Δελτίο τύπου 16.2.11

0

ΟΡΙΣΜΟΣ   ΑΓΩΝΩΝ  Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

23η ΑΓΩΝ/ΚΗ

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ

ΓΗΠΕΔΟ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ

19/2/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

15:00

ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ

ΨΙΝΘΟΥ

ΦΡΑΝΤΖΗΣ

20/2/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

12:30

ΑΟ ΔΙΚΑΙΟΥ

ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΥΘΙΩΝ

ΠΥΛΙΟΥ

ΦΟΥΡΛΗΣ

19/2/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

15:00

ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ

ΦΑΝΩΝ

ΣΤΕΛΛΑΣ

19/2/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

15:00

ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ

ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ

ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ

ΚΥΠΡΑΙΟΣ ΘΕΟΔ

ΑΟ ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ

ΑΕΡΑ

0-3   Α.Α.

18/2/2011

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

15:3 0

ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ

ΛΙΝΔΟΥ

ΠΑΥΛΟΥΣ ΣΑΒΒΑΣ

19/2/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

12:00

ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ

ΑΕ ΚΩΣ

ΜΑΛΩΝΑΣ

ΤΑΧΡΑΜΑΝΗΣ

19/2/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

15:00

ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.Ρ

ΒΑΤΙΟΥ

ΠΑΠΑΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΩΣΤΑΣ

19/2/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

15:00

ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ

ΕΥΑΓΟΡΑΣ

ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ

ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ Κ.

ΟΡΙΣΜΟΣ   ΑΓΩΝΩΝ  Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ   18η ΑΓΩΝ/ΚΗ

ΑΝΑΒΟΛΗ

Β  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ     1ος ΟΜΙΛΟΣ

18η ΑΓΩΝ/ΚΗ

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ

ΓΗΠΕΔΟ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ

21/2/2011

ΔΕΥΤΕΡΑ

13:45

ΝΗΡΕΥΣ

ΑΣ ΤΗΛΟΥ

ΕΑΚ ΡΟΔΟΥ

ΠΑΧΟΣ

19/2/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

15:30

ΑΛΘΑΙΜΕΝΗΣ

ΑΦΑΝΤΟΥ Ε.Ν

ΚΡΗΤΗΝΙΑΣ

ΣΕΒΔΑΛΑΚΗΣ

20/2/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

15:00

ΚΑΣΤΡΟ ΑΟ

ΡΟΔΙΑΚΟΣ

ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ

20/2/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

12:00

ΔΗΜΗΤΡΑ

ΑΣΠΙΣ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ

ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ

ΦΩΤΕΙΝΗΣ

20/2/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

12:00

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ

ΔΩΡΙΕΑΣ

ΕΜΠΩΝΑΣ

ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

20/2/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

12:00

ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ

ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ

ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ

ΚΟΝΤΟΥ ΣΑΒΒΑΣ

και   2ος ΟΜΙΛΟΣ  /16η ΑΓΩΝ/ΚΗ/

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ

ΓΗΠΕΔΟ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ

20/2/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

15:00

ΘΥΕΛΛΑ ΠΥΛΩΝΑΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ

ΠΥΛΩΝΑΣ

ΜΑΚΡΗΣ

21/2/2011

ΔΕΥΤΕΡΑ

13:00

ΙΠΠΟΤΕΣ ΑΣ

ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ ΝΙΣΥΡΟΥ

ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ

ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΣΠΥΡΟΣ

20/2/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

12:00

ΑΣΚΛΗΠΙΕΙΟΥ ΠΑΣ

ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ

ΓΕΝΝΑΔΙΟΥ

ΧΟΥΡΔΑΣ Ν.

