4ος Διεθνές τουρνουά: Αποτελέσματα και βαθμολογίες

0
ippotes logo

Ανακοινώθηκαν τα αποτελέσματα των αγώνων της πρώτης ημέρας του 4ου Διεθνούς τουρνουά ποδοσφαίρου με την επωνυμία Rhodes Knights που βρίσκεται σε εξέλιξη στο νησί της Ρόδου.
Αναλυτικά:

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ (2009 – 2010)
Αποτελέσματα
Γηπεδο 1 Α Όμιλος
Ιάλυσος 1 – ΑΕΡΑ 4-1
Αγιος Ισίδωρος – Φοίβος 1-6
Βαθμολογία
1. Φοίβος 3
2. Ιάλυσος 3
3. ΑΕΡΑ 0
4. Αγ. Ισίδωρος 0

Γήπεδο 2 Β όμιλος
Αποτελέσματα
Ιάλυσος 2 – Ιππότες 9-1
ΑΣ Ρόδος – Ακαδημία Βελή 2-2
Βαθμολογία
1. Ιάλυσος 2 3
2. ΑΣ Ρόδος 1
3. Ακαδημία Βελή 1
4. Ιππότες 0

Τζούνιορ 2007-2008
Α όμιλος
ΑΣ Ρόδος – Νίκη Ρόδου 4-5
Ιάλυσος – Πανιώνιος 0-17
Βαθμολογία
1. Πανιώνιος 3
2. Νίκη Ρόδου 3
3. ΑΣ Ρόδος 0
4. Ιάλυσος 0

Β όμιλος
Ολυμπιακός Αγίου Στεφάνου – Ατρόμητοι Ρόδου 3-2
Φοίβος – ΑΕΡΑ 6-1
Βαθμολογία
1. Φοίβος 3
2. Ολυμπιακός ΑΓ. Στ. 3
3. Ατρόμητοι Ρ 0
4. ΑΕΡΑ 0
Γ όμιλος
Σιφωνιός 1 – Φοίβος 2-1
Ιάπετός Κ. – Ακαδημία Βελή 0-1
Βαθμολογία
1. Σιφωνιός 1 3
2. Ακαδημία Βελή 3
3. Ιαπετός Κ. 0
4. Φοίβος 0

Προπαιδικό 2005-2006
Α όμιλος
Αθλοπαιδιές Κω – Απόλλωνα 11-1
Άγιος Ισιδωρος – ΑΣ Ρόδος 1-2
Βαθμολογία
1. Αθλοπαιδιές Κω 3
2. ΑΣ Ρόδος 3
3. Άγιος Ισίδωρος 0
4. Απόλλωνα 0

Β όμιλος
Ποσειδώνας Καρ.- Πάγος Σύρου 0-4
Νίκη Ρόδου – Φοίβος 5-1
Βαθμολογία
1. Πάγος Σύρου 3
2. Νίκη Ρόδου 3
3. Φοίβος 0
4. Ποσειδώνας Κ. 0

Γ όμιλος
Ιαπετός Κ. – ΑΕΡΑ 1-7
Αρσεναλ Σύρου – Αστέρας Π. 6-1
Βαθμολογία
1. Άρσεναλ Σύρου 3
2. ΑΕΡΑ 3
3. Ιαπετός 0
4. Αστέρας Π . 0

Δ όμιλος
Ανταγόρας – Ιππότες 0-3
Σιφωνιός – Ποσειδώνας Κ. 5-1
Βαθμολογία
1. Σιφωνιός 3
2. Ιππότες 3
3. Ανταγόρας 0
4. Ποσειδώνας Κ. 0
Παιδικό 2003- 2004
Γήπεδο Κοσκινού

Α όμιλος
ΑΕΚ – Ποσειδώνας Κ. 7-1
Ανταγόρας – Αρένα 0-9

Βαθμολογία
1. Αρένα 3
2. ΑΕΚ 3
3. Ποσειδώνας Κ. 0
4. Ανταγόρας 0

Β’ομιλος
Μύκονος – Λέρος 3-1
Αθλοπαιδιές Κω – Απόλλων Καλ 4-0
Βαθμολογία
1. Αθλοπαιδιές Κω 3
2. Μύκονος 3
3. Λέρος 0
4. Απόλλων Καλ. 0

Γ όμιλος
Απόλλων Σμύρνης – ΑΟ Δικαίου 9-0
ΑΕΡΑ – Αγ. Ισίδωρος 1-2
Βαθμολογία
1. Απόλλων Σμ 3
2. Αγ. Ισίδωρος 3
3. ΑΕΡΑ 0
4. ΑΟ Δικαίου 0

Εφηβικό 2001- 2002
Α όμιλος
Ιππότες – Καλυμνιακός 4-0
Πανιώνιος – Καρλόβασι 3-0
Βαθμολογία
1. Ιππότες 3
2. Πανιώνιος 3
3. Καρλόβασι 0
4. Καλυμνιακός 0

Β όμιλος
Απόλλων Σμύρνης – ΑΣ Ρόδος 1-0
Μύκονος – ΑΟ Βαθύ 2-0
Βαθμολογία
1. Μύκονος 3
2. Α πόλλων Σμ 3
3. Α Σ Ρόδος 0
4. Α Ο Βαθύ 0

Νέοι 1998- 1999-2000

Α όμιλος
Μπεσίκτας – Απόλλων Καλ. 2-1
Ρεπό Ιππότες
Βαθμολογία
1. Μπεσίκτας 3
2. Απόλλων Καλ. 0
3. Ιππότες 0

Β όμιλος
Μύκονος – Ευαγόρας 3-1
Ρεπό ΑΕΡΑ
Βαθμολογία
1. Μύκονος 3
2. Ευαγόρας 3
3. ΑΕΡΑ 0

Συνδεθείτε με username ή email