Δελτίο Τύπου 18.2.2011

0

ΟΡΙΣΜΟΣ   ΑΓΩΝΩΝ  Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

23η ΑΓΩΝ/ΚΗ

ΗΜ/ΝΙΑ 

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ

ΓΗΠΕΔΟ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ

19/2/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

15:00

ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ

ΨΙΝΘΟΥ

ΦΡΑΝΤΖΗΣ

20/2/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

12:30

ΑΟ ΔΙΚΑΙΟΥ

ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΥΘΙΩΝ

ΠΥΛΙΟΥ

ΦΟΥΡΛΗΣ

19/2/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

15:00

ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ

ΦΑΝΩΝ

ΣΤΕΛΛΑΣ

19/2/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

15:00

ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ

ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ

ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ

ΚΥΠΡΑΙΟΣ ΘΕΟΔ

19/2/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

12:00

ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ

ΑΕ ΚΩΣ

ΜΑΛΩΝΑΣ

ΤΑΧΡΑΜΑΝΗΣ

19/2/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

15:00

ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.Ρ

ΒΑΤΙΟΥ

ΝΙΚΟΛΗΣ

19/2/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

15:00

ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ

ΕΥΑΓΟΡΑΣ

ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ

ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ Κ.

ΟΡΙΣΜΟΣ   ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

ΒΟΗΘΟΣ_Α

ΒΟΗΘΟΣ_Β

ΠΑΡ.ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣΗΤΗΣ

ΓΙΑΤΡΟΣ

ΣΗΜΕΙΩΣΕΙΣ

ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ

ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

ΚΟΛΥΒΑΚΗΣ

ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑΣ

ΚΟΤΤΟΡΟΣ

ΑΟ ΔΙΚΑΙΟΥ

ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΥΘΙΩΝ

ΚΑΚΑΝΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΛΕΞΙΟΥ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Π

ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ

ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Α.

ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ

ΜΠΕΡΔΕΜΠΕΣ

ΣΤΕΡΓΟΥ

ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ

ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ

ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Σ

ΚΑΚΑΝΗΣ

ΚΑΣΙΩΤΗΣ

ΣΑΚΕΛΑΡΙΔΗΣ

ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ

ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ

ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ

ΓΕΝΗΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ

ΑΕ ΚΩΣ

ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ Ε

ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ

ΜΑΓΓΟΣ

ΤΑΡΑΛΗΣ

ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.Ρ

ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Α

ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ

ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ

ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ

ΕΥΑΓΟΡΑΣ

ΚΟΓΓΟΣ

ΜΙΑΡΗΣ

ΣΑΒΒΕΝΑΣ

ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ

ΟΡΙΣΜΟΣ   ΑΓΩΝΩΝ  Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ   18η ΑΓΩΝ/ΚΗ

ΑΝΑΒΟΛΗ

Β  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ     1ος ΟΜΙΛΟΣ

18η ΑΓΩΝ/ΚΗ

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ

ΓΗΠΕΔΟ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ

21/2/2011

ΔΕΥΤΕΡΑ

13:45

ΝΗΡΕΥΣ

ΑΣ ΤΗΛΟΥ

ΕΑΚ ΡΟΔΟΥ

ΠΑΧΟΣ

19/2/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

15:30

ΑΛΘΑΙΜΕΝΗΣ

ΑΦΑΝΤΟΥ Ε.Ν

ΚΡΗΤΗΝΙΑΣ

ΣΕΒΔΑΛΑΚΗΣ

20/2/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

15:00

ΚΑΣΤΡΟ ΑΟ

ΡΟΔΙΑΚΟΣ

ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ

20/2/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

12:00

ΔΗΜΗΤΡΑ

ΑΣΠΙΣ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ

ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ

ΚΥΠΡΑΙΟΣ  Θ.

20/2/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

12:00

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ

ΔΩΡΙΕΑΣ

ΕΜΠΩΝΑΣ

ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

20/2/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

12:00

ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ

ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ

ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ

ΦΩΤΕΙΝΗΣ

ΟΡΙΣΜΟΣ    ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

ΒΟΗΘΟΣ_Α

ΒΟΗΘΟΣ_Β

ΠΑΡ.ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ

ΝΗΡΕΥΣ

ΑΣ ΤΗΛΟΥ

ΔΡΑΓΑΤΗΣ Δ

ΛΑΤΣΟΣ

ΜΠΕΡΔΕΜΠΕΣ

ΑΛΘΑΙΜΕΝΗΣ

ΑΦΑΝΤΟΥ Ε.Ν

ΤΣΙΠΑΣ  Δ

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ

ΤΑΣΗΣ

ΚΑΣΤΡΟ ΑΟ

ΡΟΔΙΑΚΟΣ

ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ Ε

ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ

ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑΣ

ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΑ

ΑΣΠΙΣ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ

ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ

ΜΠΕΡΔΕΜΠΕΣ

ΤΣΙΠΑΣ  Δ.

