Αρχική Ε.Π.Σ. Δωδεκανήσου ”Σάρωσαν” στην επανάληψη

”Σάρωσαν” στην επανάληψη

0
anagenisi_paidiko
Με το ευρύ 5-0 κέρδισε χθες η ομάδα της  Αναγέννησης τον Ηρακλή Λάρδου στο ενωσιακό γήπεδο στο Καρακόνερο στο εξ αναβολής παιχνίδι του παιδικού πρωταθλήματος. Οι πιτσιρικάδες του Λάζαρου Θρουμουλόπουλου στο πρώτο ημίχρονο κατάφεραν  να προηγηθούν πολύ νωρίς με γκολ του Καρπάτση και στη συνέχεια να ανοίξουν και άλλο τη ψαλίδα στο σκορ με αυτογκόλ από τον Bica.Στην επανάληψη οι γηπεδούχοι ανέβηκαν ψηλότερα και εύκολα έφτασαν στο σκορ σε 5-0 με τον Ταουλαράι να πετυχαίνει δύο τέρματα  και τον Scollins άλλο ένα.

Διαιτητής του αγώνα ήταν ο Δουλγέρης με βοηθούς τους Κασιώτη και Καλκαβούρα.

Aναγέννηση: Κώτσης, Scoullins, Μιχαήλου, Μωραΐτης, Κόκα, Καρπάτσης, Κουδούνης, Ταουλαράι, Κωστάκης, Ντίνης , Kόττορος. Επίσης έπαιξαν και οι Gjoka, Ντίνης, Ντάλλας, Θεοχάρης.

Ηρακλής Λ.: Μουστάκας, Kotollacu, Bica, Koτζιάς, Γκάτι, Muccollari, Διακολουκάς, Ευαγγελίδης, Πρέντι, Φάκκας, Διακογεωργίου. Έπαιξαν επίσης και οι Κολόι, Κανύχης.