ΕΠΣΔ δελτίο τύπου 08.12.10

0

ΚΥΠΕΛΛΟ  ΥΠΟΔΟΜΩΝ
2η  ΑΓΩΝ/ΚΗ   
1ος  ΟΜΙΛΟΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ   11/12/2010
ΓΗΠ:ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ   ΩΡΑ   11.30  ΦΟΙΒΟΣ- ΠΑΣ  ΑΣΚΛΗΠΕΙΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ  12/12/2010
ΓΗΠ:ΚΑΛΥΘΙΩΝ  ΩΡΑ   11.30  ΑΠΟΛΛΩΝ  ΚΑΛ.- ΔΙΑΓΟΡΑΣ  ΤΑΠ
ΓΗΠ:ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ   ΩΡΑ   11.30   ΚΛΕΑΝΘΗΣ- ΝΙΚΗ  ΡΟΔΟΥ

2ος  ΟΜΙΛΟΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ   11/12/2010
ΓΗΠ: ΕΑΚ  ΩΡΑ   11.00   ΡΟΔΟΣ-ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ
ΓΗΠ:ΚΟΣΚΙΝΟΥ   ΩΡΑ   11.30  ΔΙΓΕΝΗΣ- ΑΡΗΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ  12/12/2010
ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ  ΓΗΠΕΔΟ  ΩΡΑ  11.30  ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ   -ΑΕΡΑ

ΟΡΙΣΜΟΣ   ΑΓΩΝΩΝ   ΚΥΠΕΛΛΟΥ
ΤΕΤΑΡΤΗ   15/12/2010  ΩΡΑ   14.15
 
ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ   :ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ  ΙΑΛΥΣΟΥ-ΗΡΑΚΛΗΣ  ΛΑΡΔΟΥ  παρ.ΚΟΚΚΙΝΟΣ 
ΓΗΠ. ΚΟΣΚΙΝΟΥ :ΑΕ  ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ  -ΕΡΜΗΣ  ΚΑΛΥΘΙΩΝ παρ.ΠΑΥΛΟΥΣ
ΑΓΙΩΝ  ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ : ΔΙΑΓΟΡΑΣ  ΤΑΠ-ΔΙΓΕΝΗΣ  ΚΟΣΚΙΝΟΥ  παρ.ΜΠΑΚΑΡΗΣ
ΓΗΠ. ΦΑΝΩΝ : ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ -ΔΟΞΑ  ΨΙΝΘΟΥ παρ.  ΠΑΠΑΟΙΚΟΝΟΜΟΥ
ΓΗΠ. ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ  :ΚΛΕΑΝΘΗΣ-ΔΙΑΓΟΡΑΣ  ΒΑΤΙΟΥ παρ.ΦΩΤΕΙΝΗΣ

ΤΟΥΡΝΟΥΑ    ΕΠΣΔ   Για   ΠΑΙΔΙΑ   ΓΕΝΝΗΘΕΝΤΑ   1999,2000,2001 
ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ
   Η   Επιτροπή  Καλλιέργειας     της  ΕΠΣΔ     διοργανώνει   τουρνουα     ποδ/κής    περιόδου  2010-2011   ηλικίας  1999-2000-2001.
   Στο  γήπεδο  ΚΟΣΚΙΝΟΥ    Κυριακή  12/12/2010.
   Τα  παιδιά     ποδ/στές   θα  συμμετάσχουν   σ αυτούς  τους   αγώνες   ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΑ  με   πιστοποιητικό   γέννησης   στο  οποίο   θα   υπάρχει  προσφατη  φωτογραφία   του  παιδιού  καθώς   και  σφραγίδα    του  Δήμου   που  το  εκδίδει.Μαζί   με   τα  πιστοποιητικά   των   ποδ/στών    κάθε  ομάδα   είναι  υποχρεωμένη    να   καταθέτει   στη   γραμματεία   του  Τουρνουά   κατάσταση  Υγείας   με   υπογραφή   και   σφραγίδα   του  γιατρού  (να  έχει   εκδοθεί   στο  2010 ).Οι  ομάδες  θα  απαρτίζονται   από   εννέα  (9)  ποδ/στές    οι   αλλαγές   θα   είναι   απεριόριστες,διάρκεια   αγώνα   πενήντα  (50)  λεπτά  (25  λεπτά  το  ημίχρονο)  5  λεπτά   ανάπαυλα   στο  μισό   γήπεδο.Ωρα  προσέλευσης  μισή   ώρα   πρίν   την   εναρξη

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ    ΤΟΥΡΝΟΥΑ   ΓΙΑ  ΠΑΙΔΙΑ   ΓΕΝΝΗΘΕΝΤΑ
1999-2000-2001
ΓΗΠΕΔΟ   ΚΟΣΚΙΝΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ   12/12/2010

Α  ΓΗΠΕΔΟ
ΩΡΑ   9- 10.00     ΔΙΓΕΝΗΣ  1- ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΩΡΑ  10-11   ΑΣΤΕΡΑΣ   ΠΑΣΤ.-ΕΡΜΗΣ  ΚΑΛ.
ΩΡΑ  11-12   ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ   -ΡΟΔΟΣ
ΩΡΑ   12-13.00   ΕΘΝΙΚΟΣ    -ΔΙΓΕΝΗΣ   /2/
Β   ΓΗΠΕΔΟ
ΩΡΑ   9- 10.00    ΑΡΕΝΑ   -ΦΟΙΒΟΣ
ΩΡΑ   10.00-11.00  ΔΙΑΓΟΡΑΣ-ΚΛΕΑΝΘΗΣ
ΩΡΑ   11-12   ΑΡΗΣ  -ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ
ΩΡΑ  12-13   ΗΡΑΚΛΗΣ  ΜΑΡ.-ΗΡΑΚΛΗΣ  ΛΑΡΔΟΥ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ  ΓΗΠΕΔΟΥ  ΜΙΧΕΛΑΡΑΚΗΣ  ΓΙΑΝΝΗΣ-ΚΟΚΚΙΝΟΣ  ΣΠΥΡΟΣ

ΚΛΗΣΕΙΣ  ΠΟΔ/ΣΤΩΝ  ΜΙΚΤΩΝ  ΟΜΑΔΩΝ
  Από   της  Ενωσιακούς  ποδ/στές   κκ. ΘΕΟΔΩΡΟΥ  ΘΕΟΔ. και   ΜΑΝΟΥΣΟΓΛΟΥ  ΓΙΑΝΝΗ  καλούνται  οι  πιο  κάτω  ποδ/στές   της  Μικτής  Νέων  και   παίδων  να  βρίσκονται   στο  Ενωσιακό  γήπεδο  (Ε.ΑΚ.)  την  Τρίτη      14-12-2010     και  ωρα  14.45    για  φιλικό  μεταξύ   τους   
  ΜΙΚΤΗ    ΝΕΩΝ

