Δελτίο τύπου 23-3-11

0

ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

1.ΓΗΠ.ΚΟΣΚΙΝΟΥ ΧΑΛΚΗ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ ΣΑΒ.24/3/2011 ΚΑΙ ΩΡΑ 19.00  ΠΑΡ.ΚΟΥΦΑΛΗΣ ΜΙΧ.

2.ΓΗΠΕΔΟ ΚΟΣΚΙΝΟΥ ΔΙΓΕΝΗΣ-ΠΑΟΚΩ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ. 25/03/2011 12.30 ΠΑΡ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

3. ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ ΑΡΗΣ ΑΡΧ.-ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ ΤΡΙΤΗ 29/3/2011 16.00 ΠΑΡ. ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ

1.ΚΥΡ.27/3/2011 ΓΗΠ. ΛΙΝΔΟΥ 16.00 ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ –ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ

2.ΚΥΡ.27/3/2011 ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ 16.00 ΟΡΦΕΑΣ –ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ

3.ΤΕΤΑΡΤΗ 30/03/2011 ΓΗΠ.ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ 16.00 ΑΡΗΣ -ΑΕΡΑ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 97-98 ΚΥΡΙΑΚΗ 27/03/2011

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

9.30

ΚΑΛΥΘΙΩΝ

ΚΛΕΑΝΘΗΣ

ΕΡΜΗΣ

10.30

ΚΑΛΥΘΙΩΝ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

ΡΟΔΟΣ

11.30

ΚΑΛΥΘΙΩΝ

ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ

9.30

ΚΟΣΚΙΝΟΥ

ΑΣΤΕΡΑΣ

ΑΡΕΝΑ

10.30

ΚΟΣΚΙΝΟΥ

ΔΙΓΕΝΗΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ

11.30

ΚΟΣΚΙΝΟΥ

ΔΙΑΓΟΡΑΣ

ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ/ΕΥΚΛΗΣ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΝΕΩΝ 3 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΟΜΙΛΟΣ

ΓΗΠΕΔΑ

ΗΜΕΡΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

1ος Ομιλος

ΚΡΕΜΑΣΤΗ

ΣΑΒ.26/3/11

15.00

ΦΟΙΒΟΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ.

1ος Ομιλος

ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ

ΣΑΒ.26/3/11

15.00

ΚΛΕΑΝΘΗΣ

ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ

1ος Ομιλος

ΓΕΝΝΑΔΙΟΥ

ΣΑΒ.26/3/11

15.00

ΠΑΣ ΑΣΚΛΗΠΕΙΟΥ

ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

2ος Όμιλος

ΕΑΚ

ΚΥΡ.27/3/11

14.00

ΡΟΔΟΣ

ΔΙΓΕΝΗΣ

2ος Όμιλος

ΙΑΛΥΣΟΥ

ΚΥΡ.27/3/11

14.00

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

ΑΡΗΣ ΑΡΧ

2ος Όμιλος

ΦΑΝΩΝ

ΚΥΡ.27/3/11

14.00

ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ

ΑΕΡΑ

ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟΥΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ Κ.ΘΕΟΔΩΡΟΥ-ΜΑΝΟΥΣΟΓΛΟΥ ΚΑΛΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΕΞΗΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ 24/03/2011 ΚΑΙ ΩΡΑ 13.00 ΣΤΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΛΥΘΙΩΝ

A/A

ΕΠΙΘΕΤΟ

ΟΝΟΜΑ

1

ΠΑΠΟΥΤΣΟΓΙΑΝ/ΛΟΣ

ΣΤΕΦΑΝΟΣ

2

ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ

3

ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

4

ΚΟΥΡΤΗΣ

ΛΕΟΝΑΡΔΟ

5

ΣΚΕΥΟΦΥΛΛΑΚΑΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

6

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

7

ΠΟΛΥΜΕΝΟΦ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

8

ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

9

ΚΕΦΑΛΙΑΝΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

10

ΠΑΠΑΣΤΕΦΑΝΟΥ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

11

ΚΑΤΣΑΡΑΣ

ΒΙΤΟΡΙΟ

12

ΣΤΑΤΗΣ

ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ

13

ΓΙΩΡΓΟΥ

ΙΩΑΝΝΗΣ

14

ΠΕΤΑΥΡΑΚΗΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

15

ΒΟΛΟΝΑΚΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

16

ΚΟΥΡΟΥΝΑΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

17

ΔΙΑΚΟΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΣΤΕΡΓΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ-ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΣΚΟΡ

ΣΚΟΡ

ΔΙΓΕΝΗΣ

ΔΙΑΓΟΡΑΣ

2

2

ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ

3

1

ΚΛΕΑΝΘΗΣ

ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣΕΥΚΛΗΣ

0

10

ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΟΔΟΥ

3

1

ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ

ΡΟΔΟΣ

5

1

ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΥΘΙΩΝ

ΑΡΕΝΑ

1

1

ΔΙΓΕΝΗΣ

ΡΟΔΟΣ

9

0

ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ

ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ

0

2

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΟΔΟΥ

ΔΙΑΓΟΡΑΣ

1

3

ΑΡΕΝΑ

ΚΛΕΑΝΘΗΣ

3

4

ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ

ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ/ΕΥΚΛΗΣ

1

2

ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

ΕΡΜΗΣ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1

ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ/ΕΥΚΛΗΣ

2 ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ

6

2

ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ

2 ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ

6

3

ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ

2 ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ

4

4

ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ

2 ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ

4

5

ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

1 ΠΑΧΝΙΔΙ

3

6

ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ

2 ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ

3

7

ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ

2 ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ

3

8

ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΥΘΙΩΝ

1 ΠΑΧΝΙΔΙ

1

9

ΑΡΕΝΑ

2 ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ

1

10

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΟΔΟΥ

2 ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ

0

11

ΡΟΔΟΣ

2 ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ

0

12

ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ

2 ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ

0

  • Ο ΑΓΩΝΑΣ ΕΡΜΗΣ – ΑΡΕΝΑ ΘΑ ΟΡΙΣΘΕΙ ΠΡΟΣΕΧΩΣ

ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΣΔ