26.11.2010

0

ΚΛΗΡΩΣΗ    ΚΥΠΕΛΛΟΥ   ΟΜΙΛΟΥ  ΡΟΔΟΥ
  Την   Τρίτη   30/11/2010   και   ωρα  16.00  στα  νέα   γραφεία   της  ΕΠΣΔ  /1ο  χιλ. ΡΟΔΟΥ  -ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ  θα  πραγματοποιηθεί      η κλήρωση     για  την  επόμενη  φάση  του   κυπέλλου  ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ.  (Οι  ομάδες   που  έχουν  προκριθεί    είναι: ΕΡΜΗΣ  ΚΑΛ.-ΔΟΞΑ  ΨΙΝΘΟΥ-ΔΙΑΓΟΡΑΣ  ΒΑΤ.-ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ –ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.Ρ.-ΔΙΓΕΝΗΣ –ΚΑΤΤΑΒΙΑ-ΗΡΑΚΛΗΣ  ΛΑΡΔΟΥ-ΚΛΕΑΝΘΗΣ-ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ  -ΑΡΗΣ   ΑΡΧ.).
ΟΡΙΣΜΟΣ    ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ   ΑΓΩΝΩΝ
ΠΑΕ  ΡΟΔΟΣ-ΤΑΠ  ΚΕΡΑΥΝΟΣ  ΚΕΡΑΤΕΑΣ   ΣΑΒΒΑΤΟ 27  ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ  2010  ΩΡΑ  15.00  ΔΗΜΟΤΙΚΟ  ΣΤΑΔΙΟ  ΡΟΔΟΥ  παρ.  ΠΑΥΛΙΔΗΣ  ΓΙΩΡΓΟΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΣ   ΕΠΟΠΤΗΣ   ΨΥΛΛΑΚΗΣ   ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΔΙΑΓΟΡΑΣ  -ΠΑΣ  ΓΙΑΝΝΙΝΑ   ΔΕΥΤΕΡΑ  29/11/2010    ΩΡΑ   18.00  ΔΗΜΟΤΙΚΟ  ΣΤΑΔΙΟ  ΡΟΔΟΥ    παρ. ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ  ΣΑΒΒΑΣ   βοηθός   ΤΟΠΠΟΣ  ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ   ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΣ  ΕΠΟΠΤΗΣ   ΒΑΓΙΑΝΟΣ  ΓΑΜΒΡΟΥΔΗΣ   και  βοηθός  οικονομικού  επόπτη  ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ   ΣΑΒΒΑΣ