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ

ΔΩΡΙΕΑΣ

ΔΙΑΜΑΝΤΕΑΣ

ΚΟΓΓΟΣ

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ

ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ

ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ

ΚΟΛΥΒΑΚΗΣ

ΒΟΥΤΣΑΣ

ΧΑΛΙΚΙΑΣ

και   2ος ΟΜΙΛΟΣ  /16η ΑΓΩΝ/ΚΗ/

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ

ΓΗΠΕΔΟ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ

20/2/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

15:00

ΘΥΕΛΛΑ ΠΥΛΩΝΑΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ

ΠΥΛΩΝΑΣ

ΜΑΚΡΗΣ

21/2/2011

ΔΕΥΤΕΡΑ

15:00

ΙΠΠΟΤΕΣ ΑΣ

ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ ΝΙΣΥΡΟΥ

ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ

ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΣΠΥΡΟΣ

20/2/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

12:00

ΑΣΚΛΗΠΙΕΙΟΥ ΠΑΣ

ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ

ΓΕΝΝΑΔΙΟΥ

ΧΟΥΡΔΑΣ Ν.

20/2/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

12:00

ΗΛΙΟΣ ΙΑΛΥΣΟΥ

ΙΑΛΥΣΟΣ 97

ΠΑΣΤΙΔΑΣ

ΜΠΑΡΚΑΣ ΑΛΕΚΟΣ

19/2/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

15:00

Ο.Φ.ΙΣΤΡΙΟΥ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ

ΚΟΣΚΙΝΟΥ

ΜΠΟΥΣΙΟΣ

ΟΡΙΣΜΟΣ   ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

ΒΟΗΘΟΣ_Α

ΒΟΗΘΟΣ_Β

ΠΑΡ.ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ

ΓΙΑΤΡΟΣ

ΣΗΜΕΙΩΣΕΙΣ

ΘΥΕΛΛΑ ΠΥΛΩΝΑΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ

ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

ΤΣΑΟΥΣΗΣ

ΝΤΟΚΟΣ

ΙΠΠΟΤΕΣ ΑΣ

ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ ΝΙΣΥΡΟΥ

ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ Ε

ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ

ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ

ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ

ΑΣΚΛΗΠΙΕΙΟΥ ΠΑΣ

ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ

ΜΙΑΡΗΣ

ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ

ΚΟΣΚΙΝΑΣ

ΗΛΙΟΣ ΙΑΛΥΣΟΥ

ΙΑΛΥΣΟΣ 97

ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Α.

