Δελτίο τύπου 11-3-11

0

ΔΕΛΤΙΟ   ΤΥΠΟΥ   της  11.3.2011

ΑΛΛΑΓΗ   ΣΤΟΥΣ  ΟΡΙΣΜΟΥΣ   ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ

26η ΑΓΩΝ/ΚΗ

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ

ΓΗΠΕΔΟ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ

12/3/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

15:30

ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ

ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ

ΒΑΤΙΟΥ

ΧΟΥΡΔΑΣ ΜΙΧ

12/3/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

15:30

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ

ΑΟ ΔΙΚΑΙΟΥ

ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ

ΠΑΠΑΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΩΣΤΑΣ

ΟΡΙΣΜΟΣ   ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ   ΑΓΩΝΩΝ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

ΒΟΗΘΟΣ_Α

ΒΟΗΘΟΣ_Β

ΠΑΡ.ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ

ΓΙΑΤΡΟΣ

ΣΗΜΕΙΩΣΕΙΣ

ΑΕ ΚΩΣ

ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ

ΜΑΜΜΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ

ΤΣΟΜΠΑΝΟΣ

ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ

ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ

ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ

ΚΥΡΙΤΣΗΣ

ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ

ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ ΣΤ

ΚΟΤΤΟΡΟΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ

ΑΟ ΔΙΚΑΙΟΥ

ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ

ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ

ΜΑΓΓΟΣ

ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ

ΟΡΙΣΜΟΣ   ΑΓΩΝΩΝ  Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ   20η ΑΓΩΝ/ΚΗ

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ

ΓΗΠΕΔΟ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ

12/3/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

12:30

ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ

ΧΑΛΚΗΣ ΑΣ

ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ

ΣΥΝΤΗΧΑΚΗΣ

13/3/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

15:30

ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΑΡΩΝ

ΜΑΛΩΝΑΣ

ΝΤΑΚΑΣ ΝΙΚ

ΟΡΙΣΜΟΣ  ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

ΒΟΗΘΟΣ_Α

ΒΟΗΘΟΣ_Β

ΠΑΡ.ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ

ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ

ΧΑΛΚΗΣ ΑΣ

ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ

ΚΟΝΤΟΒΑΣΙΛΗΣ

ΑΤΣΑΛΑΚΗΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Π.

ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΑΡΩΝ

ΚΑΚΑΝΗΣ

ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ

ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ ΣΤ

ΣΑΚΕΛΑΡΙΔΗΣ

Β  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

και   2ος ΟΜΙΛΟΣ  /19η ΑΓΩΝ/ΚΗ/

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ

ΓΗΠΕΔΟ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ

12/3/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

15:30

ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ

ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ

ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ

ΚΑΚΟΥΛΗΣ

ΟΡΙΣΜΟΣ   ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

ΒΟΗΘΟΣ_Α

ΒΟΗΘΟΣ_Β

ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ

ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ

ΤΣΙΠΑΣ

ΓΕΩΡΓΑΣ

ΛΑΖΟΣ

ΟΡΙΣΜΟΣ   ΑΓΩΝΩΝ  ΝΕΩΝ

2ος ΟΜΙΛΟΣ   /17η ΑΓΩΝ/ΚΗ/

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ

ΓΗΠΕΔΟ

13/3/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

15:30

ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ

ΚΟΣΚΙΝΟΥ

ΟΡΙΣΜΟΣ   ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

ΒΟΗΘΟΣ_Α

ΒΟΗΘΟΣ_Β

ΓΙΑΤΡΟΣ

ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ

ΛΥΚΟΥΡΕΣΗΣ

ΛΑΤΣΟΣ

ΣΤΑΜΑΤΙΑΔΗΣ

ΜΠΑΟΥΡΗΣ

ΟΡΙΣΜΟΣ  ΑΓΩΝΑ   ΕΞ  ΑΝΑΒΟΛΗΣ

ΤΕΤΑΡΤΗ  16/3/2011

ΓΗΠ:ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ   ΩΡΑ  12.00  ΝΗΡΕΑΣ  -ΤΗΛΟΣ  παρ.  ΚΟΚΚΙΝΟΣ

ΔΙΑΙΤ:ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ-ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑΣ-ΛΑΤΣΟΣ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ   ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ  ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ

Η  δεύτερη   αγων/κή  του ΜΙΝΙ  ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ  1997-1998  αναβάλλεται   αυτήν  την  αγων/κή    (λόγω  εξετασεως   των  διαιτητών  της  νέας  σχολής.) και  θα  διεξαχθεί    την επόμενη  Κυριακή  20/3/2011  (ώρα  και  γήπεδα  θα  ορισθούν  προσεχώς).

Η   Επιτροπή  καλλιεργειας  δημοσιεύει  ολοκληρο  το   προγραμμα  .Για  πληροφορίες    απευθύνεσθε   στο  κ.Γιάννη  Μιχελαρακη   στο  κιν..6944185033.

