Beach volley: Τα αποτελέσματα της πρώτης ημέρας

0
11

Με τους ημιτελικούς γυναικών και ανδρών θα συνεχιστεί το απόγευμα της Κυριακής (17:30) το τελικό τουρνουά μπιτς βόλεϊ του Πανδωδεκανησιακού Πρωταθλήματος μπιτς βόλεϊ. Το Σάββατο πραγματοποιήθηκαν 10 αγώνες σε κάθε κατηγορία και οι ομάδες που προκρίθηκαν στους ημιτελικούς και θα έβαλαν υποψηφιότητα για μια θέση στο βάθρο είναι:
Γυναίκες:
Α΄Ημιτελικός: Ελισάβετ Αμορανίτη / Νεφέλη Δικαστοπούλου – Νένα Κουκουγκέλη / Χρυσάνθη Μαθιουδάκη
Β΄Ημιτελικός: Αγγελική Αγγελή / Νικολέτα Αμορανίτη – Μαριάννα Καραγιάννη / Κατερίνα Χανιωτάκη
Άνδρες:
Α΄Ημιτελικός: Κώστας Καρπαθάκης / Νίκος Μακρής – Δημήτρης Γιώτης / Γιάννης Φλεβάρης
Β΄Ημιτελικός: Ντάνιελ Γκένοφ / Σταύρος Ρουσέττος – Δημήτρης Κοτίτσας / Κυριάκος Μαυράκης.
Οι αγώνες θα αρχίσουν με τους ημιτελικούς γυναικών στις 17:30, θα ακολουθήσουν οι ημιτελικοί των ανδρών, οι μικροί τελικοί σε άνδρες και γυναίκες και το πρόγραμμα θα ολοκληρωθεί με τους μεγάλους τελικούς.
Όλα τα αποτελέσματα των αγώνων της πρώτης ημέρας είναι:

 

 

Γυναίκες:

 

Ομάδα 1

vs

Ομάδα 2

Αποτέλεσμα

Αμορανίτη Ε / Δικαστοπούλου

vs

Καραμούζη / Ζρβα

2

0

21-6,21-4

Κωνσταντάκη / Μαθιουδάκη Μ

vs

Γιαννέλη / Μπόνη

0

2

13-21,18-21

Κουκουγκέλη / Μαθιουδάκη Χρ

vs

Καραγιαννη / Χανιωτακη

2

1

21-16,18-21,15-10

Κώτη  / Παρασκευά

vs

Αγγελή / Αμορανίτη Ν

1

2

15-21,21-19,7-15

Αμορανίτη Ε / Δικαστοπούλου

vs

Γιαννέλη / Μπόνη

2

0

21-19,21,8

Κουκουγκέλη / Μαθιουδάκη Χρ

vs

Αγγελή / Αμορανίτη Ν

0

2

19-21,10-21

Καραμούζη / Ζρβα

vs

Κωνσταντάκη / Μαθιουδάκη Μ

0

2

16-21,15-21

Καραγιαννη / Χανιωτακη

vs

Κώτη  / Παρασκευά

2

0

21-19,21-11

Κωνσταντάκη / Μαθιουδάκη Μ

vs

Κουκουγκέλη / Μαθιουδάκη Χρ

0

2

16-21,16-21

Καραγιαννη / Χανιωτακη

vs

Γιαννέλη / Μπόνη

2

0

15-21,17-21

Αμορανίτη Ε / Δικαστοπούλου

vs

Κουκουγκέλη / Μαθιουδάκη Χρ

 

 

 

Αγγελή / Αμορανίτη Ν

vs

Καραγιαννη / Χανιωτακη

 

 

 

Ηττημένος Αγώνα Νο11

vs

ΗττημένοςΑγώναΝο12

 

 

 

Νικητής Αγώνα Νο11

vs

Νικητής Αγώνα Νο12

 

 

 

 

 

Άνδρες:

Ημερομηνία

Ομάδα 1

vs

Ομάδα 2

Αποτέλεσμα

7-Σεπ

Καρπαθάκης / Μακρής

vs

Βούλκα / Γκλάρας

2

0

21-2,21-6

7-Σεπ

Ορμενάι / Χειμωνέττος

vs

Κοτίτσας / Μαυράκης

1

2

21-11,13-21,8-15

7-Σεπ

Γιώτης / Φλεβάρης

vs

Γεράκης / Δεληγιώρης

2

0

21-12,21-10

7-Σεπ

Γιακουμάρος / Χαριστής

vs

Ρουσέττος / Γκένοφ

0

2

21-12,21-10

7-Σεπ

Καρπαθάκης / Μακρής

vs

Κοτίτσας / Μαυράκης

2

0

21-19,21-16

7-Σεπ

Γιώτης / Φλεβάρης

vs

Ρουσέττος / Γκένοφ

0

3

15-21,18-21

7-Σεπ

Βούλκα / Γκλάρας

vs

Ορμενάι / Χειμωνέττος

0

2

15-21,5-21

7-Σεπ

Γεράκης / Δεληγιώρης

vs

Γιακουμάρος / Χαριστής

0

2

8-21,15-21

7-Σεπ

Ορμενάι / Χειμωνέττος

vs

Γιώτης / Φλεβάρης

0

2

19-21,22-24

7-Σεπ

Γιακουμάρος / Χαριστής

vs

Κοτίτσας / Μαυράκης

0

2

13-21,9-21

8-Σεπ

Καρπαθάκης / Μακρής

vs

Γιώτης / Φλεβάρης

 

 

 

8-Σεπ

Ρουσέττος / Γκένοφ

vs

Κοτίτσας / Μαυράκης

 

 

 

8-Σεπ

Ηττημένος Αγώνα Νο11

vs

ΗττημένοςΑγώναΝο12

 

 

 

8-Σεπ

Νικητής Αγώνα Νο11

vs

Νικητής Αγώνα Νο12