ΔΕλτίο τύπου 24-3-11

0

ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ

24/03/2011

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 25/03/2011

ΚΟΣΚΙΝΟΥ 12.30 ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ –ΠΑΟΚΩ

ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ-ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ –ΝΤΟΚΟΣ , ΚΟΤΤΟΡΟΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ – ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 26/03/2011

ΚΟΣΚΙΝΟΥ 19.00 ΧΑΛΚΗ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ,ΜΠΟΥΣΙΟΣ

ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ-ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ-ΜΠΕΡΔΕΜΠΕΣ-ΤΑΡΑΛΗΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ – ΜΠΟΥΣΙΟΣ 

ΤΡΙΤΗ 29/03/2011 ΓΗΠ.ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ ΚΑΙ ΩΡΑ 16.00

ΑΡΗΣ–ΔΙΓΕΝΗΣ

ΔΡΑΓΑΤΗΣ-ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΠΑΣ , ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ Β.

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ – ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΝΕΩΝ 3 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΟΜΙΛΟΣ 

ΓΗΠΕΔΑ 

ΗΜΕΡΑ 

ΩΡΑ 

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ 

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ 

1ος Ομιλος 

ΚΡΕΜΑΣΤΗ 

ΣΑΒ.26/3/11 

15.00 

ΦΟΙΒΟΣ 

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ. 

ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ

ΒΟΛΟΝΑΚΗΣ

ΚΟΤΤΟΡΟΣ

1ος Ομιλος 

ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ 

ΣΑΒ.26/3/11 

15.00 

ΚΛΕΑΝΘΗΣ 

ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ 

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ

ΛΥΚΟΥΡΕΣΗΣ

ΚΡΗΤΙΚΟΣ

1ος Ομιλος 

ΓΕΝΝΑΔΙΟΥ 

ΣΑΒ.26/3/11 

15.00 

ΠΑΣ ΑΣΚΛΗΠΕΙΟΥ 

ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ 

ΜΠΕΡΔΕΜΠΕΣ

ΜΙΤΖΙΡΙΚΗΣ

ΛΑΤΣΟΣ

2ος Όμιλος 

ΕΑΚ 

ΚΥΡ.27/3/11 

14.00

ΡΟΔΟΣ

ΔΙΓΕΝΗΣ

ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ

ΡΟΔΙΤΗΣ

ΛΑΧΑΝΑΣ

2ος Όμιλος

ΙΑΛΥΣΟΥ

ΣΑΒ.26/3/11

15.00

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

ΑΡΗΣ ΑΡΧ

ΧΑΡΙΣΜΑΝΙΔΗΣ

ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ

ΛΑΜΠΡΟΥ

2ος Όμιλος

ΦΑΝΩΝ

ΣΑΒ.26/3/11

15.00

ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ

ΑΕΡΑ

ΧΑΡΟΚΟΠΟΣ

ΣΤΑΜΑΤΙΑΔΗΣ

ΡΟΔΙΤΗΣ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 27/03/2011 ΩΡΑ 16.00

1.ΟΡΦΕΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ ΚΟΤΤΟΡΟΣ-ΣΤΑΜΑΤΙΑΔΗΣ-ΑΥΓΕΡΙΝΟΥ

ΓΗΠ.ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ

2.ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ ΡΑΔΟΣ-ΛΑΤΣΟΣ-ΜΙΤΖΙΡΙΚΗΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΝΔΟΥ

ΤΕΤΑΡΤΗ 30/03/2011 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΓΗΠ.ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ ΩΡΑ 16.00

1. ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ-ΑΕΡΑ ΜΠΕΡΔΕΜΠΕΣ-ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ-ΧΑΡΟΚΟΠΟΣ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 97-98 ΚΥΡΙΑΚΗ 27/03/2011

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

9.30

ΚΑΛΥΘΙΩΝ

ΚΛΕΑΝΘΗΣ

ΕΡΜΗΣ

10.30

ΚΑΛΥΘΙΩΝ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

ΡΟΔΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

ΛΑΤΣΟΣ

ΚΟΤΤΟΡΟΣ

ΛΑΧΑΝΑΣ

11.30

ΚΑΛΥΘΙΩΝ

ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ

9.30

ΚΟΣΚΙΝΟΥ

ΑΣΤΕΡΑΣ

ΑΡΕΝΑ

10.30

ΚΟΣΚΙΝΟΥ

ΔΙΑΓΟΡΑΣ

ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ/ΕΥΚΛΗΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

ΒΟΛΟΝΑΚΗΣ

ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ

ΑΥΓΕΡΙΝΟΥ

Ο ΑΓΩΝΑΣ ΔΙΓΕΝΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ

ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟΥΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ Κ.Κ.ΘΕΟΔΩΡΟΥ-ΜΑΝΟΥΣΟΓΛΟΥ ΚΑΛΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΕΞΗΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ ΠΑΙΔΩΝ –ΝΕΩΝ ΓΙΑ ΦΙΛΙΚΟ  ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ 28.03.2011 ΚΑΙ ΩΡΑ 14.30 ΣΤΟ ΚΑΡΑΚΟΝΕΡΟ

