Αρχική Αθλητικά νέα Βόλεϊ Αήττητες οι γυναίκες της Τελχινίδας (pics & video)

Αήττητες οι γυναίκες της Τελχινίδας (pics & video)

0
ilios telxinida ginaikes

Χωρίς να δυσκολευτεί απέναντι στη νεανική ομάδα του Ήλιου, η Τελχινίδα ολοκλήρωσε με μία ακόμη νίκη τούς αγώνες της για την α΄ φάση του Περιφερειακού πρωταθλήματος Γυναικών. Οι περσινές πρωταθλήτριες με τη νίκη τους αυτή κατάφεραν να διατηρήσουν το αήττητο στο φετινό πρωτάθλημα χωρίς μάλιστα να χάσουν ούτε σετ!
ΑΣ Ήλιος – ΡΣΦΠ Τελχινίς 0-3 σετ σε 44΄ (08-25 σε 17΄, 06-25 σε 12΄και 06-25 σε 15΄)
Ήλιος: (Δημήτρης Δοξάκης) Λόρεν Αζεμάι, Σοφ. Τζανή, Χαρ. Σούλη, Αριολ. Αμαντασί, Αικ. Σακελαρίδη, Αθ. Τσιριγωτάκη, Σοφ. Σώρρα, Αικ. Ισκά και Ιωάν. Σταματιάδη.
Τελχινίς: (Νίκος Τσιντομηνάς, Μιχάλης Τσιμισίρης) Αγλαΐα Σκορδά, Ελισάβετ Αμορανίτη, Φαίη Μίχου, Μαρία Βλαμάκη, Μαρία Βρατσάλη, Νικολέτα Αμορανίτη, Εύη Δημογεροντάκη, Ελεάννα Κωνσταντάκη, Αγγελίνα Κώτη, Δήμητρα Σμυρλή και Λουΐζα Τσαγγαράκη (λίμπερο).
Διαιτητές του αγώνα ήταν ο Νίκος Χατζησταυρίδης, ο Σάκης Κυπριώτης και η Νικολέτα Κρίτσα.

{yoogallery src=[/images/stories/fotos/sezon2012_2013/alla_spor/volei/ilios_telxinida_ginaikes/] width=[150] height=[150]}