ΕΠΣΔ Δελτίο τύπου 12.10.10

0

OΡΙΣΜΟΣ  ΑΓΩΝΩΝ    ΚΥΠΕΛΛΟΥ
Α  ΦΑΣΗ
ΚΥΠΕΛΛΟ   ΟΜΙΛΟΥ  ΝΗΣΩΝ
ΤΕΤΑΡΤΗ  13/10/2010
ΓΗΠ:ΚΑΛΥΜΝΟΥ  ΩΡΑ  12.00
  ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ-  ΔΟΞΑ  ΚΑΡΔ. Παρ.ΚΟΥΛΟΥΡΙΩΤΗΣ  ΔΙΑΙΤ:ΑΛΑΧΙΩΤΗΣ-ΠΛΑΤΣΗΣ-ΚΑΚΙΑΣ  παρ. διαιτ.ΦΡΑΓΚΙΝΗΣ
ΝΕΟ  ΣΤΑΔΙΟ  ΑΝΤΑΓΟΡΑ   ΩΡΑ  15.00  ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ-ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ   παρ.ΒΡΑΧΝΑΣ
ΔΙΑΙΤ:ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ  -ΤΣΟΜΠΑΝΟΣ-ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ  παρ.διαιτ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 
ΓΗΠ:ΖΗΠΑΡΙΟΥ   ΩΡΑ  15.30  ΑΟ  ΔΙΚΑΙΟΥ  -ΒΑΘΥ. Παρ.ΑΝΑΘΡΕΠΤΑΚΗΣ
ΔΙΑΙΤ:ΜΑΜΜΗΣ-ΜΑΛΙΑΣ-ΑΤΣΑΛΑΚΗΣ  ΠΑΡ.  ΔΙΑΙΤ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΤΕΤΑΡΤΗ    20/10/2010   ΩΡΑ   15.30
ΝΕΟ  ΣΤΑΔΙΟ  ΑΝΤΑΓΟΡΑ 
  ΑΕ  ΚΩΣ-ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ

ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ   ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ
 Το  ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ   6 και  7  ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ  θα   διεξαχθούν  οι  αγώνες  μόνο   της   Α1  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ   .
Τα  πρωτ/τα   Α2,Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ  και  ΝΕΩΝ  ΑΝΑΒΑΛΛΟΝΤΑΙ  λόγω  εκλογών.

ANABOΛΗ   ΠΡΩΤ/ΤΟΣ   ΝΕΩΝ  /3ου ΟΜΙΛΟΥ  ΝΗΣΩΝ/
  Με  απόφαση   της   Επιτροπής  Πρωτ/τος   αναβάλλεται   η   έναρξη   του   πρωτ/τος  νέων  του  3ου  Ομίλου    νήσων.

ΚΛΗΣΗ   ΠΟΔ/ΤΩΝ   ΜΙΚΤΩΝ  ΟΜΑΔΩΝ
Από  τους  Ενωσιακούς  προπονητές   καλούνται   οι  πιο  κάτω  ποδ/στές
ΠΟΔ/ΣΤΕΣ  ΜΙΚΤΗΣ  ΝΕΩΝ
       Καλούνται   οι  πιο  κάτω  ποδ/στές   της Μικτής  Νέων   την  Τετάρτη   13-10  και   ωρα  15.00   να  βρίσκονται     ΠΑΡΑΔΕΙΣΙ   για  φιλικό  αγώνα  με   τον  ΚΛΕΑΝΘΗ  ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ.
ΠΑΠΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ   ΣΤΕΦΑΝΟΣ     ΡΟΔΟΣ
ΓΕΩΡΓΑΣ   ΑΝΔΡΕΑΣ                                  ΡΟΔΟΣ
ΧΑΤΖΗΠΑΥΛΗΣ   ΜΙΧΑΛΗΣ                     ΡΟΔΟΣ
ΚΟΥΜΕΝΤΟΣ   ΓΙΩΡΓΟΣ                             ΡΟΔΟΣ
ΓΙΑΜΠΕΡΑΚΗΣ   ΑΓΓΕΛΟΣ                     ΔΙΑΓΟΡΑΣ
ΗΛΙΑΚΩΣΤΑΣ  ΜΗΝΑΣ                            ΔΙΑΓΟΡΑΣ
ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ   ΣΤΑΥΡΟΣ           Ν.  ΡΟΔΟΥ
ΚΟΥΡΤΗΣ   ΛΕΟΝΑΡΔΟ                                 Ν.ΡΟΔΟΥ
ΚΕΠΕΡΗΣ   ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ                     ΑΠΟΛΛΩΝ  ΚΑΛ.
ΟΡΦΑΝΟΣ   ΑΝΔΡΕΑΣ                            ΑΠΟΛΛΩΝ  ΚΑΛ.
ΓΕΝΗΜΑΧΛΕΛΗΣ  ΗΛΙΑΣ                     ΑΠΟΛΛΩΝ  ΚΑΛ.
ΠΕΤΑΥΡΑΚΗΣ  ΜΙΧΑΛΗΣ                      ΦΟΙΒΟΣ
ΤΣΟΥΒΑΛΑΣ   ΚΩΝ/ΝΟΣ                       ΦΟΙΒΟΣ
ΜΠΕΝΟΥΡ  ΚΩΝ/ΝΟΣ                             ΗΡΑΚΛΗΣ  ΛΑΡΔΟΥ
ΔΙΑΚΟΒΑΣΙΛΕΙΟΥ   ΣΤΕΡΓΟΣ               ΗΡΑΚΛΗΣ  ΛΑΡΔΟΥ
ΚΟΥΚΟΥΒΑΗΣ   ΜΑΝΩΛΗΣ                  ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ
ΠΑΠΑΚΩΝ/ΝΟΥ  ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ            ΚΛΕΑΝΘΗΣ
ΧΕΙΜΩΝΕΤΟΣ  ΜΙΑΟΥΛΗΣ                   ΧΑΛΚΗ
ΚΩΣΤΟΜΟΙΡΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΗΣ                ΔΟΞΑ  ΨΙΝΘΟΥ
ΜΟΣΚΙΟΥ  ΑΝΔΡΕΑΣ                              ΔΙΑΓΟΡΑΣ  ΒΑΤ.
ΑΡΦΑΡΑΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ                           ΔΙΑΓΟΡΑΣ  ΒΑΤ.
ΚΑΡΠΑΘΑΚΗΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ                   ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ  Ν.Ρ.
ΛΙΑΣΚΑΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ                             ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ  Ν.Ρ.
ΓΙΑΚΟΥΜΑΡΟΣ   ΜΑΝΩΛΗΣ               ΗΡΑΚΛΗΣ  ΜΑΡ.
ΒΑΣΙΛΩΤΟΣ  ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ                  ΗΡΑΚΛΗΣ   ΜΑΡ.
ΚΑΤΣΑΡΑΣ   ΒΑΣΙΛΗΣ                          ΔΙΓΕΝΗΣ
ΔΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ   ΓΕΩΡΓΙΟΣ                ΠΟΣΕΙΔΩΝ  ΚΑΡΠ,
ΓΑΛΑΝΗΣ   ΓΕΩΡΓΙΟΣ                          ΠΟΣΕΙΔΩΝ  ΚΑΡΠ
ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ  ΒΑΣ.                     ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ
ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ       ΔΙΚΑΙΟ
ΣΑΡΙΚΑΣ   ΔΗΜΗΤΡΗΣ                          ΚΛΕΑΝΘΗΣ
ΒΑΡΕΛΗΣ   ΜΑΝΩΛΗΣ                          ΑΡΗΣ  ΑΡΧ.