2ο Ανοικτό-Εργασιακό πρωτάθλημα καλαθοσφαίρισης 2022-2023:Αποτελέσματα 2ης αγωνιστικής Α’ ομίλου

Αποτελέσματα 2ης Αγωνιστικής Α’ ομίλου :

ΚΟΣΚΙΝΟΥ CITY – EPAVLIS BC 20-0 (A.A.) XXSPORTS BC – Α.Ε.Ν. ΑΦΑΝΤΟΥ 16 – 70 ΔΩΡΙΕΙΤΕΣ – GIALLOROSSI  51 – 59
UNDERDOGS – HERMES / ELECTROINVEST 59 – 54
Ρεπό:The Villagers

XXSPORTS BC – Α.Ε.Ν. ΑΦΑΝΤΟΥ 16 – 70
Δεκάλεπτα : 00-14, 08-28(ημ.), 12-54, 16-70 Διαιτητές : Τζανετάκης – Πετρίδης

XXSPORTS BC ( Καταβαίνης) : Μυλωνάς 3(1), Γιορδαμνής Α., Θυριάκης, Μπατέστας 3, Συμιακός, Στελλάς, Γιορδαμνής Ν. 4, Σταυριάς 2, Δημουλάς 4.
Α.Ε.Ν. ΑΦΑΝΤΟΥ (Καρακωνσταντής): Λαουδίκος 4, Καντής 5(1), Μοσχούς Η. 9, Δρακιού 3, Σφυρίδης 2, Μανέττας 12, Μοσχούς Σ. 11(1), Νικολής 9, Κακούλης 15.

ΔΩΡΙΕΙΤΕΣ –GIALLOROSSI  51 – 59
Δεκάλεπτα : 18-13, 26-40(ημ.), 45- 44, 51-59 Διαιτητές : Αγγελής – Νικηφορίδης

ΔΩΡΙΕΙΤΕΣ (Μαγριπλής): Βασιλάκης 11(3), Πατινιώτης 10(2), Γαλάτος, Κατεπόδης Μ. 16(1), Κατεπόδης Ν. ,Χαραλάμπης Κώστας 2, Χαραλάμπης Τ.,Κορρός 11, Γουλόπουλος 1, Φουκαράκης.
GIALLOROSSI  (Ξυπολιάς): Τσιτσούλας 7, Ζαμπούκας,Κρόκος, Χατζημάρκος 3(1),Μπανγκούρας 21, Κοκορόγιαννης,Μπάτσικας, Φάντης 3(1), Τσάρας 4, Μήτρου 19, Θυρής, Μέντος 2.

UNDERDOGS – HERMES / ELECTROINVEST 59 – 54
Δεκάλεπτα : 18-16, 33 – 30(ημ.), 48 – 44, 59 – 54 Διαιτητές : Αγγελής – Μελλίνη

UNDERDOGS (Παπακώστας): Λυμπέρης 2, Μελισσάς 5(1), Παπακώστας 6, Κλαδίτης 2, Φυλτζανίδης 11(3), Σαββόγλου, Αντωνίου 33(4), Καλλιγάς, Τσεκούρας.
HERMES / ELECTROINVEST ( Κουρούνης): Πετεβές 9(3), Κουρούνης 5(1), Ορφανός 2, Παπαδομαρκάκης 3(1), Λαζαράκης 1, Αϊβάζίδης  4, Τερνέζης 11(2), Κωστάκης 3(1), Τσικίμης 11, Χαβιαράς, Ηλιού 5, Τσιφούτης.

Βαθμολογία 2ης Αγωνιστική Α ́ ομίλου
1.GIALLOROSSI
136-82(+54) 4
2. UNDERDOGS
126-112(+14) 4
3.ΑΕΝ ΑΦΑΝΤΟΥ
128-83(+45) 3
4.ΚΟΣΚΙΝΟΥ CITY
64-54(+10) 3
5.ΔΩΡΙΕΙΤΕΣ
122-115(+7) 3
6.HERMES / ELECTROINVEST
108-103(+5) 3
7.XXSPORTS BC
47-147(-100) 2
8.The Villagers
56-71(-15) 1
9.Epavlis B.C
0-20(-20) 0

·Οι ομάδες Epavlis B.C και The Villagers έχουν 1 παιχνίδι λιγότερο.
·Η ομάδα Epavlis B.C έχει έναν μηδενισμό.

Β´ όμιλος-2η αγωνιστική(3-4/12):
Σάββατο 3/12:
(17:30):Villanova City-Ηρακλής Μαριτσών
(19:30):Sin dream team-Diamonds by army gate

Κυριακή 4/12:
(17:30):Fake Warriors by Σταυρός Καλυθιών-Δωριέας Νεοχωρίου
(19:30):Crows-ΟΕΕ

Διαβάστε επίσης:

Επικαιρότητα

Ελεύθερη Πένα

Αθλητικά Νέα

Αφήστε το σχόλιο σας

σχόλιο

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments