ΕΠΣΔ δελτίο τύπου 24.01.11

0

ΟΡΙΣΜΟΣ   ΑΓΩΝΩΝ     ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ  28-1-2011
Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ   19Η  ΑΓΩΝ/ΚΗΓΗΠ:  ΜΑΡΙΤΣΩΝ   ΩΡΑ   15.00  ΗΡΑΚΛΗΣ  ΜΑΡ.-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ  Ν.Ρ.   παρ.ΔΗΜΗΤΡΑΣ
ΓΗΠ: ΑΦΑΝΤΟΥ  ΩΡΑ  15.00  ΑΕΡΑ  -ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ  παρ.ΦΡΑΝΤΖΗΣ

ΤΟΥΡΝΟΥΑ  ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ  ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ
ΓΙΑ  ΗΛΙΚΙΕΣ  1999-2000-2001
Την  Κυριακή  30 Ιανουαρίου   2011    θα  διεξαχθεί    Τουρνουα   της  Επιτροπής  Καλλιέργειας   για    ποδ/στές    ηλικίας  1999,2000 και   2001.
Δηλώσεις   συμμετοχής    εως    Τεταρτη   26/1/2011   και   ωρα   12.00   στην  Γραμματεία    της  ΕΠΣΔ.

ΚΛΗΣΗ  ΠΟΔ/ΣΤΩΝ  ΜΙΚΤΩΝ  ΟΜΑΔΩΝ
Καλούνται    οι   πιο  κάτω   ποδ/στές   των  ΜΙΚΤΩΝ  μας  ομάδων  ΝΕΩΝ  και  ΠΑΙΔΩΝ   ,να   βρίσκονται   στο   Ενωσιακό   γήπεδο    την  Τρίτη  25 Ιανουαρίου   και   ωρα   15.00  για  προπονηση  για   την  εναρξη    προετοιμασίας   των  Μικτων ομάδων  για   την  επόμενη  φάση.
Επίσης  καλούνται  οι  ποδ/στές  που   δεν  έχουν  παραδώσει   το   αθλητικό  υλικό   να   το  παραδώσουν    την   πιο  πανω  ημερομηνία  
  
