Οι διαιτητές της Β' Κατηγορίας

0

Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές των αγώνων της 3ης αγωνιστικής στο πρωτάθλημα της Β’ Κατηγορίας. Αναλυτικά:

1ος όμιλος

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ. ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ Σάββατο 02/11/19 15:00 ΚΑΖΑΣ Α., ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Α., ΠΛΑΤΣΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)  
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ ΜΑΣΣΑΡΩΝ Σάββατο 02/11/19 15:00 ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΒΛΑΧΟΣ B., ΛΥΡΙΣΤΗΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)  
ΕΥΚΛΗΣ – ΑΔΕΛΦΟΣΥΝΗ ΑΓΙΟΥ ΣΟΥΛΑ Σάββατο 02/11/19 15:00 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ., ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)  
Α.Ε ΚΥΠΡΟΣ – ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ Κυριακή 03/11/19 15:00 ΚΑΖΑΣ Α., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)  
ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ – ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ ΨΙΝΘΟΥ Κυριακή 03/11/19 15:00 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε., ΡΟΔΙΤΗΣ Κ., ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)  
ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ – ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΛΑΘΟΥ ΝΙΣΥΡΟΥ Τρίτη 05/11/19 12:00 ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Γ., ΦΑΣΟΥΛΑΡΗΣ Π.  

Ρεπό: ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ

2ος όμιλος

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΟΔΙΑΚΟΣ – ΤΗΛΟΣ Ε.Α.Κ. Παρασκευή 01/11/19 15:00 ΖΑΡΙΔΑΣ Ι., ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Κ., ΝΤΑΚΟ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)  
ΣΥΜΗΣ ΑΟ – ΝΗΡΕΑΣ ΣΥΜΗ Σάββατο 02/11/19 12:45 ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ Λ., ΓΙΑΝΝΝΟΥΛΗΣ Α., ΤΣΕΠΟΥΡΑΣ Κ.  
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ Σάββατο 02/11/19 15:00 ΚΥΡΙΤΣΗΣ Ε., ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ Α., ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ Λ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)  
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ – ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ ΑΦΑΝΤΟΥ Κυριακή 03/11/19 15:00 ΚΥΡΙΤΣΗΣ Ε., ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ Α., ΝΑΖΙΡΟΠΟΥΛΟΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΟΥΚΑΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ)  
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ – ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ ΣΑΛΑΚΟΥ Κυριακή 03/11/19 15:00 ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ Δ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΣΑΡΡΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΚΚΑΣ Χ)  
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ Κυριακή 03/11/19 15:00 ΑΝΤΩΝΑΣ Σ., ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑΣ Χ., ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΝΝΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)