Δελτίο τύπου 17-3-11

0

ΔΕΛΤΙΟ   ΤΥΠΟΥ   της  17.3.2011

ΟΡΙΣΜΟΣ   ΑΓΩΝΩΝ  Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

ΗΜ/ΝΙΑ 

ΩΡΑ 

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ 

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ 

ΓΗΠΕΔΟ 

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ 

19/3/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

15:30

ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ

ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ

ΦΑΝΩΝ

ΜΑΤΣΑΜΑΣ

19/3/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

15:30

ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ

ΑΕΡΑ

ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ

ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΣΠΥΡΟΣ

19/3/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

15:30

ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ

ΠΑΣΤΙΔΑΣ

ΤΑΧΡΑΜΑΝΗΣ

19/3/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

15:30

ΕΥΑΓΟΡΑΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ

ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ

ΔΗΜΗΤΡΑΣ ΔΗΜ

19/3/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

15:30

ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ

ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ

ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ

ΒΑΣΙΛΑΡΑΚΗΣ

ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ

ΑΟ ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ

3-0  Α.Α.

19/3/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

15:30

ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ

ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ

ΜΑΛΩΝΑΣ

ΠΑΠΑΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ

20/3/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

15:30

ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΥΘΙΩΝ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.Ρ

ΚΑΛΥΘΙΩΝ

ΠΑΠΑΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΩΣΤΑΣ

20/3/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

15:30

ΑΟ ΔΙΚΑΙΟΥ

ΑΕ ΚΩΣ

ΠΥΛΙΟΥ

ΦΟΥΡΛΗΣ

ΟΡΙΣΜΟΣ   ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ 

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

ΒΟΗΘΟΣ_Α

ΒΟΗΘΟΣ_Β

ΠΑΡ.ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ

ΓΙΑΤΡΟΣ

ΣΗΜΕΙΩΣΕΙΣ

ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ

ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ

ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ Ε

ΜΑΜΜΗΣ

ΜΑΓΓΟΣ

ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΣ

ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ

ΑΕΡΑ

ΦΡΑΓΚΙΝΗΣ

ΔΙΑΜΑΝΤΕΑΣ

ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ

ΕΡΩΤΟΚΡΙΤΟΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ

ΚΥΡΙΤΣΗΣ

ΜΙΑΡΗΣ

ΝΤΟΚΟΣ

ΚΟΤΤΟΡΟΣ

ΕΥΑΓΟΡΑΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ

ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Σ

ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ

ΚΑΣΙΩΤΗΣ

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ

ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ

ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ

ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ

ΜΠΕΡΔΕΜΠΕΣ

ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ

ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ

ΚΟΓΓΟΣ

ΣΑΒΒΕΝΑΣ

ΧΑΛΙΚΙΑΣ

ΤΑΡΑΛΗΣ

ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΥΘΙΩΝ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.Ρ

ΜΑΜΜΗΣ

ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ

ΚΥΡΙΤΣΗΣ

ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ

ΑΟ ΔΙΚΑΙΟΥ

ΑΕ ΚΩΣ

ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ Ε

ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ

ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ

ΟΡΙΣΜΟΣ   ΑΓΩΝΩΝ  Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ   21η ΑΓΩΝ/ΚΗ

ΗΜ/ΝΑΙ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ

ΓΗΠΕΔΟ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ

20/3/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

12:30

ΣΥΜΗΣ ΑΟ

ΕΥΚΛΗΣ

ΣΥΜΗΣ

ΖΕΡΒΑΚΗΣ ΕΜ

20/3/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

15:30

ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝΑΔΙΟΥ

ΑΣΠΙΣ ΣΑΛΑΚΟΥ

ΓΕΝΝΑΔΙΟΥ

ΚΑΚΟΥΛΗΣ

19/3/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

12:00

ΧΑΛΚΗΣ ΑΣ

ΠΑΟΚ ΚΩ

ΚΟΣΚΙΝΟΥ

ΜΠΟΥΣΙΟΣ

19/3/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

15:30

ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΑΡΩΝ

ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ

ΜΑΣΑΡΩΝ

ΝΙΚΟΛΗΣ Γ

18/3/2011

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

13:30

ΑΓ.IΣΙΔΩΡΟΣ

ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ

ΚΟΣΚΙΝΟΥ

ΚΟΚΚΙΝΟΣ  ΣΠ

ΟΡΙΣΜΟΣ  ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

ΒΟΗΘΟΣ_Α

ΒΟΗΘΟΣ_Β

ΠΑΡ.ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ

ΣΥΜΗΣ ΑΟ

ΕΥΚΛΗΣ

ΦΡΑΓΚΙΝΗΣ

ΝΤΟΚΟΣ

ΓΕΩΡΓΑΣ

ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝΑΔΙΟΥ

ΑΣΠΙΣ ΣΑΛΑΚΟΥ

ΚΟΓΓΟΣ

ΧΑΡΙΣΜΑΝΙΔΗΣ

ΚΟΛΥΒΑΚΗΣ

ΚΑΖΑΣ

ΧΑΛΚΗΣ ΑΣ

ΠΑΟΚ ΚΩ

ΔΡΑΓΑΤΗΣ Δ

ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑΣ

ΛΑΤΣΟΣ

ΣΤΕΡΓΟΥ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΑΡΩΝ

ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ

ΑΝΤΩΝΑΣ

ΛΑΖΟΣ

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ

ΚΟΝΤΖΟΣ

ΑΓ.IΣΙΔΩΡΟΣ

ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ

ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ

ΜΑΥΡΟΥΔΗΣΣ

ΣΑΚΕΛΑΡΙΔΗΣ

Β  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ     1ος ΟΜΙΛΟΣ

20η ΑΓΩΝ/ΚΗ

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ

ΓΗΠΕΔΟ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ

20/3/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

11:00

ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ

ΑΛΘΑΙΜΕΝΗΣ

ΕΑΚ ΡΟΔΟΥ

ΠΑΧΟΣ

20/3/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

15:30

ΑΣΠΙΣ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ

ΝΗΡΕΥΣ

ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ

ΕΓΓΛΕΖΟΣ ΕΜΜ.

20/3/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

12.00

ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΑ

ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ

ΦΩΤΕΙΝΗΣ

19/3/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

15:00

ΑΦΑΝΤΟΥ Ε.Ν

ΔΩΡΙΕΑΣ

ΑΦΑΝΤΟΥ

ΚΟΥΦΑΛΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

23/3/2011

ΤΕΤΑΡΤΗ

12:00

ΡΟΔΙΑΚΟΣ

ΑΣ ΤΗΛΟΥ

ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ

ΚΑΝΤΑΡΑΣ

19/3/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

15:30

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ

ΚΑΣΤΡΟ ΑΟ

ΕΜΠΩΝΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ

ΟΡΙΣΜΟΣ   ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

ΒΟΗΘΟΣ_Α

ΒΟΗΘΟΣ_Β

ΠΑΡ.ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ

ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ

ΑΛΘΑΙΜΕΝΗΣ

ΔΡΑΓΑΤΗΣ Δ

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ

ΛΑΖΟΣ

ΑΣΠΙΣ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ

ΝΗΡΕΥΣ

ΑΝΤΩΝΑΣ

ΧΑΛΙΚΙΑΣ

ΤΑΣΗΣ

ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΑ

ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ

ΚΟΣΚΙΝΑΣ

ΤΣΙΠΑΣ Δ.