ΓΕΩΡΓΑΣ

ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ

Ο.Φ.ΙΣΤΡΙΟΥ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ

ΚΥΡΙΤΣΗΣ

ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ ΣΤ

ΒΟΥΤΣΑΣ

ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ

ΟΡΙΣΜΟΣ   ΑΓΩΝΩΝ  ΝΕΩΝ   1ος ΟΜΙΛΟΣ  /14η ΑΓΩΝ/ΚΗ/

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ

ΓΗΠΕΔΟ

20/2/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

13:30

ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ

ΕΑΚ ΡΟΔΟΥ

20/2/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

11:00

ΑΡΗΣ ΑΡΧ

ΡΟΔΟΣ ΑΣ

ΜΑΣΣΑΡΩΝ

20/2/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

11:00

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΟΔΟΥ

ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΥΘΙΩΝ

ΕΑΚ ΡΟΔΟΥ

ΣΥΜΗ ΑΟ

ΦΟΙΒΟΣ

ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ

ΑΝΑΒΟΛΗ

20/2/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

11:30

ΑΕΡΑ

ΟΡΦΕΑΣ

ΑΦΑΝΤΟΥ

ΟΡΙΣΜΟΣ   ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

ΒΟΗΘΟΣ_Α

ΒΟΗΘΟΣ_Β

ΓΙΑΤΡΟΣ

ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ

ΡΑΔΟΣ

ΧΑΡΟΚΟΠΟΣ

ΡΟΔΙΤΗΣ

ΠΟΜΠΟΥ

ΑΡΗΣ ΑΡΧ

ΡΟΔΟΣ ΑΣ

ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ

ΛΑΤΣΟΣ

ΛΑΧΑΝΑΣ

ΗΛΙΟΥ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΟΔΟΥ

ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΥΘΙΩΝ

ΧΑΡΟΚΟΠΟΣ

ΒΟΛΟΝΑΚΗΣ

ΡΟΔΙΤΗΣ

ΠΟΜΠΟΥ

ΑΕΡΑ

ΟΡΦΕΑΣ

ΛΥΚΟΥΡΕΣΗΣ

ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ

ΣΤΑΜΑΤΙΑΔΗΣ

ΤΑΜΠΑΚΗΣ

2ος ΟΜΙΛΟΣ   /14η ΑΓΩΝ/ΚΗ/

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ

ΓΗΠΕΔΟ

19/2/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

11:30

ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ

ΑΣΚΛΗΠΙΕΙΟΥ ΠΑΣ

ΛΙΝΔΟΥ

19/2/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

15:00

ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ

ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

ΜΑΛΩΝΑΣ

19/2/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

11:30

ΑΦΑΝΤΟΥ Ε.Ν

ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΠΑΡ

ΑΦΑΝΤΟΥ

20/2/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

13:00

ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ

ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ

ΦΑΝΩΝ

ΟΡΙΣΜΟΣ   ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

ΒΟΗΘΟΣ_Α

ΒΟΗΘΟΣ_Β

ΓΙΑΤΡΟΣ

ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ

ΑΣΚΛΗΠΙΕΙΟΥ ΠΑΣ

ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ

ΛΑΜΠΡΟΥ  ΕΥΗ

ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΥ

ΤΣΑΜΠ.

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ

ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ

ΧΑΡΟΚΟΠΟΣ

ΛΑΤΣΟΣ

ΧΟΥΣΙΑΝΙΤΗΣ

ΑΦΑΝΤΟΥ Ε.Ν

ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΠΑΡ

ΡΑΔΟΣ

ΚΟΤΤΟΡΟΣ

ΛΑΧΑΝΑΣ

ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ

ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ

ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ

ΦΟΥΚΑΡΑΣ

ΚΡΗΤΙΚΟΣ

ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ

ΜΠΑΟΥΡΗΣ

3ος ΟΜΙΛΟΣ   /11   ΑΓΩΝ/ΚΗ/

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ

ΓΗΠΕΔΟ

24/2/2011

21:00

ΠΑΟ ΚΩ

ΟΜΙΛΟΣ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ

ΦΙΛΙΝΟΥ

20/2/2011

17:00

ΑΟ ΔΙΚΑΙΟΥ

ΑΟ ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ

ΠΥΛΙΟΥ

19/2/2011

13:30

ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ

ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ

ΛΑΜΠΗ

19/2/2011

13:00

ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ

ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑ

ΚΕΦΑΛΟΥ

ΟΡΙΣΜΟΣ   ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ

ΑΟ  ΔΙΚΑΙΟΥ  -ΑΟ  ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ  ΔΙΑΙΤ:ΚΟΝΤΟΒΑΣΙΛΗΣ

ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ   ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ   ΔΙΑΙΤ:ΓΙΑΝΝΑΚΙΔΗΣ

ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ   -ΔΟΞΑ  ΚΑΡΔ. ΔΙΑΙΤ:ΑΤΣΑΛΑΚΗΣ

ΟΡΙΣΜΟΣ   ΑΓΩΝΩΝ   ΕΞ  ΑΝΑΒΟΛΗΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ19-2-2011

ΓΗΠ:Ε.ΑΚ.   ΩΡΑ    20.30  ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠ.-ΠΑΟ  ΚΩ   παρ.  ΠΑΧΟΣ

ΔΙΑΙΤ:ΔΡΑΓΑΤΗΣ  -ΤΣΑΟΥΣΗΣ  -ΧΑΛΙΚΙΑΣ  παρ. διαιτ:ΜΙΧΑΣ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ   ΤΗΣ   ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ   ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ

Η  Επιτροπή  Καλλιέργειας    της   ΕΠΣΔ   διοργανώνει    πρωταθλημα   περιόδου   2010-2011  για  παιδιά   ποδ/στές   που  γεννήθηκαν    τα    ετη   1997,1998  και  1999  (μεχρι   4  ποδ/στές  προαιρετικά.)

Τα  παιδιά   ποδ/στές    θα   συμμετασχουν    σ  αυτούς     τους  αγώνες   με    ΔΕΛΤΙΑ     ΙΔΙΟΤΗΤΑΣ  ΜΕΤΑΒΟΛΩΝ   η  πιστοποιητικό   γέννησης,  στο  οποίο   θα   υπάρχει   πρόσφατη  φωτογραφία   του παιδιού    και   η  σφραγίδα    του   ΔΗΜΟΥ  που το   εκδίδει.

Το  πρωταθλημα    υα  αρχισει   την  Κυριακή   27  Φεβρουαρίου   2011  και   το   γήπεδο  ή   τα  γήπεδα   που θα  χρησιμοποιηθούν    θα  ορισθούν   αφού   γίνει  γνωστός ο  αριθμός    των  ομάδων   που  θα  δηλώσουν   συμμετοχή.

