ΕΠΣΔ δελτίο τύπου 20.12.10

0

ΕΠΑΝΑΟΡΙΣΜΟΣ   ΑΓΩΝΑ
ΤΕΤΑΡΤΗ   22/12/2010 
ΓΗΠ:ΠΑΣΤΙΔΑΣ  ΩΡΑ  13.30  ΑΣΤΕΡΑΣ  ΠΑΣΤ    -ΑΟ  ΔΙΚΑΙΟΥ    παρ. ΚΟΚΚΙΝΟΣ
ΓΗΠ:ΖΙΠΑΡΙΟΥ   ΩΡΑ   13.15  ΑΕ  ΚΩΣ-ΔΙΑΓΟΡΑΣ  ΒΑΤ.  Παρ.ΒΡΑΧΝΑΣ

ΚΛΗΣΕΙΣ  ΠΟΔ/ΣΤΩΝ  ΜΙΚΤΩΝ  ΟΜΑΔΩΝ
  Από   της  Ενωσιακούς  ποδ/στές   κκ. ΘΕΟΔΩΡΟΥ  ΘΕΟΔ. και   ΜΑΝΟΥΣΟΓΛΟΥ  ΓΙΑΝΝΗ  καλούνται  οι  πιο  κάτω  ποδ/στές   της  Μικτής  Νέων  και   παίδων  να  βρίσκονται   στο Γήππεδο  ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ  την  Πέμπτη       23-12-2010     και  ωρα  11.00    για  φιλικό  μεταξύ   τους   
  ΜΙΚΤΗ    ΝΕΩΝ
 1.-ΚΟΥΜΕΝΤΟΣ   ΓΕΩΡΓΙΟΣ                    της   ΡΟΔΟΥ
 2.- ΠΑΠΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ   ΣΤ.   της   ΡΟΔΟΥ
 3.-ΓΕΩΡΓΑΣ   ΑΝΔΡΕΑΣ                            της  ΡΟΔΟΥ
 4.-ΚΑΡΠΑΘΑΚΗΣ    ΙΩΑΝΝΗΣ                 της   ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ
 5.-ΓΙΑΜΠΕΡΑΚΗΣ   ΑΓΓΕΛΟΣ                 του   ΔΙΑΓΟΡΑ
 6.-ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ   ΤΡΙΑΝΑΤΑΦΥΛΛΟΣ  του    ΔΙΑΓΟΡΑΣ   ΒΑΤ.
 7.-ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑΣ                                      του    ΚΛΕΑΝΘΗ
 8.-ΠΑΠΑΚΩΝ/ΝΟΥ   ΚΩΝ/ΝΟΣ                του    ΚΛΕΑΝΘΗ
 9.-.-ΑΤΣΙΔΗΣ   ΜΙΧΑΗΛ                             του   ΚΛΕΑΝΘΗ
10.-ΜΠΕΝΟΥΡ   ΚΩΝ/ΝΟΣ                         του    ΗΡΑΚΛΗ  ΛΑΡΔΟΥ
11.-ΔΙΑΚΟΒΑΣΙΛΕΙΟΥ   ΣΤΕΡΓΟΣ            του   ΗΡΑΚΛΗ  ΛΑΡΔΟΥ
12.-ΤΣΟΥΒΑΛΑΣ   ΚΩΝ/ΝΟΣ                     του   ΦΟΙΒΟΥ
13.-ΚΕΠΕΡΗΣ   ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ                   του  ΑΠΟΛΛΩΝΑ  ΚΑΛΥΘΙΩΝ
14.-  ΓΕΝΝΗΜΑΧΛΕΛΗΣ   ΗΛΙΑΣ             του   ΑΠΟΛΛΩΝΑ  ΚΑΛ.
15.-ΚΟΥΡΤΗΣ   ΛΕΟΝΑΡΔΟ                        της   ΝΙΚΗΣ   ΡΟΔΟΥ
16.-ΚΩΣΤΟΜΟΙΡΗΣ   ΔΗΜΗΤΗΣ                της   ΔΟΞΑΣ   ΨΙΝΘΟΥ
17.-ΤΡΑΠΙΕΡΗΣ   ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ                        ΙΑΛΥΣΟΣ   97
18.-ΧΕΙΜΩΝΕΤΟΣ   ΜΙΑΟΥΛΗΣ                       ΧΑΛΚΗ
19.-ΔΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ                       ΠΟΣΕΙΔΩΝ  ΚΑΡΠ.
20.-ΓΑΛΑΝΗΣ   ΓΕΩΡΓΙΟΣ                                ΠΟΣΕΙΔΩΝ  ΚΑΡΠ
21.-ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΗΣ   ΠΕΤΡΟΣ                        ΔΙΚΑΙΟ
22.- ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ   ΒΑΣΙΛΗΣ                 ΝΙΣΥΡΟΣ
23.-ΠΕΤΑΥΡΑΚΗΣ   ΜΙΧΑΛΗΣ                        ΦΟΙΒΟΣ
22.-ΦΛΕΒΑΡΗΣ   ΚΩΝ/ΝΟΣ       του                  ΑΕΡΑ
23.-ΚΑΝΤΗΣ  ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ                        ΤΟΥ  ΑΕΡΑ
24.-ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ                                 ΑΣΠΙΔΑ  ΣΑΛΑΚΟΥ    
ΜΙΚΤΗ ΠΑΙΔΩΝ
1.-ΠΕΤΑΥΡΑΚΗΣ   ΧΡΗΣΤΟΣ          του    ΦΟΙΒΟΥ
2.-ΣΚΕΥΟΦΥΛΑΚΑΣ    Γ.                 του  ΠΟΣΕΙΔΩΝΑ  ΚΑΡΠ.
3.-ΓΙΩΡΓΟΥ   ΙΩΑΝΝΗΣ                    του   ΑΕΡΑ
4.-ΠΑΠΑΣΤΕΦΑΝΟΥ  ΕΜΜ.             Της   ΡΟΔΟΥ
5.-ΝΙΚΗΤΑΣ  ΣΤΕΦΑΝΟΣ                  του   ΑΣΤΕΡΑ  ΜΑΣ.
6.-ΚΟΥΔΟΥΝΗΣ  ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ   του   ΦΟΙΒΟΥ
7.-ΚΟΥΡΟΥΝΑΣ  ΝΙΚΟΛΑΣ                    του   ΔΙΑΓΟΡΑ
8.-ΒΟΛΟΝΑΚΗΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ            του   ΔΙΓΕΝΗ
9.-ΚΑΤΣΑΡΑΣ  ΒΙΤΤΩΡΙΟ                        του   ΔΙΓΕΝΗ
10.-ΒΑΣΙΛΑΡΑΚΗΣ  ΦΙΛΗΜΩΝ              του   ΔΙΓΕΝΗ 
11.-ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ  ΚΩΝ/ΝΟΣ                     του    ΦΟΙΒΟΥ
12.-ΚΑΛΑΙΤΖΙΔΗΣ  ΙΩΑΚΕΙΜ                  του   ΑΣΤΕΡΑ  Π.
13.-ΣΤΑΤΗΣ  ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ                        του   ΑΡΗ   ΑΡΧ.
14.-ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ   Χ.                        του   ΑΝΤΑΓΟΡΑ
15.-ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ   ΑΛΕΞ.                         Του   ΑΕ  ΚΩΣ
16.-ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑΣ   ΤΟΥ  ΚΛΕΑΝΘΗ   του  ΚΛΕΑΝΘΗ
17.-ΠΟΛΥΜΕΝΩΦ  του  ΚΛΕΑΝΘΗ         του   ΚΛΕΑΝΘΗ
18.-ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗΣ   ΟΜΙΛΟΣ    ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ  ΚΩ
19.-ΝΟΥΓΙΑΣ       ΑΝΤΑΓΟΡΑ  
20.-ΧΑΤΖΗΣΕΒΑΣΤΟΣ     της  ΔΟΞΑΣ  ΚΑΡΔ
21.-ΚΕΦΑΛΙΑΝΟΣ    Γ.            ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ
22.-ΣΠΥΡΟΥ                                  του  ΑΝΤΑΓΟΡΑ