ΑΦΑΝΤΟΥ Ε.Ν

ΔΩΡΙΕΑΣ

ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ

ΤΣΑΟΥΣΗΣ

ΦΟΥΚΑΡΑΣ

ΡΟΔΙΑΚΟΣ

ΑΣ ΤΗΛΟΥ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ

ΚΑΣΤΡΟ ΑΟ

ΚΑΚΑΝΗΣ

ΧΑΡΙΣΜΑΝΙΔΗΣ

ΚΟΣΚΙΝΑΣ

ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΣ

και   2ος ΟΜΙΛΟΣ  /20η ΑΓΩΝ/ΚΗ/

ΗΜ/ΝΑΙ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ

ΓΗΠΕΔΟ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ

20/3/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

15:30

ΘΥΕΛΛΑ ΠΥΛΩΝΑΣ

ΗΛΙΟΣ ΙΑΛΥΣΟΥ

ΠΥΛΩΝΑΣ

ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

19/3/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

15:30

ΙΑΛΥΣΟΣ 97

ΖΕΥΣ

ΙΑΛΥΣΟΥ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ

19/3/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

15:30

ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ

ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ

ΚΑΡΙΚΗΣ  Φ

20/3/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

15:30

ΙΠΠΟΤΕΣ ΑΣ

ΑΣΚΛΗΠΙΕΙΟΥ ΠΑΣ

ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ

ΚΥΠΡΑΙΟΣ ΘΕΟΔ

ΟΡΙΣΜΟΣ   ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

ΒΟΗΘΟΣ_Α

ΒΟΗΘΟΣ_Β

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ

ΘΥΕΛΛΑ ΠΥΛΩΝΑΣ

ΗΛΙΟΣ ΙΑΛΥΣΟΥ

ΚΑΚΑΝΗΣ

ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑΣ

ΤΣΑΟΥΣΗΣ

ΙΑΛΥΣΟΣ 97

ΖΕΥΣ

ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ

ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑΣ

ΛΑΤΣΟΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ

ΤΣΙΠΑΣ Δ.

ΤΑΣΗΣ

ΓΕΩΡΓΑΣ

ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ

ΙΠΠΟΤΕΣ ΑΣ

ΑΣΚΛΗΠΙΕΙΟΥ ΠΑΣ

ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ

ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ

ΒΟΥΤΣΑΣ

ΜΙΤΖΙΡΙΚΗΣ

ΟΡΙΣΜΟΣ   ΑΓΩΝΩΝ  ΝΕΩΝ   1ος ΟΜΙΛΟΣ  /18  ΑΓΩΝ/ΚΗ/

ΗΜ/ΝΑΙ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ

ΓΗΠΕΔΟ

ΣΗΜΕΙΩΣΕΙΣ

20/3/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

16:00

ΡΟΔΟΣ ΑΣ

ΟΡΦΕΑΣ

ΕΑΚ ΡΟΔΟΥ

19/3/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

11:00

ΑΡΗΣ ΑΡΧ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ

ΜΑΛΩΝΑΣ

20/3/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

15:00

ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ

ΑΕΡΑ

ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ

ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΥΘΙΩΝ

ΣΥΜΗ ΑΟ

ΑΝΑΒΟΛΗ

20/3/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

11:00

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΟΔΟΥ

ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ

ΙΑΛΥΣΟΥ

ΟΡΙΣΜΟΣ    ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

ΒΟΗΘΟΣ_Α

ΒΟΗΘΟΣ_Β

ΓΙΑΤΡΟΣ

ΡΟΔΟΣ ΑΣ

ΟΡΦΕΑΣ

ΛΥΚΟΥΡΕΣΗΣ

ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ

ΑΥΓΕΡΙΝΟΥ

ΧΡΙΣΤΟΦΙΔΗΣ

ΑΡΗΣ ΑΡΧ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ

ΧΑΡΟΚΟΠΟΣ

ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ

ΛΑΤΣΟΣ

ΧΡΙΣΤΟΦΙΔΗΣ

ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ

ΑΕΡΑ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ

ΒΟΛΟΝΑΚΗΣ

ΛΑΜΠΡΟΥ

ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΛΗΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΟΔΟΥ

ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ

ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ

ΛΑΧΑΝΑΣ

ΜΙΤΖΙΡΙΚΗΣ

ΚΑΖΗΣ

2ος ΟΜΙΛΟΣ   /18η ΑΓΩΝ/ΚΗ/ΣΑΒΒΑΤΟ  19/3/2011

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ

ΓΗΠΕΔΟ

19/3/2011

13:00

ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ

ΑΣΚΛΗΠΙΕΙΟΥ ΠΑΣ

ΜΑΛΩΝΑΣ

19/3/2011

12:00

ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΠΑΡ

ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ

ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ

19/3/2011

12:00

ΑΦΑΝΤΟΥ Ε.Ν

ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ

ΑΦΑΝΤΟΥ

ΟΡΙΣΜΟΣ   ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

ΒΟΗΘΟΣ_Α

ΒΟΗΘΟΣ_Β

ΓΙΑΤΡΟΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ

ΑΣΚΛΗΠΙΕΙΟΥ ΠΑΣ

ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ

ΧΑΡΟΚΟΠΟΣ

ΛΑΤΣΟΣ

ΧΟΥΣΙΑΝΙΤΗΣ

ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΠΑΡ

ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ

ΡΑΔΟΣ

ΚΡΗΤΙΚΟΣ

ΣΤΑΜΑΤΙΑΔΗΣ

ΤΑΜΠΑΚΗΣ

ΑΦΑΝΤΟΥ Ε.Ν

ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ

ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ

ΚΟΤΤΟΡΟΣ

ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΥ

ΗΛΙΟΥ

ΟΡΙΣΜΟΣ  ΑΓΩΝΑ  ΝΕΩΝ ΕΞ  ΑΝΑΒΟΛΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ   20/3/2011  ΩΡΑ  13.00

ΓΗΠ:ΚΟΣΚΙΝΟΥ  ΩΡΑ  14.00  ΔΙΓΕΝΗΣ-ΝΙΚΗ  ΡΟΔΟΥ

ΔΙΑΙΤ:ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ-ΧΑΡΟΚΟΠΟΣ-ΡΟΔΙΤΗΣ

ΓΙΑΤΡΟΣ  ΧΡΙΣΤΟΦΙΔΗΣ

Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  2ος ΟΜΙΛΟΣ    18Η αγων/κη

ΠΕΜΠΤΗ   24/3/2011

ΓΗΠ:ΝΙΣΥΡΟΥ  ΩΡΑ   12.00  ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ   -ΙΑΛΥΣΟΣ  97  παρ.ΟΡΣΑΡΗΣ

ΔΙΑΙΤ:ΚΑΣΙΩΤΗΣ –ΛΑΤΣΟΣ -ΦΑΣΟΥΛΑΡΗΣ

ΝΕΟΙ  2ος ΟΜΙΛΌΣ  /15η ΑΓΩΝ/ΚΗ/

ΠΕΜΠΤΗ   24/3/2011

ΓΗΠ:ΜΑΛΩΝΑΣ   ΩΡΑ  16.00  ΗΡΑΚΛΗΣ  ΛΑΡΔΟΥ  ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ

ΔΙΑΙΤ:ΛΥΚΟΥΡΕΣΗΣ-ΛΑΤΣΟΣ-ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΥ  ΤΣΑΜΠ.

Το  Σαββατοκύριακο    26 και  27 Μαρτίου  2011  λόγω της  απουσίας   των  διαιτητών  στην  ετήσια   εκδρομή  τους     αναβάλλεται    η Α2 κατηγορία    /22η αγων/κή  ) καθώς  και   η  21η αγων/κή    της  Β  κατηγορίας  και  των    δύο  ομίλων.

ΕΝΣΤΑΣΗ    ΤΟΥ   ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΥ

Η  Επιτροπή    Εφέσεων   της   ΕΠΟ    απέρριψε  την  εφεση   του   σωματείου  ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΥ   κατα   της    απόφασης      της   Επιτροπής    Κανονισμών της  ΕΠΣΔΩΔ/ΣΟΥ    και  του  Σωματείου  ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΥ

ΕΠΙΤΡΟΠΗ  ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ

ΠΡΩΤ/ΜΑ  ΓΙΑ  ΗΛΙΚΙΕΣ  1997-1998

2η ΑΓΩΝ/ΚΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ   20/3/2011

ΓΗΠΕΔΟ  ΚΟΣΚΙΝΟΥ

ΩΡΑ   9.30  -10.30   ΡΟΔΟΣ-ΔΙΓΕΝΗΣ

ΩΡΑ  10.30  -11.30   ΕΡΜΗΣ ΚΑΛ.-ΝΙΚΗ  ΡΟΔΟΥ

ΩΡΑ  11.30  -12.30  ΗΡΑΚΛΗΣ  Λ.-ΑΡΗΣ  ΑΡΧ.

ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ  ΓΗΠΕΔΟΥ :ΚΟΚΚΙΝΟΣ-ΒΑΣΙΛΑΡΑΚΗΣ

ΔΙΑΙΤ:ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ-ΧΑΡΟΚΟΠΟΣ-ΡΟΔΙΤΗΣ

ΓΙΑΤΡΟΣ   ΧΡΙΣΤΟΦΙΔΗΣ

ΓΗΠΕΔΟ   ΠΑΣΤΙΔΑΣ

ΩΡΑ   9.30  -10.30   ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ   -ΔΙΑΓΟΡΑΣ

ΩΡΑ  10.30 – 11.30  ΑΡΕΝΑ  -ΚΛΕΑΝΘΗΣ

ΩΡΑ  11.30- 12.30  ΑΣΤΕΡΑΣ  ΠΑΣΤ.-ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ ΓΗΠΕΔΟΥ : ΜΙΧΕΛΑΡΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΔΙΑΙΤ:ΛΥΚΟΥΡΕΣΗΣ-ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ-ΚΡΗΤΙΚΟΣ

ΓΙΑΤΡΟΣ   ΗΛΙΟΥ

ΚΛΗΣΗ  ΠΟΔ/ΣΤΩΝ  ΜΙΚΤΗΣ  ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ

Από   τον  Ενωσιακό   προπονητή   κ.ΘΕΟΔΩΡΟΥ  ΘΕΟΔΩΡΑ   καλούνται οι  πιο  κάτω   ποδ/στές της  μικτής Προπαίδων  να  βρίσκονται  το  Σάββατο   19-3-2011 και  ωρα  10.00  στο  Ε.Α.Κ.  για  προπονηση.

ΜΙΧΑΛΑΣ   ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ   -ΚΙΟΤΤΟΥ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΤΣΑΛΙΚΗΣ   ΣΤΑΜΑΤΗΣ   του  ΑΠΟΛΛΩΝΑ  ΚΑΛ.

ΚΩΝ/ΝΟΥ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΣΑΓΡΗΣ  ΣΕΡΑΦΕΙΜ  της ΝΙΚΗΣ  ΡΟΔΟΥ

ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ    ΗΛΙΑΣ  -ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ  ΡΑΦΑΗΛ  ΑΣΤΕΡΑ  ΠΑΣΤ.

ΚΟΥΓΙΟΣ   ΣΤΑΥΡΟΣ  του  ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΥ  ,ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ   ΠΕΤΡΟΣ  του ΑΡΗ  ΑΡΧ.-ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ   ΚΩΝ/ΝΟΣ  του  ΕΥΚΛΗ,ΑΡΝΙΤΑΛΗΣ   ΜΙΧΑΛΗΣ   -ΜΑΝΤΙΚΟΣ   ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΘΑΡΡΕΝΟΣ   ΡΑΦΑΗΛ-ΚΑΛΛΙΩΡΑΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ  -ΚΩΣΤΑΝΤΟΥΡΑΣ  ΚΩΝ/ΝΟΣ   του  ΔΙΓΕΝΗ

ΚΥΠΡΙΩΤΗΣ   ΣΕΡΓΙΟΣ  -ΓΚΡΙΖΗΣ  ΚΩΝ/ΝΟΣ  -ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ   ΓΕΩΡΓΙΟΣ   του  ΔΙΑΓΟΡΑ

ΣΚΙΑΘΙΤΗΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ –ΠΕΛΕΚΑΝΟΣ  ΤΑΜΑΤΗΣ   της  ΡΟΔΟΥ

ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ  του  ΗΡΑΚΛΗ  ΛΑΡΔΟΥ

Ε.Π.Σ.ΔΩΔ/ΣΟΥ