ΝΕΟΙ   ΔΙΑΓΟΡΑ –ΠΑΣ  ΓΙΑΝΝΙΝΑ   ΚΥΡΙΑΚΗ  28/11/2010  ΩΡΑ  11.00   ΓΗΠ.ΑΓΙΩΝ  ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ   παρ.  ΤΟΠΠΟΣ   ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ
ΚΛΗΣΕΙΣ  ΠΟΔ/ΣΤΩΝ  ΜΙΚΤΩΝ  ΟΜΑΔΩΝ
  Από   της  Ενωσιακούς  ποδ/στές   κκ. ΘΕΟΔΩΡΟΥ  ΘΕΟΔ. και   ΜΑΝΟΥΣΟΓΛΟΥ  ΓΙΑΝΝΗ  καλούνται  οι  πιο  κάτω  ποδ/στές   της  Μικτής  Νέων   να  βρίσκονται   στο  Ενωσιακό  γήπεδο  (Ε.ΑΚ.)  την  Τρίτη   30-11-2010     και  ωρα  14.45    για  φιλικό  με  ΝΕΟΥΣ   ΔΙΑΓΟΡΑ 
  ΜΙΚΤΗ    ΝΕΩΝ
1.-ΓΙΑΜΠΕΡΑΚΗΣ   ΑΓΓΕΛΟΣ       του   ΔΙΑΓΟΡΑ
2.-ΠΑΠΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ   ΣΤΕΦ.   Της   ΡΟΔΟΥ
3.-ΓΙΩΡΓΑΣ  ΑΝΔΡΕΑΣ                                της  ΡΟΔΟΥ
4.-ΚΟΥΜΕΝΤΟΣ   ΓΕΩΡΓΙΟΣ                      της  ΡΟΔΟΥ
5.-ΚΑΡΠΑΘΑΚΗΣ   ΙΩΑΝΝΗΣ       της      ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ
6.-ΛΙΑΣΚΑΣ   ΙΩΑΝΝΗΣ                 της      ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ
7.-ΣΤΡΑΒΟΓΙΑΝΝΗΣ   ΝΙΚΟΛ.     Της     ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ
8.-ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ  ΤΡΙΑΝΤ.            Του    ΔΙΑΓΟΡΑ  ΒΑΤΙΟΥ
9.-ΠΑΠΑΚΩΝ/ΝΟΥ   ΑΝΑΣΤ.  Του          ΚΛΕΑΝΘΗΣ
10.-ΑΤΣΙΔΗΣ  ΜΙΧΑΛΗΣ                του   ΚΛΕΑΝΘΗ
11.-ΜΠΕΝΟΥΡ  ΚΩΝ/ΝΟΣ          του    ΗΡΑΚΛΗ  ΛΑΡΔΟΥ
12.-ΔΙΑΚΟΒΑΣΙΛΕΙΟΥ  ΣΤΕΡΓΟΣ    του   ΗΡΑΚΛΗ  ΛΑΡΔΟΥ
13.- ΤΣΟΥΒΑΛΑΣ   ΚΩΝ/ΝΟΣ       του      ΦΟΙΒΟΥ
14.-ΠΕΤΑΥΡΑΚΗΣ   ΜΙΧΑΛΗΣ     του   ΦΟΙΒΟΥ
15.-ΚΕΠΕΡΗΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ        του   ΑΠΟΛΛΩΝΑ  ΚΑΛ.
16.-ΓΕΝΗΜΑΧΛΕΛΗΣ  ΗΛΙΑΣ      του   ΑΠΟΛΛΩΝΑ  ΚΑΛ.
17.-ΟΡΦΑΝΟΣ   ΑΝΔΡΕΑΣ             του  ΑΠΟΛΛΩΝΑ  ΚΑΛ.
18.-ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ  ΣΤ.       της   ΝΙΚΗΣ   ΡΟΔΟΥ
19.-ΚΟΥΡΤΗΣ  ΛΕΟΝΑΡΔΟ           της  ΝΙΚΗΣ   ΡΟΔΟΥ
20.-ΚΩΣΤΟΜΟΙΡΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΗΣ  της  ΔΟΞΑΣ  ΨΙΝΘΟΥ
21.-ΤΡΑΠΙΕΡΗΣ    ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ     του   ΙΑΛΥΣΟΣ  
22.-ΓΙΑΚΟΥΜΑΡΟΣ   ΜΑΝΩΛΗΣ    του  ΗΡΑΚΛΗ  ΜΑΡΙΤΣΩΝ
23.-ΧΕΙΜΩΝΕΤΟΣ   ΜΙΑΟΥΛΗΣ    της  ΧΑΛΚΗΣ

Επίσης     για   την  Δευτέρα    29/11/2010  και   ωρα   14.45  καλούνται   οι  πιο  κάτω    ποδ/στές    της   Μικτής   παίδων    για   φιλικό    με   την  ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ  :
         ΜΙΚΤΗ ΠΑΙΔΩΝ.
ΠΕΤΑΥΡΑΚΗΣ   ΧΡΗΣΤΟΣ
ΣΚΕΥΟΦΥΛΑΚΑΣ    Γ.
ΓΙΩΡΓΟΥ   ΙΩΑΝΝΗΣ
ΠΑΠΑΣΤΕΦΑΝΟΥ  ΕΜΜ.
ΝΙΚΗΤΑΣ  ΣΤΕΦΑΝΟΣ
ΚΟΥΔΟΥΝΗΣ  ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ
ΚΟΥΡΟΥΝΑΣ  ΝΙΚΟΛΑΣ
ΒΟΛΟΝΑΚΗΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΚΑΤΣΑΡΑΣ  ΒΙΤΤΩΡΙΟ
ΓΙΔΑΡΗΣ  ΣΤΕΦΑΝΟΣ
ΒΑΣΙΛΑΡΑΚΗΣ  ΦΙΛΗΜΩΝ
ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ  ΚΩΝ/ΝΟΣ
ΚΑΛΑΙΤΖΙΔΗΣ  ΙΩΑΚΕΙΜ
ΣΤΑΤΗΣ  ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ   Χ.
ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ   ΑΛΕΞ.
ΚΟΥΦΑΛΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ   του  ΑΠΟΛΛΩΝ  ΚΑΛ.