Δελτίο τύπου 10-3-11

0

ΟΡΙΣΜΟΣ   ΑΓΩΝΩΝ  Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

26η ΑΓΩΝ/ΚΗ

ΗΜ/ΝΙΑ 

ΩΡΑ 

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ

ΓΗΠΕΔΟ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ

12/3/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

13:30

ΑΕ ΚΩΣ

ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ

ΝΕΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑ

ΒΡΑΧΝΑΣ

11/3/2011

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

15:30

ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ

ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ

ΜΑΡΙΤΣΩΝ

ΠΑΥΛΟΥΣ ΣΑΒΒΑΣ

11/3/2011

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

15:30

ΕΥΑΓΟΡΑΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ

ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ

12/3/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

15:30

ΑΕΡΑ

ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΥΘΙΩΝ

ΑΦΑΝΤΟΥ

ΒΑΣΙΛΑΡΑΚΗΣ

13/3/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

15:30

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.Ρ

ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ

ΙΑΛΥΣΟΥ

ΚΥΠΡΑΙΟΣ  ΘΕΟΔ.

12/3/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

15:30

ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ

ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ

ΒΑΤΙΟΥ

ΧΟΥΡΔΑΣ ΜΙΧ

12/3/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

15:30

ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ

ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ

ΛΙΝΔΟΥ

ΕΓΓΛΕΖΟΣ ΕΜΜ.

ΑΟ ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ

3-0  Α.Α.

12/3/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

15:30

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ

ΑΟ ΔΙΚΑΙΟΥ

ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ

ΠΑΠΑΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΩΣΤΑΣ

ΟΡΙΣΜΟΣ   ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ   ΑΓΩΝΩΝ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

ΒΟΗΘΟΣ_Α

ΒΟΗΘΟΣ_Β

ΠΑΡ.ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ

ΓΙΑΤΡΟΣ

ΣΗΜΕΙΩΣΕΙΣ

ΑΕ ΚΩΣ

ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ

ΜΑΜΜΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ

ΚΟΝΤΟΒΑΣΙΛΗΣ

ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ

ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ

ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Α.

ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ

ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ

ΣΤΕΡΓΟΥ

ΕΥΑΓΟΡΑΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ

ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ Ε

ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ ΣΤ

ΚΑΣΙΩΤΗΣ

ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΣ

ΑΕΡΑ

ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΥΘΙΩΝ

ΚΑΚΑΝΗΣ

ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ

ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ

ΤΑΡΑΛΗΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.Ρ

ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ

ΜΑΜΜΗΣ

ΜΑΓΓΟΣ

ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ

ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ

ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ

ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ

ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ Ε

ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ

ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ ΣΤ

ΚΟΤΤΟΡΟΣ

ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ

ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ

ΦΡΑΓΚΙΝΗΣ

ΔΙΑΜΑΝΤΕΑΣ

ΝΤΟΚΟΣ

ΚΑΖΑΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ

ΑΟ ΔΙΚΑΙΟΥ

ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Α

ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ

ΜΑΓΓΟΣ

ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ

ΟΡΙΣΜΟΣ   ΑΓΩΝΩΝ  Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ   20η ΑΓΩΝ/ΚΗ

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ

ΓΗΠΕΔΟ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ

13/3/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

15:30

ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ

ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝΑΔΙΟΥ

ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ

ΣΤΕΡΓΑΚΗΣ ΑΓ

13/3/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

12:00

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ

ΑΓ.IΣΙΔΩΡΟΣ

ΚΑΡΠΑΘΟΥ

ΣΠΑΝΟΣ

12/3/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

12:30

ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ

ΧΑΛΚΗΣ ΑΣ

ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ

ΣΥΝΤΗΧΑΚΗΣ

13/3/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

12:30

ΠΑΟΚ ΚΩ

ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ

ΖΗΠΑΡΙΟΥ

ΦΟΥΡΛΗΣ

13/3/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

12:00

ΑΣΠΙΣ ΣΑΛΑΚΟΥ

ΕΥΚΛΗΣ

ΣΑΛΑΚΟΥ

ΚΑΡΙΚΗΣ

11/3/2011

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

20:30

ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ

ΣΥΜΗΣ ΑΟ

ΚΟΣΚΙΝΟΥ

ΤΑΧΡΑΜΑΝΗΣ

13/3/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

15:30

ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΑΡΩΝ

ΜΑΛΩΝΑΣ

ΝΤΑΚΑΣ ΝΙΚ

ΟΡΙΣΜΟΣ  ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

ΒΟΗΘΟΣ_Α

ΒΟΗΘΟΣ_Β

ΠΑΡ.ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ

ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ

ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝΑΔΙΟΥ

ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ Ε

ΛΑΖΟΣ

ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑΣ

ΚΟΝΤΖΟΣ

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ

ΑΓ.IΣΙΔΩΡΟΣ

ΑΝΤΩΝΑΣ

ΜΑΝΤΑΣ

ΒΑΣΙΛΑΡΑΚΗΣ

ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ

ΧΑΛΚΗΣ ΑΣ

ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ

ΤΣΟΜΠΑΝΟΣ

ΑΤΣΑΛΑΚΗΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Π.