1.-ΚΟΥΜΕΝΤΟΣ   ΓΕΩΡΓΙΟΣ                της   ΡΟΔΟΥ
2.- ΠΑΠΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ   ΣΤ.   της   ΡΟΔΟΥ
3.-ΓΕΩΡΓΑΣ   ΑΝΔΡΕΑΣ                            της  ΡΟΔΟΥ
4.-ΚΑΡΠΑΘΑΚΗΣ    ΙΩΑΝΝΗΣ                 της   ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ
5.-ΛΙΑΣΚΑΣ   ΙΩΑΝΝΗΣ                            της    ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣΗ
6.-ΓΙΑΜΠΕΡΑΚΗΣ   ΑΓΓΕΛΟΣ                 του   ΔΙΑΓΟΡΑ
7.-ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ   ΤΡΙΑΝΑΤΑΦΥΛΛΟΣ  του    ΔΙΑΓΟΡΑΣ   ΒΑΤ.
8.-ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑΣ                                     του    ΚΛΕΑΝΘΗ
9.-ΠΑΠΑΚΩΝ/ΝΟΥ   ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ        του    ΚΛΕΑΝΘΗ
10.-ΑΤΣΙΔΗΣ   ΜΙΧΑΗΛ                           του   ΚΛΕΑΝΘΗ
11.-ΜΠΕΝΟΥΡ   ΚΩΝ/ΝΟΣ                     του    ΗΡΑΚΛΗ  ΛΑΡΔΟΥ
12.-ΔΙΑΚΟΒΑΣΙΛΕΙΟΥ   ΣΤΕΡΓΟΣ        του   ΗΡΑΚΛΗ  ΛΑΡΔΟΥ
13.-ΤΣΟΥΒΑΛΑΣ   ΚΩΝ/ΝΟΣ                 του   ΦΟΙΒΟΥ
14.-ΠΕΤΑΥΡΑΚΗΣ   ΜΙΧΑΛΗΣ              του   ΦΟΙΒΟΥ
15.-ΚΕΠΕΡΗΣ   ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ               του  ΑΠΟΛΛΩΝΑ  ΚΑΛΥΘΙΩΝ
16.-  ΓΕΝΝΗΜΑΧΛΕΛΗΣ   ΗΛΙΑΣ     του   ΑΠΟΛΛΩΝΑ  ΚΑΛ.
17.-ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ  ΣΤΑΥΡΟΣ   της  ΝΙΚΗΣ   ΡΟΔΟΥ
18.-ΚΟΥΡΤΗΣ   ΛΕΟΝΑΡΔΟ            της   ΝΙΚΗΣ   ΡΟΔΟΥ
19.-ΚΩΣΤΟΜΟΙΡΗΣ   ΔΗΜΗΤΗΣ   της   ΔΟΞΑΣ   ΨΙΝΘΟΥ
20.-ΤΡΑΠΙΕΡΗΣ   ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ         ΙΑΛΥΣΟΣ   97
21.-ΧΕΙΜΩΝΕΤΟΣ   ΜΙΑΟΥΛΗΣ       ΧΑΛΚΗ
22.-ΦΛΕΒΑΡΗΣ   ΚΩΝ/ΝΟΣ       του   ΑΕΡΑ
23.-ΚΑΝΤΗΣ  ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ        ΤΟΥ  ΑΕΡΑ
24.-ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ          ΑΣΠΙΔΑ  ΣΑΛΑΚΟΥ   

ΜΙΚΤΗ ΠΑΙΔΩΝ
ΠΕΤΑΥΡΑΚΗΣ   ΧΡΗΣΤΟΣ
ΣΚΕΥΟΦΥΛΑΚΑΣ    Γ.
ΓΙΩΡΓΟΥ   ΙΩΑΝΝΗΣ
ΠΑΠΑΣΤΕΦΑΝΟΥ  ΕΜΜ.
ΝΙΚΗΤΑΣ  ΣΤΕΦΑΝΟΣ
ΚΟΥΔΟΥΝΗΣ  ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ
ΚΟΥΡΟΥΝΑΣ  ΝΙΚΟΛΑΣ
ΒΟΛΟΝΑΚΗΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΚΑΤΣΑΡΑΣ  ΒΙΤΤΩΡΙΟ
ΒΑΣΙΛΑΡΑΚΗΣ  ΦΙΛΗΜΩΝ
ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ  ΚΩΝ/ΝΟΣ
ΚΑΛΑΙΤΖΙΔΗΣ  ΙΩΑΚΕΙΜ
ΣΤΑΤΗΣ  ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ   Χ.
ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ   ΑΛΕΞ.
ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑΣ   ΤΟΥ  ΚΛΕΑΝΘΗ
ΠΟΛΥΜΕΝΩΦ  του  ΚΛΕΑΝΘΗ
ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗΣ   ΟΜΙΛΟΣ    ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ  ΚΩ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ        ΑΝΤΑΓΟΡΑ
ΝΟΥΓΙΑΣ             του   ΑΝΤΑΓΟΡΑ
ΚΕΦΑΛΙΑΝΟΣ    ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ
ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ   ΑΕ   ΚΩ