2η ΑΓΩΝ/ΚΗ

ΕΡΜΗΣ ΚΑΛ.-ΝΙΚΗ  ΡΟΔΟΥ

ΗΡΑΚΛΗΣ  Λ.- ΑΡΗΣ  ΑΡΧ.

ΑΡΕΝΑ- ΚΛΕΑΝΘΗΣ

ΡΟΔΟΣ-  ΔΙΓΕΝΗΣ

ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ- ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤ.

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ  – ΔΙΑΓΟΡΑΣ

3η ΑΓΩΝ/ΚΗ

ΝΙΚΗ  ΡΟΔΟΥ-  ΑΡΗΣ  ΑΡΧ.

ΚΛΕΑΝΘΗΣ-  ΕΡΜΗΣ  ΚΑΛ.

ΔΙΓΕΝΗΣ- ΗΡΑΚΛΗΣ  ΛΑΡΔΟΥ

ΑΣΤΕΡΑΣ  ΠΑΣΤ.-ΑΡΕΝΑ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ  – ΡΟΔΟΣ

ΔΙΑΓΟΡΑΣ-  ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ

4η ΑΓΩΝ/ΚΗ

ΚΛΕΑΝΘΗΣ-ΝΙΚΗ  ΡΟΔΟΥ

ΑΡΗΣ  ΑΡΧ.=-ΔΙΓΕΝΗΣ  ΚΟΣΚ.

ΕΡΜΗΣ ΚΑΛ.-ΑΣΤΕΡΑΣ  ΠΑΣΤ.

ΗΡΑΚΛΗΣ  Λ.-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

ΑΡΕΝΑ   -ΔΙΑΓΟΡΑΣ

ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ   -ΡΟΔΟΣ

5η ΑΓΩΝ/ΚΗ

ΝΙΚΗ  ΡΟΔΟΥ  -ΔΙΓΕΝΗΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ  Π.-ΚΛΕΑΝΘΗΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ    -ΑΡΗΣ  ΑΡΧ.

ΔΙΑΓΟΡΑΣ-ΕΡΜΗΣ  ΚΑΛ.

ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ  ΛΑΡΔ.

6η ΑΓΩΝ/ΚΗ

ΑΣΤΕΡΑΣ  ΠΑΣΤ.- ΝΙΚΗ  ΡΟΔΟΥ

ΔΙΓΕΝΗΣ  -ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

ΚΛΕΑΝΘΗΣ=-ΔΙΑΓΟΡΑΣ

ΑΡΗΣ  -ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ

ΕΡΜΗΣ   -ΡΟΔΟΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ  Λ.-ΑΡΕΝΑ

7η ΑΓΩΝ/ΚΗ

ΝΙΚΗ   ΡΟΔΟΥ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

ΔΙΑΓΟΡΑΣ-  ΑΣΤΕΡΑΣ  ΠΑΣΤ.

ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ-  ΔΙΓΕΝΗΣ

ΡΟΔΟΣ-  ΚΛΕΑΝΘΗΣ

ΑΡΕΝΑ –  ΑΡΗΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ   -ΕΡΜΗΣ

8η ΑΓΩΝ/ΚΗ

ΔΙΑΓΟΡΑΣ-  ΝΙΚΗ  ΡΟΔΟΥ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ  –  ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ  ΠΑΣΤ.-  ΡΟΔΟΣ

ΔΙΓΕΝΗΣ  – ΑΡΕΝΑ

ΚΛΕΑΝΘΗΣ  -ΗΡΑΚΛΗΣ  Λ.

ΑΡΗΣ  ΑΡΧ.-ΕΡΜΗΣ

9η ΑΓΩΝ/ΚΗ

ΝΙΚΗ  ΡΟΔΟΥ- ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ

ΡΟΔΟΣ-ΔΙΑΓΟΡΑΣ

ΑΡΕΝΑ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

ΗΡΑΚΛΗΣ  Λ.  –ΑΣΤΕΡΑΣ  ΠΑΣΤ.

ΕΡΜΗΣ   -ΔΙΓΕΝΗΣ

ΑΡΗΣ  ΑΡΧ.-ΚΛΕΑΝΘΗΣ

10η ΑΓΩΝ/ΚΗ

ΡΟΔΟΣ-ΝΙΚΗ   ΡΟΔΟΥ

ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ-ΑΡΕΝΑ

ΔΙΑΓΟΡΑΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ  Λ.

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ  -ΕΡΜΗΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ   ΠΑΣΤ.-ΑΡΗΣ   ΑΡΧ.

ΔΙΓΕΝΗΣ-  ΚΛΕΑΝΘΗΣ  ΠΑΡ.