A/A

ΕΠΙΘΕΤΟ

ΟΝΟΜΑ

1

ΠΑΠΟΥΤΣΟΓΙΑΝ/ΛΟΣ

ΣΤΕΦΑΝΟΣ

2

ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ

3

ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

4

ΚΟΥΡΤΗΣ

ΛΕΟΝΑΡΔΟ

5

ΣΚΕΥΟΦΥΛΛΑΚΑΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

6

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

7

ΠΟΛΥΜΕΝΟΦ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

8

ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

9

ΚΕΦΑΛΙΑΝΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

10

ΠΑΠΑΣΤΕΦΑΝΟΥ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

11

ΚΑΤΣΑΡΑΣ

ΒΙΤΟΡΙΟ

12

ΣΤΑΤΗΣ

ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ

13

ΓΙΩΡΓΟΥ

ΙΩΑΝΝΗΣ

14

ΠΕΤΑΥΡΑΚΗΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

15

ΒΟΛΟΝΑΚΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

16

ΚΟΥΡΟΥΝΑΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

17

ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΒΑΣΙΛΗΣ

18

ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

19

ΔΙΑΚΟΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΣΤΕΡΓΟΣ

ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟΥΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ Κ.Κ.ΘΕΟΔΩΡΟΥ-ΜΑΝΟΥΣΟΓΛΟΥ ΚΑΛΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΕΞΗΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ ΓΙΑ ΦΙΛΙΚΟ  ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ 28.03.2011 ΚΑΙ ΩΡΑ 14.30 ΣΤΟ ΚΑΡΑΚΟΝΕΡΟ

Α/Α

ΕΠΙΘΕΤΟ

ΟΝΟΜΑ

ΟΜΑΔΑ

1

ΜΙΧΑΛΑΣ

ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ

2

ΚΙΟΤΤΟΥ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ

3

ΤΣΑΛΙΚΗΣ

ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ

4

ΚΩΝ/ΝΟΥ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

5

ΣΑΓΡΗΣ

ΣΕΡΑΦΕΙΜ

ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

6

ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΗΛΙΑΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ

7

ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ

ΡΑΦΑΗΛ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ

8

ΚΟΥΓΙΟΣ

ΣΤΑΥΡΟΣ

ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ ΦΑΝΩΝ

9

ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ

ΠΕΤΡΟΣ

ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ

10

ΔΙΑΚΟΦΙΛΛΙΠΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΕΥΚΛΗΣ ΣΟΡΩΝΗΣ

11

ΑΡΝΙΤΑΛΗΣ

ΜΙΧΑΗΛ

ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ

12

ΜΑΝΤΙΚΟΣ

ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ

13

ΘΑΡΡΕΝΟΣ

ΡΑΦΑΗΛ

ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ

14

ΖΑΛΛΙΩΡΑΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ

15

ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΡΑΣ

ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ

16

ΚΥΠΡΙΩΤΗΣ

ΣΕΡΓΙΟΣ

ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ

17

ΓΚΡΙΖΗΣ

ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ

18

ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ

19

ΣΚΙΑΘΙΤΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΡΟΔΟΣ

20

ΠΕΛΕΚΑΝΟΣ

ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ

ΡΟΔΟΣ

21

ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ

22

ΣΑΜΟΛΑΔΑΣ

ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ

ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟΥΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ Κ.Κ.ΘΕΟΔΩΡΟΥ-ΜΑΝΟΥΣΟΓΛΟΥ ΚΑΛΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΕΞΗΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ ΠΑΙΔΩΝ –ΝΕΩΝ ΓΙΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ 29.03.2011 ΚΑΙ ΩΡΑ 14.30 ΣΤΟ ΚΑΡΑΚΟΝΕΡΟ

A/A

ΕΠΙΘΕΤΟ

ΟΝΟΜΑ

1

ΠΑΠΟΥΤΣΟΓΙΑΝ/ΛΟΣ

ΣΤΕΦΑΝΟΣ

2

ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ

3

ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

4

ΚΟΥΡΤΗΣ

ΛΕΟΝΑΡΔΟ

5

ΣΚΕΥΟΦΥΛΛΑΚΑΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

6

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

7

ΠΟΛΥΜΕΝΟΦ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

8

ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

9

ΚΕΦΑΛΙΑΝΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

10

ΠΑΠΑΣΤΕΦΑΝΟΥ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

11

ΚΑΤΣΑΡΑΣ

ΒΙΤΟΡΙΟ

12

ΣΤΑΤΗΣ

ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ

13

ΓΙΩΡΓΟΥ

ΙΩΑΝΝΗΣ

14

ΠΕΤΑΥΡΑΚΗΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

15

ΒΟΛΟΝΑΚΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

16

ΚΟΥΡΟΥΝΑΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

17

ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΒΑΣΙΛΗΣ

18

ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

19

ΔΙΑΚΟΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΣΤΕΡΓΟΣ

,

ΓΙΑ ΤΗΝ Ε.Π.Σ.ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