Δελτίο τύπου 23.2.11

0

ΟΡΙΣΜΟΣ   ΑΓΩΝΩΝ  Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

24η ΑΓΩΝ/ΚΗ

ΗΜ/ΝΙΑ 

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ

ΓΗΠΕΔΟ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ

25/2/2011

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

15:30

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ

ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ

ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ

ΝΤΑΚΑΣ ΝΙΚ

26/2/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

15:30

ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ

ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΥΘΙΩΝ

ΠΑΣΤΙΔΑΣ

ΝΙΚΟΛΗΣ Γ

26/2/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

13:00

ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ

ΑΟ ΔΙΚΑΙΟΥ

ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ

ΤΑΧΡΑΜΑΝΗΣ

26/2/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

15:30

ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ

ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ

ΜΑΡΙΤΣΩΝ

ΠΑΠΑΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΩΣΤΑΣ

26/2/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

15:30

ΑΕΡΑ

ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ

ΑΦΑΝΤΟΥ

ΒΑΣΙΛΑΡΑΚΗΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.Ρ

ΑΟ ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ

3-0  Α.Α.

27/2/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

13:00

ΑΕ ΚΩΣ

ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ

ΝΕΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑ

ΦΟΥΡΛΗΣ

26/2/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

15:30

ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ

ΒΑΤΙΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ

26/2/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

15:30

ΕΥΑΓΟΡΑΣ

ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ

ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ

ΔΗΜΗΤΡΑΣ ΔΗΜ

ΟΡΙΣΜΟΣ   ΑΓΩΝΩΝ  Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ   18η ΑΓΩΝ/ΚΗ

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ

ΓΗΠΕΔΟ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ

27/2/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

15:30

ΑΓ.IΣΙΔΩΡΟΣ

ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝΑΔΙΟΥ

ΚΟΣΚΙΝΟΥ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ

25/2/2011

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

15:30

ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΑΡΩΝ

ΧΑΛΚΗΣ ΑΣ

ΜΑΣΑΡΩΝ

ΠΑΠΑΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Δ.

27/2/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

12:30

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ

ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ

ΚΑΡΠΑΘΟΥ

ΣΠΑΝΟΣ

25/2/2011

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

15:30

ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑΣ

ΕΥΚΛΗΣ

ΜΑΛΩΝΑΣ

ΚΟΝΤΟΥ ΣΑΒΒΑΣ

26/2/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

12:30

ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ

ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ

ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ

ΦΩΤΑΡΑΣ

26/2/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

15:30

ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ

ΑΣΠΙΣ ΣΑΛΑΚΟΥ

ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ

ΣΤΕΡΓΑΚΗΣ ΑΓ

27/2/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

12:00

ΠΑΟΚ ΚΩ

ΣΥΜΗΣ ΑΟ

ΖΗΠΑΡΙΟΥ

ΒΡΑΧΝΑΣ

Β  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ     1ος ΟΜΙΛΟΣ

17η ΑΓΩΝ/ΚΗ

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ

ΓΗΠΕΔΟ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ

27/2/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

11:30

ΡΟΔΙΑΚΟΣ

ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ

ΕΑΚ ΡΟΔΟΥ

ΠΑΧΟΣ

27/2/2011
ΚΥΡΙΑΚΗ

15:30

ΝΗΡΕΥΣ

ΑΛΘΑΙΜΕΝΗΣ

ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ

ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΣΠΥΡΟΣ

27/2/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

15:30

ΑΦΑΝΤΟΥ Ε.Ν

ΔΗΜΗΤΡΑ

ΑΦΑΝΤΟΥ

ΦΩΤΕΙΝΗΣ

25/2/2011

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

17:00

ΔΩΡΙΕΑΣ

ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ

ΕΑΚ ΡΟΔΟΥ

ΠΑΧΟΣ

27/2/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

15:30

ΑΣΠΙΣ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ

ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ

ΕΓΓΛΕΖΟΣ ΕΜΜ.

