Δελτίο τύπου 13-4-11

0

ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ  της   13-4-2011

Α1  ΕΡΑΣ. ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ   /30Η ΑΓΩΝ/ΚΗ/

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ

ΓΗΠΕΔΟ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ

16/4/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

16:30

ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ

ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ

ΤΑΧΡΑΜΑΝΗΣ

16/4/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

16:30

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.Ρ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ

ΠΑΣΤΙΔΑΣ

ΦΡΑΝΤΖΗΣ ΗΛ.

16/4/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

13:00

ΑΕ ΚΩΣ

ΑΕΡΑ

ΝΕΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑ

ΒΡΑΧΝΑΣ

16/4/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

16:30

ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ

ΕΥΑΓΟΡΑΣ

ΒΑΤΙΟΥ

ΧΟΥΡΔΑΣ ΜΙΧ

ΑΟ ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ

ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ

0-3  Α.Α.

16/4/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

16:30

ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ

ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΥΘΙΩΝ

ΨΙΝΘΟΥ

ΒΑΣΙΛΑΡΑΚΗΣ

17/4/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

14:00

ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ

ΑΟ ΔΙΚΑΙΟΥ

ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ

ΜΠΑΡΚΑΣ ΑΛΕΚΟΣ

16/4/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

16:30

ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ

ΦΑΝΩΝ

ΕΛΕΝΗΣ

16/4/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

16:30

ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ

ΛΙΝΔΟΥ

ΠΑΠΑΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ

Α2  ΕΡΑΣ. ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ   /24η ΑΓΩΝ/ΚΗ/

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ

ΓΗΠΕΔΟ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ

17/4/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

16:30

ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝΑΔΙΟΥ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΑΡΩΝ

ΓΕΝΝΑΔΙΟΥ

ΣΤΕΡΓΑΚΗΣ ΑΓ

16/4/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

16:30

ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ

ΑΓ.IΣΙΔΩΡΟΣ

ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ

ΚΑΚΟΥΛΗΣ

16/4/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

19:00

ΕΥΚΛΗΣ

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ

ΕΑΚ ΡΟΔΟΥ

ΠΑΧΟΣ

16/4/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

19:00

ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ

ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑΣ

ΚΟΣΚΙΝΟΥ

ΔΗΜΗΤΡΑΣ ΔΗΜ

17/4/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

12:00

ΑΣΠΙΣ ΣΑΛΑΚΟΥ

ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ

ΣΑΛΑΚΟΥ

ΣΕΒΔΑΛΑΚΗΣ

17/4/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

13:30

ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ

ΠΑΟΚ ΚΩ

ΕΑΚ ΡΟΔΟΥ

ΠΑΧΟΣ

16/4/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

12:30

ΧΑΛΚΗΣ ΑΣ

ΣΥΜΗΣ ΑΟ

ΚΟΣΚΙΝΟΥ

ΜΠΟΥΣΙΟΣ

ΟΡΙΣΜΟΣ  ΕΞ  ΑΝΑΒΟΛΗΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ  ΝΕΩΝ    5η ΑΓΩΝ/ΚΗ

ΠΕΜΠΤΗ   14/4/2011

ΓΗΠ:ΑΦΑΝΤΟΥ   ΩΡΑ  16.30  ΑΕΡΑ  -ΑΡΗΣ

ΔΙΑΙΤ:ΧΑΡΟΚΟΠΟΣ-ΛΑΧΑΝΑΣ-ΡΟΔΙΤΗΣ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ   15/4/2011  ΩΡΑ   16.30

ΓΗΠ:ΚΟΣΚΙΝΟΥ   ΔΙΓΕΝΗΣ  -ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

ΔΙΑΙΤ:ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ –ΛΑΤΣΟΣ  Ν-ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΣ

ΚΛΗΡΩΣΗ    ΓΙΑ  ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ   ΦΑΣΗ  ΚΥΠΕΛΛΟΥ  ΥΠΟΔΟΜΩΝ

Το  Σάββατο   16-4-2011 και   ωρα    10.00   καλούνται    οι   εκπροσωπο  των   Σωματείων     που   παίρνουν   μέρος   στο   Κύπελλο    υποδομών   για   την  ημιτελική  φάση  να  βρίσκονται     στα   γραφεία   της  ΕΠΣΔ  /Ε.Α.Κ./ για   να   πραγματοποιηθεί   η   κλήρωση

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ  ΝΕΩΝ  ΤΟΥ  ΜΙΝΙ  ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ    ΤΗΣ  ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ  ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ

ΓΙΑ  ΤΙΣ  ΗΛΙΚΙΕΣ   1997-1998-1999

1.-ΔΙΑΓΟΡΑΣ    10   βαθμοί      4  αγων.

2.-ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ    9 Βαθμοί     4  αγων.

3-ΑΠΟΛΛΩΝ  ΚΑΛ.   9  βαθμοί   4  αγων.

4.-ΑΣΤΕΡΑΣ  ΠΑΣΤ.  9  βαθμοί   4  αγων.

5.-ΔΙΓΕΝΗΣ   7  βαθμοί   3  αγων.

6.-ΑΡΗΣ   ΑΡΧ.  6  βαθμοί    4  αγων.

7.-ΚΛΕΑΝΘΗΣ   6 βαθμοί     4  αγων.

8.-ΝΙΚΗ  ΡΟΔΟΥ   6  βαθμοί   4  αγων.

9.-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ  Ν.Ρ.  4  βαθμοί     4  αγων.

10.-ΗΡΑΚΛΗΣ  Λ.     1  βαθμός    3   αγων.

11.-ΡΟΔΟΣ                 0        βαθμοί    4  αγων.

Η  επομενη    αγων/κή  θα   διεξαχθεί   μετά  το  ΠΑΣΧΑ.

Ε.Π.Σ.ΔΩΔ/ΣΟΥ