Τελευταία    ημέρα   δήλωσης   συμμετοχής   ΤΕΤΑΡΤΗ   23  Φεβρουαρίου    2011  και   ωρα   12  μεσημβρινή.

Μαζί   με   τα  πιστοποιητικά   των  ποδ/στών   που η  κάθε  ομάδα  θα   πρέπει   να  καταθέσει    στην  Γραμματεία   του Τουρνουά   πρίν  την   εναρξη   των   αγώνων.

ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΑ  :Πρεπει    να  υπάρχει   Κατάσταση  Υγείας   προσφατα   θεωρημένη  από   γιατρό.

Οι  ομάδες  θ  απαρτίζονται   από   ενδεκα  /11/  ποδ/στές   και   οι  αλλαγές θα   είναι  απεριόριστες  .

Διάρκεια    κάθε   αγώνα  θα    είναι  70 λεπτά  ( 2  ημίχρονα   Χ 35.00)  και   μεταξύ   των  ημιχρόνων    5  λεπτά  ανάπαυλα.

Επιτρέπεται   η  συμμετοχή   εως   τεσσάρων  /4/   αλλοδαπών.

Θα  υπάρχει   κανονικό   τρίο  διαιτησίας.

ΚΛΗΣΗ  ΠΟΔ/ΣΤΩΝ   ΜΙΚΤΗΣ  ΟΜΑΔΑΣ  ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ

Από  τον  Ενωσιακό   προπονητή  κ.Θεοδωρου Θεοδ.  καλούνται   για  προπονηση    το  Σάββατο   19-2-2011  και    ωρα   10.00  στο   γηπεδο   ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ   οι  πιο  κάτω  ποδ/στές   της  ΜΙΚΤΉΣ   ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ:

1.-ΜΙΧΑΛΑΣ   ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ    του  ΑΠΟΛΛΩΝ   ΚΑΛ.

2.-ΚΙΟΤΤΟΥ   ΝΙΚΟΛΑΟΣ    του   ΑΠΟΛΛΩΝΑ  ΚΑΛ.

3.-ΤΣΑΛΙΚΗΣ   ΣΤΑΜΑΤΗΣ    του    ΑΠΟΛΛΩΝΑ  ΚΑΛ.

4.-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ    της  ΝΙΚΗ  ΡΟΔΟΥ

5.-ΣΑΓΡΗΣ   ΣΕΡΑΦΕΙΜ   της  ΝΙΚΗΣ  ΡΟΔΟΥ

6.-ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ   ΡΑΦΑΗΛ    του  ΑΣΤΕΡΑ  ΠΑΣΤ.

7.-ΚΟΥΓΙΟΣ   ΣΤΑΥΡΟΣ      του  ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΥ

8.-ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ  ΠΕΤΡΟΣ       του   ΑΡΗ   ΑΡΧ.

9.-ΑΡΝΙΤΑΛΗΣ  ΜΙΧΑΛΗΣ    του   ΔΙΓΕΝΗ  ΚΟΣΚ.

10.-ΜΑΝΤΙΚΟΣ   ΚΩΝ/ΝΟΣ    του  ΔΙΓΕΝΗ  ΚΟΣΚ.

11.-ΘΑΡΡΕΝΟΣ  ΡΑΦΑΗΛ    του   ΔΙΓΕΝΗ  ΚΟΣΚ.

12.-ΚΑΛΛΙΩΡΑΣ   ΓΕΩΡΓΙΟΣ    του    ΔΙΓΕΝΗ  ΚΟΣΚ.

13.-ΚΥΠΡΙΩΤΗΣ    ΓΕΩΡΓΙΟΣ   του  ΔΙΑΓΟΡΑ

14.-ΓΚΡΙΖΗΣ   ΚΩΝ/ΝΟΣ     του  ΔΙΑΓΟΡΑ

15.-ΣΑΜΟΛΑΔΑΣ   ΚΩΝ/ΝΟΣ    του  ΔΙΑΓΟΡΑ

16.-ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ   ΓΕΩΡΓΙΟΣ  του  ΔΙΑΓΟΡΑ

17.-ΣΚΙΑΘΙΤΗΣ   ΙΩΑΝΝΗΣ    της   ΡΟΔΟΥ

18.-ΠΕΛΕΚΑΝΟΣ  ΣΤΑΜΑΤΗΣ   της  ΡΟΔΟΥ

Ε.Π.Σ.ΔΩΔ/ΣΟΥ