20/2/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

12:00

ΗΛΙΟΣ ΙΑΛΥΣΟΥ

ΙΑΛΥΣΟΣ 97

ΠΑΣΤΙΔΑΣ

ΜΠΑΡΚΑΣ ΑΛΕΚΟΣ

19/2/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

15:00

Ο.Φ.ΙΣΤΡΙΟΥ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ

ΚΟΣΚΙΝΟΥ

ΜΠΟΥΣΙΟΣ

ΟΡΙΣΜΟΣ   ΑΓΩΝΩΝ  ΝΕΩΝ   1ος ΟΜΙΛΟΣ  /14η ΑΓΩΝ/ΚΗ/

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ

ΓΗΠΕΔΟ

20/2/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

13:30

ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ

ΕΑΚ ΡΟΔΟΥ

20/2/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

11:00

ΑΡΗΣ ΑΡΧ

ΡΟΔΟΣ ΑΣ

ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ

20/2/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

11:00

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΟΔΟΥ

ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΥΘΙΩΝ

ΕΑΚ ΡΟΔΟΥ

ΣΥΜΗ ΑΟ

ΦΟΙΒΟΣ

ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ

ΑΝΑΒΟΛΗ

20/2/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

11:30

ΑΕΡΑ

ΟΡΦΕΑΣ

ΑΦΑΝΤΟΥ

2ος ΟΜΙΛΟΣ   /14η ΑΓΩΝ/ΚΗ/

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ

ΓΗΠΕΔΟ

19/2/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

11:30

ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ

ΑΣΚΛΗΠΙΕΙΟΥ ΠΑΣ

ΛΙΝΔΟΥ

19/2/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

15:00

ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ

ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

ΜΑΛΩΝΑΣ

19/2/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

11:30

ΑΦΑΝΤΟΥ Ε.Ν

ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΠΑΡ

ΑΦΑΝΤΟΥ

20/2/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

13:00

ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ

ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ

ΦΑΝΩΝ

3ος ΟΜΙΛΟΣ   /11   ΑΓΩΝ/ΚΗ/

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ

ΓΗΠΕΔΟ

24/2/2011

21:00

ΠΑΟ ΚΩ

ΟΜΙΛΟΣ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ

ΦΙΛΙΝΟΥ

20/2/2011

17:00

ΑΟ ΔΙΚΑΙΟΥ

ΑΟ ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ

ΠΥΛΙΟΥ

20/2/2011

13:30

ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ

ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ

ΛΑΜΠΗ

ΑΕ ΚΩΣ

ΑΟ ΒΑΘΥ

19/2/2011

13:00

ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ

ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑ

ΚΕΦΑΛΟΥ

ΟΡΙΣΜΟΣ   ΑΓΩΝΩΝ   ΕΞ  ΑΝΑΒΟΛΗΣ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ   18-2-2011

ΓΗΠ:ΕΑΚ  ΩΡΑ   18.30     ΠΟΣΕΙΔΩΝ  ΚΑΡΠ.-ΣΥΜΗ  παρ.ΠΑΧΟΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ19-2-2011

ΓΗΠ:Ε.ΑΚ.   ΩΡΑ    20.30  ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠ.-ΠΑΟ  ΚΩ   παρ.  ΠΑΧΟΣ

 

ΕΞ  ΑΝΑΒΟΛΗΣ  ΑΓΩΝΕΣ  ΝΕΩΝ

1ος ΟΜΙΛΟΣ   /10η ΑΓΩΝ/ΚΗ/

ΤΕΤΑΡΤΗ    23/2/2011   ΩΡΑ  15.30

ΓΗΠ:ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ    ΑΡΗΣ   – ΑΕΡΑ

2ος ΟΜΙΛΟΣ   8η ΑΓΩΝ/ΚΗ

ΤΕΤΑΡΤΗ  23/2/2011

ΓΗΠ: ΜΑΛΩΝΑΣ   ΗΡΑΚΛΗΣ Λ.-ΔΙΓΕΝΗΣ

ΟΡΙΣΜΟΙ  ΑΓΩΝΩΝ  ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ   25/2/2011

ΓΗΠ:ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ   ΩΡΑ   15.30 ΕΘΝΙΚΟΣ-  ΟΡΦΕΑΣ   παρ. ΝΤΑΚΑΣ

ΓΗΠ:ΜΑΣΣΑΡΩΝ  ΩΡΑ   15.30  ΑΣΤΕΡΑΣ  ΜΑΣ.-ΧΑΛΚΗ  παρ.ΠΑΠΑΟΙΚΟΝΟΜΟΥ

ΓΗΠ:Ε.Α.Κ. ΩΡΑ  15.30   ΔΩΡΙΕΑΣ   –  ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ   παρ.  ΠΑΧΟΣ