1/3/2011

ΤΡΙΤΗ

12:30

ΑΣ ΤΗΛΟΥ

ΚΑΣΤΡΟ ΑΟ

ΤΗΛΟΥ

ΜΟΡΦΩΠΟΣ

και   2ος ΟΜΙΛΟΣ  /17η ΑΓΩΝ/ΚΗ/

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ

ΓΗΠΕΔΟ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ

27/2/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

15:30

ΖΕΥΣ

ΗΛΙΟΣ ΙΑΛΥΣΟΥ

ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ

ΚΑΝΤΑΡΑΣ

27/2/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

15:30

ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ

ΑΣΚΛΗΠΙΕΙΟΥ ΠΑΣ

ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ

ΚΑΡΙΚΗΣ

27/2/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

13:00

ΙΑΛΥΣΟΣ 97

ΙΠΠΟΤΕΣ ΑΣ

ΠΑΣΤΙΔΑΣ

ΜΠΑΡΚΑΣ ΑΛΕΚΟΣ

28/2/2011

ΔΕΥΤΕΡΑ

12:30

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ

ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ ΝΙΣΥΡΟΥ

ΔΙΜΥΛΙΑΣ

ΜΑΚΡΗΣ

26/2/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

15:30

ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ

ΘΥΕΛΛΑ ΠΥΛΩΝΑΣ

ΚΑΛΑΘΟΥ

ΚΑΚΟΥΛΗΣ

ΟΡΙΣΜΟΣ   ΑΓΩΝΩΝ  ΝΕΩΝ   1ος ΟΜΙΛΟΣ  /15η ΑΓΩΝ/ΚΗ/

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ

ΓΗΠΕΔΟ

27/2/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

12:00

ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ

ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΥΘΙΩΝ

ΜΑΣΑΡΩΝ

ΑΡΗΣ ΑΡΧ

ΣΥΜΗ ΑΟ

ΑΝΑΒΟΛΗ

27/2/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

15:00

ΡΟΔΟΣ ΑΣ

ΑΕΡΑ

ΕΑΚ ΡΟΔΟΥ

26/2/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

11:00

ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ

ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ

ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ

26/2/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

11:00

ΟΡΦΕΑΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΟΔΟΥ

ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ

2ος ΟΜΙΛΟΣ   /15η ΑΓΩΝ/ΚΗ/

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ

ΓΗΠΕΔΟ

27/2/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

11:30

ΑΣΚΛΗΠΙΕΙΟΥ ΠΑΣ

ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΠΑΡ

ΓΕΝΝΑΔΙΟΥ

27/2/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

12:00

ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ

ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ

ΜΑΛΩΝΑΣ

ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ

ΑΝΑΒΟΛΗ

27/2/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

13.30

ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ

ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ

ΚΟΣΚΙΝΟΥ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ

ΑΦΑΝΤΟΥ Ε.Ν

0-3  Α.Α.

ΟΡΙΣΜΟΣ   ΑΓΩΝΩΝ   ΕΞ  ΑΝΑΒΟΛΗΣ

Α1  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ   23Η αγων/κή

Τεταρτη 2/3/2011

ΓΗΠ:ΜΑΛΩΝΑΣ ΩΡΑ   13.00  ΗΡΑΚΛΗΣ Λ.-ΑΕ  ΚΩΣ  παρ.ΤΑΧΡΑΜΑΝΗΣ

ΝΕΟΙ

Τετάρτη   2/3/2011

ΓΗΠ:ΕΑΚ  ΩΡΑ  15.30    ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ  Ν.Ρ.- ΑΡΗΣ  ΑΡΧ.

ΤΡΙΤΗ  8/3/2011

1ος ΟΜΙΛΟΣ      12η ΑΓΩΝ/ΚΗ

Αγιων  Αποστολων    ωρα   13.00  ΟΡΦΕΑΣ-  ΦΟΙΒΟΣ

13η ΑΓΩΝ/ΚΗ

ΚΟΣΚΙΝΟΥ  ΩΡΑ   15.00  ΔΙΓΕΝΗΣ-ΝΙΚΗ  ΡΟΔΟΥ

ΟΡΙΣΜΟΙ  ΑΓΩΝΩΝ  ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ   4/3/2011

ΓΗΠ:ΚΑΛΥΘΙΩΝ  ΩΡΑ   16.00  ΕΡΜΗΣ ΚΑΛ.-ΗΡΑΚΛΗΣ  ΜΑΡ.   παρ. ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ

ΓΗΠ:ΣΥΜΗΣ ΩΡΑ   14.30  ΑΟ  ΣΥΜΗΣ-  ΑΣΠΙΔΑ  ΣΑΛ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ  ΤΗΣ  ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ  ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ

ΗΛΙΚΙΕς  1997-1998

ΚΥΡΙΑΚΗ   27/2/2011

ΓΗΠΕΔΟ  ΚΑΛΥΘΙΩΝ

ΩΡΑ   09.30   ΕΡΜΗΣ  ΚΑΛ.-ΑΡΕΝΑ

ΩΡΑ   10.30  ΝΙΚΗ  ΡΟΔΟΥ-ΗΡΑΚΛΗΣ  ΛΑΡΔΟΥ

ΩΡΑ  11.30   ΑΡΗΣ  ΑΡΧ.- ΡΟΔΟΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ:ΚΟΚΚΙΝΟΣ-ΒΑΣΙΛΑΡΑΚΗΣ

ΓΗΠΕΔΟ  ΚΟΣΚΙΝΟΥ

ΩΡΑ   9.30   ΔΙΓΕΝΗΣ-ΔΙΑΓΟΡΑΣ

ΩΡΑ  10.30  ΚΛΕΑΝΘΗΣ-ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ

ΩΡΑ 11.30  ΑΣΤΕΡΑΣ  ΠΑΣΤ.-  ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ:ΜΙΧΕΛΑΡΑΚΗΣ-ΠΑΧΟΣ

Ολοι  οι  ποδ/στές   υποχρεωτικά  θα  φέρουν   επικαλαμίδες

Θα  υπάρχει  κανονική    βαθμολογία    /σύμφωνα  με   την   προκ. Πρωτ/τος  ΝΕΩΝ/

Ομάδα  που  δεν  θα  προσέλθει  ν  αγωνισθεί    θα  μηδενίζεται  και  θα  πηγαίνει   -3  βαθμούς.Ποδ/στής  που  θα  βλέπει    2η κίτρινη  κάρτα   ή  απ  ευθείας  κόκκινη    θ  αποβάλλεται   από   τον   αγώνα,αλλά  στο  επόμενο  παιχνίδι  θ  αγωνίζεται  κανονικά.