Αρχική Αθλητικά νέα Super League 2 Άφησε καλές εντυπώσεις ο Διαγόρας

Άφησε καλές εντυπώσεις ο Διαγόρας

0

Πολύ καλές εντυπώσεις άφησε η ομάδα του Διαγόρα στο πρώτο της φιλικό παιχνίδι που έδωσε στην πρωτεύουσα απέναντι στο Κερατσίνι επικρατώντας με 3 – 0. Ο Διαγόρας είχε πολύ καλά διαστήματα κατά τη διάρκεια του παιχνιδιού και έδειξε ότι πραγματικά βρίσκεται σε πολύ καλό δρόμο. Το σκορ άνοιξε στο πρώτο ημίχρονο ο Κασνέτση με κεφαλιά μετά από εκτέλεση κόρνερ του Ναβαλόν (0 – 1). Τα άλλα δυο τέρματα επιτεύχθηκαν στο δεύτερο ημίχρονο, το ένα με πλασέ του Μεντί ( 0 – 2) και το άλλο με σουτ του Γούλα μέσα από την μεγάλη περιοχή ( 0 – 3).
Η σύνθεση του Διαγόρα: Τσέλιος, Μανωλάκης, Καρπαθάκης, Μκρτσιάν, Παπαδόπουλος, Μπαρμπαρούσης, Μπουρλάκης, Ναβαλόν, Παρέχο, Κέρι, Μπελέρης (Έπαιξαν και οι Γούλας, Γεωργίου, Ηλιάδης, Προβατίδης, Κασνέτση, Αθανασίου, Ρουτζιέρης, Ευαγγελίδης, Σταματόπουλος και Μεντί)