

ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ   ΓΕΩΡΓΙΟΣ   ΔΙΚΑΙΟ

ΔΙΑΚΟΒΑΣΙΛΕΙΟΥ    ΣΤΕΡΓΟΣ   ΗΡΑΚΛΗ  ΛΑΡΔΟΥ

ΚΑΡΠΑΘΑΚΗΣ   ΙΩΑΝΝΗΣ    ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ

ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ   ΒΑΣΙΛΗΣ    ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ

ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ   ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ    ΔΙΑΓΟΡΑΣ  ΒΑΤ.

ΠΑΠΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ     ΣΤΕΦ.   ΡΟΔΟΣ

ΠΑΠΑΚΩΝ/ΝΟΥ   ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ      ΚΛΕΑΝΘΗΣ

ΚΟΥΡΤΗΣ    ΛΕΟΝΑΡΔΟ                       ΝΙΚΗ   ΡΟΔΟΥ

ΔΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ    ΓΕΩΡΓΙΟΣ      ΠΟΣΕΙΔΩΝ  ΚΑΡΠ.

Ε.Π.Σ.ΔΩΔ/ΣΟΥ