 ΜΙΚΤΗ    ΝΕΩΝ
 
1.-ΚΟΥΜΕΝΤΟΣ   ΓΕΩΡΓΙΟΣ                    της   ΡΟΔΟΥ
 2.- ΠΑΠΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ   ΣΤ.   της   ΡΟΔΟΥ
 3.-ΓΕΩΡΓΑΣ   ΑΝΔΡΕΑΣ                            της  ΡΟΔΟΥ
 4.-ΚΑΡΠΑΘΑΚΗΣ    ΙΩΑΝΝΗΣ                 της   ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ
 5.-ΓΙΑΜΠΕΡΑΚΗΣ   ΑΓΓΕΛΟΣ                 του   ΔΙΑΓΟΡΑ
 6.-ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ   ΤΡΙΑΝΑΤΑΦΥΛΛΟΣ  του    ΔΙΑΓΟΡΑΣ   ΒΑΤ.
 7.-ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑΣ                                      του    ΚΛΕΑΝΘΗ
 8.-ΠΑΠΑΚΩΝ/ΝΟΥ   ΚΩΝ/ΝΟΣ                του    ΚΛΕΑΝΘΗ
 9.-.-ΑΤΣΙΔΗΣ   ΜΙΧΑΗΛ                             του   ΚΛΕΑΝΘΗ
10.-ΜΠΕΝΟΥΡ   ΚΩΝ/ΝΟΣ                         του    ΗΡΑΚΛΗ  ΛΑΡΔΟΥ
11.-ΔΙΑΚΟΒΑΣΙΛΕΙΟΥ   ΣΤΕΡΓΟΣ            του   ΗΡΑΚΛΗ  ΛΑΡΔΟΥ
12.-ΤΣΟΥΒΑΛΑΣ   ΚΩΝ/ΝΟΣ                     του   ΦΟΙΒΟΥ
13.-ΚΕΠΕΡΗΣ   ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ                   του  ΑΠΟΛΛΩΝΑ  ΚΑΛΥΘΙΩΝ
14.-  ΓΕΝΝΗΜΑΧΛΕΛΗΣ   ΗΛΙΑΣ             του   ΑΠΟΛΛΩΝΑ  ΚΑΛ.
15.-ΚΟΥΡΤΗΣ   ΛΕΟΝΑΡΔΟ                        της   ΝΙΚΗΣ   ΡΟΔΟΥ
16.-ΚΩΣΤΟΜΟΙΡΗΣ   ΔΗΜΗΤΗΣ                της   ΔΟΞΑΣ   ΨΙΝΘΟΥ
17.-ΤΡΑΠΙΕΡΗΣ   ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ                        ΙΑΛΥΣΟΣ   97
18.-ΧΕΙΜΩΝΕΤΟΣ   ΜΙΑΟΥΛΗΣ                       ΧΑΛΚΗ
19.-ΔΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ                       ΠΟΣΕΙΔΩΝ  ΚΑΡΠ.
20.-ΓΑΛΑΝΗΣ   ΓΕΩΡΓΙΟΣ                                ΠΟΣΕΙΔΩΝ  ΚΑΡΠ
21.-ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΗΣ   ΠΕΤΡΟΣ                        ΔΙΚΑΙΟ
22.- ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ   ΒΑΣΙΛΗΣ                 ΝΙΣΥΡΟΣ
23.-ΠΕΤΑΥΡΑΚΗΣ   ΜΙΧΑΛΗΣ                        ΦΟΙΒΟΣ
22.-ΦΛΕΒΑΡΗΣ   ΚΩΝ/ΝΟΣ       του                  ΑΕΡΑ
23.-ΚΑΝΤΗΣ  ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ                        ΤΟΥ  ΑΕΡΑ
24.-ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ                                 ΑΣΠΙΔΑ  ΣΑΛΑΚΟΥ    
ΜΙΚΤΗ ΠΑΙΔΩΝ
1.-ΠΕΤΑΥΡΑΚΗΣ   ΧΡΗΣΤΟΣ          του    ΦΟΙΒΟΥ
2.-ΣΚΕΥΟΦΥΛΑΚΑΣ    Γ.                 του  ΠΟΣΕΙΔΩΝΑ  ΚΑΡΠ.
3.-ΓΙΩΡΓΟΥ   ΙΩΑΝΝΗΣ                    του   ΑΕΡΑ
4.-ΠΑΠΑΣΤΕΦΑΝΟΥ  ΕΜΜ.             Της   ΡΟΔΟΥ
5.-ΝΙΚΗΤΑΣ  ΣΤΕΦΑΝΟΣ                  του   ΑΣΤΕΡΑ  ΜΑΣ.
6.-ΚΟΥΔΟΥΝΗΣ  ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ   του   ΦΟΙΒΟΥ
7.-ΚΟΥΡΟΥΝΑΣ  ΝΙΚΟΛΑΣ                    του   ΔΙΑΓΟΡΑ
8.-ΒΟΛΟΝΑΚΗΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ            του   ΔΙΓΕΝΗ
9.-ΚΑΤΣΑΡΑΣ  ΒΙΤΤΩΡΙΟ                        του   ΔΙΓΕΝΗ
10.-ΒΑΣΙΛΑΡΑΚΗΣ  ΦΙΛΗΜΩΝ              του   ΔΙΓΕΝΗ 
11.-ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ  ΚΩΝ/ΝΟΣ                     του    ΦΟΙΒΟΥ
12.-ΚΑΛΑΙΤΖΙΔΗΣ  ΙΩΑΚΕΙΜ                  του   ΑΣΤΕΡΑ  Π.
13.-ΣΤΑΤΗΣ  ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ                        του   ΑΡΗ   ΑΡΧ.
14.-ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ   Χ.                        του   ΑΝΤΑΓΟΡΑ
15.-ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ   ΑΛΕΞ.                         Του   ΑΕ  ΚΩΣ
16.-ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑΣ   ΤΟΥ  ΚΛΕΑΝΘΗ   του  ΚΛΕΑΝΘΗ
17.-ΠΟΛΥΜΕΝΩΦ  του  ΚΛΕΑΝΘΗ         του   ΚΛΕΑΝΘΗ
18.-ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗΣ   ΟΜΙΛΟΣ    ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ  ΚΩ
19.-ΝΟΥΓΙΑΣ       ΑΝΤΑΓΟΡΑ  
20.-ΧΑΤΖΗΣΕΒΑΣΤΟΣ     της  ΔΟΞΑΣ  ΚΑΡΔ
21.-ΚΕΦΑΛΙΑΝΟΣ    Γ.            ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ
22.-ΣΠΥΡΟΥ                                  του  ΑΝΤΑΓΟΡΑ