11.-  ΑΓΩΝ/ΚΗ

ΑΡΕΝΑ-ΝΙΚΗ   ΡΟΔΟΥ

ΗΡΑΚΛΗΣ  Λ.- ΡΟΔΟΣ

ΕΡΜΗΣ  -ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ

ΑΡΗΣ   ΑΡΧ.- ΔΙΑΓΟΡΑΣ

ΚΛΕΑΝΘΗΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

ΔΙΓΕΝΗΣ   -ΑΣΤΕΡΑΣ  ΠΑΣΤ.

ΚΛΗΣΗ  ΠΟΔ/ΣΤΩΝ  ΜΙΚΤΩΝ  ΟΜΑΔΩΝ

ΜΙΚΤΗ  ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ

Από  τον  Ενωσιακό   προπονητή   κ.Θεοδωρου  Θεοδωρα  καλούνται    το   Σάββατο  12-3-2011  και   ωρα  10.00  στο  γήπεδο  ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ    για  προπονηση  οι  πιο  κάτω   ποδ/στής   της  Μικτής  προπαίδων..

ΜΙΧΑΛΑΣ  ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ  -ΚΙΟΤΤΟΥ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ –ΤΣΑΛΙΚΗΣ  ΣΤΑΜΑΤΗΣ  του  ΑΠΟΛΛΩΝΑ  ΚΑΛ.

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ   ΝΙΚΟΛΑΟΣ  -ΣΑΓΡΗΣ  ΣΕΡΑΦΕΙΜ της ΝΙΚΗΣ  ΡΟΔΟΥ

ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ  ΡΑΦΑΗΛ   -ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ  ΗΛΙΑΣ  του  ΑΣΤΕΡΑ  ΠΑΣΤΙΔΑΣ

ΚΟΥΓΙΟΣ   ΣΤΑΥΡΟΣ  του  ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΥ

ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ  ΠΕΤΡΟΣ   του  ΑΡΗ  ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ

ΑΡΝΙΤΑΛΗΣ  ΜΙΧΑΛΗΣ-ΜΑΝΤΙΚΟΣ  ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΘΑΡΡΕΝΟΣ   ΡΑΦΑΗΛ  -ΚΑΛΛΙΩΡΑΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ  -ΚΩΣΤΑΝΤΟΥΡΑΣ  ΚΩΝ/ΝΟΣ του  ΔΙΓΕΝΗ

ΚΥΠΡΙΩΤΗΣ  ΣΕΡΓΙΟΣ  -ΓΚΡΙΖΗΣ  ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΣΑΜΟΛΑΔΑΣ  ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ  του  ΔΙΑΓΟΡΑ

ΣΚΙΑΘΙΤΗΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ-ΠΕΛΕΚΑΝΟΣ  ΣΤΑΜΑΤΗΣ  της  ΡΟΔΟΥ

ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΗΣ   ΚΩΝ/ΝΟΣ  του  ΕΥΚΛΗ

ΠΑΠΑΖΑΣ  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ  του  ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΥ

 

Από   τον  Ενωσιακό  προπονητή   κ.ΘΕΟΔΩΡΟΥ  ΘΕΟΔΩΡΑ  κλήθηκαν  οι   παρακατω   ποδ/στές     για  την  ομάδα    των  ΝΕΩΝ    ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ   του  10ου ΟΜΙΛΟΥ .

ΜΙΚΤΗ  ΝΕΩΝ  /10ου ΟΜΙΛΟΥ/

1.-ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ    του   1994   της  ΕΠΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

2.-ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ   ΒΑΣΙΛΗΣ   του   1994  της  ΕΠΣΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

3.-ΔΙΑΚΟΒΑΣΙΛΕΙΟΥ  ΣΤΕΡΓΟΣ     του   1994  της  ΕΠΣ  ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

4.-ΠΑΠΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ  ΣΤΕΦ. Του 1994 της ΕΠΣ  ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

5.-ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ  ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ   του  1994  της  ΕΠΣ  ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

6.-ΠΑΠΑΚΩΝ/ΝΟΥ  ΑΝ ΑΣΤΑΣΙΟΣ    του   1994  της  ΕΠΣ  ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

7.-ΚΟΥΡΤΗΣ  ΛΕΟΝΑΡΔΟ      του    1995  της  ΕΠΣ   ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

8.-ΚΡΗΤΙΚΟΣ  ΛΟΥΚΑΣ    του  1994   της  ΕΠΣ  ΚΥΚΛΑΔΩΝ

9.-ΖΟΥΓΑΝΕΛΗΣ  ΑΝΔΡΕΑΣ    του  1994   της ΕΠΣ  ΚΥΚΛΑΔΩΝ

10.-ΚΟΥΚΑΣ  ΖΑΝΗΣ     του   1994  της  ΕΠΣ  ΚΥΚΛΑΔΩΝ

11.-ΜΠΑΚΛΑΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ   ΤΟΥ   1994  της  ΕΠΣ  ΚΥΚΛΑΔΩΝ