ΠΑΟΚ ΚΩ

ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ

ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΛΕΞΙΟΥ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Σ.

ΑΣΠΙΣ ΣΑΛΑΚΟΥ

ΕΥΚΛΗΣ

ΔΡΑΓΑΤΗΣ Δ

ΤΣΙΠΑΣ Δ.

ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ

ΠΗΔΙΑΚΗΣ

ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ

ΣΥΜΗΣ ΑΟ

ΔΡΑΓΑΤΗΣ Δ

ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑΣ

ΝΤΟΚΟΣ

ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΣ

ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΑΡΩΝ

ΚΑΚΑΝΗΣ

ΦΡΑΓΚΙΝΗΣ

ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ ΣΤ

ΣΑΚΕΛΑΡΙΔΗΣ

Β  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ     1ος ΟΜΙΛΟΣ

19η ΑΓΩΝ/ΚΗ

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ

ΓΗΠΕΔΟ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ

13/3/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

15:30

ΚΑΣΤΡΟ ΑΟ

ΔΗΜΗΤΡΑ

ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ

ΜΠΟΥΣΙΟΣ

13/3/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

15:30

ΑΛΘΑΙΜΕΝΗΣ

ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ

ΚΡΗΤΗΝΙΑΣ

ΣΕΒΔΑΛΑΚΗΣ

13/3/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

15:30

ΝΗΡΕΥΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ

ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ

ΜΑΤΣΑΜΑΣ

ΑΣ ΤΗΛΟΥ

ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ

ΠΑΡΑΙΤΗΘΗΚΕ

Ο ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ

13/3/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

16:00

ΔΩΡΙΕΑΣ

ΡΟΔΙΑΚΟΣ

ΕΑΚ ΡΟΔΟΥ

ΠΑΧΟΣ

13/3/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

15:30

ΑΦΑΝΤΟΥ Ε.Ν

ΑΣΠΙΣ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ

ΑΦΑΝΤΟΥ

ΜΑΚΡΗΣ

ΟΡΙΣΜΟΣ   ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

ΒΟΗΘΟΣ_Α

ΒΟΗΘΟΣ_Β

ΠΑΡ.ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ

ΚΑΣΤΡΟ ΑΟ

ΔΗΜΗΤΡΑ

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ

ΣΑΒΒΕΝΑΣ

ΤΑΣΗΣ

ΑΛΘΑΙΜΕΝΗΣ

ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ

ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ

ΔΡΑΓΑΤΗΣ Δ

ΤΣΙΠΑΣ Δ.

ΝΗΡΕΥΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ

ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ

ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ

ΚΑΣΙΩΤΗΣ

ΓΕΝΗΣ

ΔΩΡΙΕΑΣ

ΡΟΔΙΑΚΟΣ

ΜΠΕΡΔΕΜΠΕΣ

ΦΟΥΚΑΡΑΣ

ΓΕΩΡΓΑΣ

ΑΦΑΝΤΟΥ Ε.Ν

ΑΣΠΙΣ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ

ΧΑΡΙΣΜΑΝΙΔΗΣ

ΤΣΑΟΥΣΗΣ

ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ

και   2ος ΟΜΙΛΟΣ  /19η ΑΓΩΝ/ΚΗ/

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ

ΓΗΠΕΔΟ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ

13/3/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

12.00

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ

ΙΑΛΥΣΟΣ 97

ΔΙΜΥΛΙΑΣ

ΣΤΕΛΛΑΣ Π

12/3/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

15:30

ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ

ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ

ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ

ΚΑΚΟΥΛΗΣ

12/3/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

15.00

ΖΕΥΣ

ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ ΝΙΣΥΡΟΥ

ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ

ΦΡΑΝΤΖΗΣ

13/3/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

12:00

Ο.Φ.ΙΣΤΡΙΟΥ

ΙΠΠΟΤΕΣ ΑΣ

ΚΟΣΚΙΝΟΥ

ΦΩΤΕΙΝΗΣ

13/3/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

15:30

ΗΛΙΟΣ ΙΑΛΥΣΟΥ

ΑΣΚΛΗΠΙΕΙΟΥ ΠΑΣ

ΠΑΣΤΙΔΑΣ

ΜΠΑΡΚΑΣ ΑΛΕΚΟΣ

ΟΡΙΣΜΟΣ   ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

ΒΟΗΘΟΣ_Α

ΒΟΗΘΟΣ_Β

ΠΑΡ.ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ

ΙΑΛΥΣΟΣ 97

ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ

ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ

ΚΟΣΚΙΝΑΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ

ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ

ΚΥΡΙΤΣΗΣ

ΓΕΩΡΓΑΣ

ΛΑΖΟΣ

ΖΕΥΣ

ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ ΝΙΣΥΡΟΥ

ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Α.

ΚΑΣΙΩΤΗΣ

ΛΑΤΣΟΣ

Ο.Φ.ΙΣΤΡΙΟΥ

ΙΠΠΟΤΕΣ ΑΣ

ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Α.

ΒΟΥΤΣΑΣ

ΧΑΛΙΚΙΑΣ

ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ

ΗΛΙΟΣ ΙΑΛΥΣΟΥ

ΑΣΚΛΗΠΙΕΙΟΥ ΠΑΣ

ΒΟΥΤΣΑΣ

ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Α.

ΧΑΛΙΚΙΑΣ

ΟΡΙΣΜΟΣ   ΑΓΩΝΩΝ  ΝΕΩΝ   1ος ΟΜΙΛΟΣ  /17η ΑΓΩΝ/ΚΗ/

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ

ΓΗΠΕΔΟ

ΣΥΜΗ ΑΟ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΟΔΟΥ

ΑΝΑΒΟΛΗ

13/3/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

12:00

ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ

ΑΡΗΣ ΑΡΧ

ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ

12/3/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

10:30

ΑΕΡΑ

ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ

ΑΦΑΝΤΟΥ

ΟΡΦΕΑΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ

ΑΝΑΒΟΛΗ

13/3/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

11:00

ΡΟΔΟΣ ΑΣ

ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΥΘΙΩΝ

ΕΑΚ ΡΟΔΟΥ

ΟΡΙΣΜΟΣ   ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

ΒΟΗΘΟΣ_Α

ΒΟΗΘΟΣ_Β

ΓΙΑΤΡΟΣ

ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ

ΑΡΗΣ ΑΡΧ

ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ

ΒΟΛΟΝΑΚΗΣ

ΜΙΤΖΙΡΙΚΗΣ

ΤΑΜΠΑΚΗΣ

ΑΕΡΑ

ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ

ΡΑΔΟΣ

ΚΟΤΤΟΡΟΣ

ΚΟΣΚΙΝΑΣ

ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ

ΡΟΔΟΣ ΑΣ

ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΥΘΙΩΝ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ

ΚΡΗΤΙΚΟΣ

ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ

ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ

2ος ΟΜΙΛΟΣ   /17η ΑΓΩΝ/ΚΗ/

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ

ΓΗΠΕΔΟ

12/3/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

11:30

ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ

ΑΦΑΝΤΟΥ Ε.Ν

ΦΑΝΩΝ

13/3/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

15:30

ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ

ΚΟΣΚΙΝΟΥ

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ

ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ

ΑΝΑΒΟΛΗ

13/3/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ

ΑΣΚΛΗΠΙΕΙΟΥ ΠΑΣ

Ο-3  Α.Α.

13/3/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

13:00

ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΠΑΡ

ΕΑΚ ΡΟΔΟΥ

ΟΡΙΣΜΟΣ   ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

ΒΟΗΘΟΣ_Α

ΒΟΗΘΟΣ_Β

ΓΙΑΤΡΟΣ

ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ

ΑΦΑΝΤΟΥ Ε.Ν

ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ

ΛΥΚΟΥΡΕΣΗΣ

ΛΑΧΑΝΑΣ

ΗΛΙΟΥ

ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ

ΧΑΡΟΚΟΠΟΣ

ΛΑΤΣΟΣ

ΣΤΑΜΑΤΙΑΔΗΣ

ΜΠΑΟΥΡΗΣ

ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΠΑΡ

ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ

ΡΟΔΙΤΗΣ

ΛΑΧΑΝΑΣ

ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ

3ος ΟΜΙΛΟΣ  /14η ΑΓΩΝ/ΚΗ/

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ

ΓΗΠΕΔΟ

13/3/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

15:00

ΑΟ ΔΙΚΑΙΟΥ

ΑΕ ΚΩΣ

ΖΗΠΑΡΙΟΥ

13/3/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

14:00

ΟΜΙΛΟΣ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ

ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ

ΛΑΜΠΗ

12/3/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

15:00

ΠΑΟ ΚΩ

ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ

ΦΙΛΙΝΟΣ

13/3/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

16:00

ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ

ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑ

ΛΑΜΠΗ

ΟΡΙΣΜΟΣ   ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

ΒΟΗΘΟΣ_Α

ΒΟΗΘΟΣ_Β

ΑΟ ΔΙΚΑΙΟΥ

ΑΕ ΚΩΣ

ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ

ΟΜΙΛΟΣ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ

ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ

ΓΙΑΝΝΑΚΙΔΗΣ

ΠΑΟ ΚΩ

ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ

ΑΤΣΑΛΑΚΗΣ

ΚΡΙΚΟΓΛΟΥ

ΓΙΑΝΝΑΚΙΔΗΣ

ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ

ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑ

ΚΡΙΚΟΓΛΟΥ

ΟΡΙΣΜΟΣ  ΑΓΩΝΑ   ΕΞ  ΑΝΑΒΟΛΗΣ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ   11/3/2011  ΩΡΑ  12.00