12.-ΜΠΑΝΑΚΑΚΗΣ  ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ   του  1995   της  ΕΠΣ  ΚΥΚΛΑΔΩΝ

13.-ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ   ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ   του  1995 της  ΕΠΣ  ΚΥΚΛΑΔΩΝ\

14.-ΧΑΤΖΗΚΛΕΙΔΑΡΑΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  του  1994   της ΕΠΣ  ΛΕΣΒΟΥ

15.-ΧΑΤΖΗΚΛΕΙΔΑΡΑΣ  ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ   του  1994   της  ΕΠΣ  ΛΕΣΒΟΥ

16.-ΣΑΜΠΑΝΗΣ   ΓΕΩΡΓΙΟΣ            του   1995  της  ΕΠΣ  ΛΕΣΒΟΥ

17.-ΒΟΥΡΟΣ  ΠΡΑΞΙΤΕΛΗΣ    του   1995  της  ΕΠΣ  ΛΕΣΒΟΥ

18.-ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ   ΙΩΑΝΝΗΣ   του  1994  της  ΕΠΣ  ΛΕΣΒΟΥ

19.-ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ    του  1994  της  ΕΠΣ  ΣΑΜΟΥ

20.-ΓΙΑΣΕΜΗΣ  ΛΕΩΝΙΔΑΣ   του  1994  της  ΕΠΣ  ΧΙΟΥ.

Από   τον   Ενωσιακό    προπονητή  κ. ΜΑΝΟΥΣΟΓΛΟΥ  κλήθηκαν  οι  παρακάτω   ποδ/στές    για   την  ΜΙΚΤΗ  ΠΑΙΔΩΝ  /ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ  10ου ΟΜΙΛΟΥ/

ΜΙΚΤΗ  ΠΑΙΔΩΝ  1.-ΣΚΕΥΟΦΥΛΑΚΑΣ   ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  του  1996  της ΕΠΣ  ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

2.-ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ   ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ  του  1996  της ΕΠΣ  ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

3-ΠΟΛΥΜΕΝΩΦ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  του  1996  της ΕΠΣ  ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

4.-ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ   ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  του  1996  της ΕΠΣ  ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

5.-ΚΕΦΑΛΙΑΝΟΣ   ΓΕΩΡΓΙΟΣ του  1996  της ΕΠΣ  ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

6.-ΠΑΠΑΣΤΕΦΑΝΟΥ  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του  1996  της ΕΠΣ  ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

7-ΚΑΤΣΑΡΑΣ   ΒΙΤΤΩΡΙΟ   του  1996  της ΕΠΣ  ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

8.-ΣΤΑΤΗΣ  ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ  του  1996  της ΕΠΣ  ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

9.-ΓΙΩΡΓΟΥ  ΙΩΑΝΝΗΣ  του  1996  της ΕΠΣ  ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

10.-ΠΕΤΑΥΡΑΚΗΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ   του  1996  της ΕΠΣ  ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

11.-ΒΟΛΟΝΑΚΗΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του  1996  της ΕΠΣ  ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

12.-ΣΟΓΙΑΝΝΗΣ   ΓΕΩΡΓΙΟΣ   του   1996  Της  ΕΠΣ  ΛΕΣΒΟΥ

13.-ΧΑΤΖΗΓΙΟΒΑΝΝΗΣ  ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ   του  1997  της  ΕΠΣ  ΛΕΣΒΟΥ

14.-ΣΑΛΤΑΜΑΡΑΣ   ΣΤΡΑΤΟΣ   του   1996  ΕΠΣ  ΛΕΣΒΟΥ

15.-ΖΑΧΑΡΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ    του  1996  ΕΠΣ  ΛΕΣΒΟΥ

16.-ΣΙΔΕΡΗΣ  ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ    του  1996 της  ΕΠΣ  ΣΑΜΟΥ

17.-ΠΡΑΜΑΤΙΑΣ   ΔΗΜΗΤΡΗΣ  του   1996  Της   ΕΠΣ  ΚΥΚΛΑΔΩΝ

18.-ΚΑΡΑΜΕΛΟΓΛΟΥ  ΚΩΝ/ΝΟΣ  του  1996  της  ΕΠΣ  ΚΥΚΛΑΔΩΝ

19.-ΞΥΔΑΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ     του   1997  της  ΕΠΣ  ΧΙΟΥ

20.- ΥΨΗΛΑΝΤΗΣ  ΑΝΤΩΝΗΣ    του  1996  της  ΕΠΣ  ΧΙΟΥ.

Ε.Π.Σ.ΔΩΔ/ΣΟΥ