ΓΗΠ:ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ   ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ  -ΤΗΛΟΣ  παρ.ΚΟΝΤΟΥ

ΔΙΑΙΤ:ΑΝΤΩΝΑΣ-ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ-ΛΑΤΣΟΣ

ΤΕΤΑΡΤΗ  16/3/2011

ΓΗΠ:ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ   ΩΡΑ  12.00  ΝΗΡΕΑΣ  -ΤΗΛΟΣ  παρ.  ΚΟΚΚΙΝΟΣ

ΟΡΙΣΜΟΣ   ΑΓΩΝΩΝ  ΕΞ  ΑΝΑΒΟΛΗΣ   ΝΕΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ   12/3/2011   ΩΡΑ   12.00

ΓΗΠ:ΛΙΝΔΟΥ  :ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ  -ΠΑΣ  ΑΣΚΛΗΠΕΙΟΥ

ΔΙΑΙΤ:ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ-ΡΟΔΙΤΗΣ-ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΥ  ΤΣΑΜΠ.

ΤΕΤΑΡΤΗ  16/3/2011

ΓΗΠ:ΜΑΛΩΝΑΣ   ΩΡΑ   16.00 ΗΡΑΚΛΗΣ Λ.-ΔΙΓΕΝΗΣ

ΔΙΑΙΤ:ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ-ΛΑΤΣΟΣ-ΜΙΤΖΙΡΙΚΗΣ

ΓΗΠ:ΑΦΑΝΤΟΥ  ΩΡΑ  16.00   ΕΝΑ  -ΝΙΚΗ  ΡΟΔΟΥ

ΔΙΑΙΤ:ΚΟΤΤΟΡΟΣ-ΛΑΜΠΡΟΥ  ΕΥΗ-ΜΙΤΖΙΡΙΚΗΣ

ΚΛΗΣΗ  ΠΟΔ/ΣΤΩΝ  ΜΙΚΤΩΝ  ΟΜΑΔΩΝ

ΜΙΚΤΗ  ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ

Από  τον  Ενωσιακό   προπονητή   κ.Θεοδωρου  Θεοδωρα  καλούνται    το   Σάββατο  12-3-2011  και   ωρα  10.00  στο  γήπεδο  ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ    για  προπονηση  οι  πιο  κάτω   ποδ/στής   της  Μικτής  προπαίδων..

ΜΙΧΑΛΑΣ  ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ  -ΚΙΟΤΤΟΥ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ –ΤΣΑΛΙΚΗΣ  ΣΤΑΜΑΤΗΣ  του  ΑΠΟΛΛΩΝΑ  ΚΑΛ.

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ   ΝΙΚΟΛΑΟΣ  -ΣΑΓΡΗΣ  ΣΕΡΑΦΕΙΜ της ΝΙΚΗΣ  ΡΟΔΟΥ

ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ  ΡΑΦΑΗΛ   -ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ  ΗΛΙΑΣ  του  ΑΣΤΕΡΑ  ΠΑΣΤΙΔΑΣ

ΚΟΥΓΙΟΣ   ΣΤΑΥΡΟΣ  του  ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΥ

ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ  ΠΕΤΡΟΣ   του  ΑΡΗ  ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ

ΑΡΝΙΤΑΛΗΣ  ΜΙΧΑΛΗΣ-ΜΑΝΤΙΚΟΣ  ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΘΑΡΡΕΝΟΣ   ΡΑΦΑΗΛ  -ΚΑΛΛΙΩΡΑΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ  -ΚΩΣΤΑΝΤΟΥΡΑΣ  ΚΩΝ/ΝΟΣ του  ΔΙΓΕΝΗ

ΚΥΠΡΙΩΤΗΣ  ΣΕΡΓΙΟΣ  -ΓΚΡΙΖΗΣ  ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΣΑΜΟΛΑΔΑΣ  ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ  του  ΔΙΑΓΟΡΑ

ΣΚΙΑΘΙΤΗΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ-ΠΕΛΕΚΑΝΟΣ  ΣΤΑΜΑΤΗΣ  της  ΡΟΔΟΥ

ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΗΣ   ΚΩΝ/ΝΟΣ  του  ΕΥΚΛΗ

ΠΑΠΑΖΑΣ  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ  του  ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΥ

Ε.Π.Σ.ΔΩΔ/ΣΟΥ